Samodzielna księgowa

Opinie o Samodzielna księgowa

reit

Nie wiem czy wiedzieliście ale jakiś czas temu ukazał się artykuł o tym, że zawiązywanie działalności jako księgowa nijak ma się z tymi informacjami jakie można uzyskać odnośnie zarobków. Jeżeli nie ma się swojej bazy klientów to raczej zbyt wiele się nie da zdziałać, chyba że ktoś ma jakiś fantastyczny pomysł na rozwinięcie biznesu.

Zostaw opinię o Samodzielna księgowa - Toruń

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Samodzielna księgowa