Opinie o BHH Mikrohuta w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie BHH Mikrohuta. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BHH Mikrohuta o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja prętów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BHH Mikrohuta w Dąbrowa Górnicza

Właśnie widziałem, że szukają pracownika produkcji. W ogłoszeniu napisali, że wypłacają wynagrodzenie zasadnicze plus premia za brak absencji. Niestety widełek płacowych nie podali. Ktoś z was napisał tutaj, że pracownicy produkcji zawsze mają więcej niż najniższa krajowa. Czy nie mając doświadczenia też mogę liczyć na więcej niż najniższa?

Nowy wpis

Opowiecie o tym bogatym pakiecie socjalnym? Co wchodzi w skład tego pakietu, znacie detale? Bo ciekawi mnie posada Kierownik produkcji. Czy to sa usługi, bony, czy też jakaś, kasa, dofinansowania?

Eee Nowy wpis
@…

Pakiet socjalny to standardowo wczasy pod gruszą, pieniądze na święta (na BN wiecej na wielkanoc mniej), z okazji dnia spolki 2 maj. I dla chetnych ubezpieczenia zdrowotne, karta multi sport. A o resztę to trzeba dopytać indywidualnie na rozmowie. No i są jeszcze owocowe wtorki ????????????.

. Nowy wpis
@…

Pakiet socjalny to wczasy pod grusza, świadczenia pieniężne na święta (na Boże Narodzenie większa kwota). Jest również dofinansowanie do kolonii dzieci.

Jak duże doświadczenie trzeba mieć, żeby pracować na Elektromechanik w BHH Mikrohuta?

Mikrohuta

Wystarczy mieć szkołę, wówczas my przyuczymy do zawodu.

Natalia
@Mikrohuta

A ile np. mój chłopak po szkole, jako ten uczący się, by zarobił? Chcemy zamieszkać razem, a w kryzysie wynajem wiadomo ile kosztuje...

Mikrohuta
@Natalia

Najpierw trzeba wysłać CV i przyjść na rozmowę z kierownikiem , na rozmowie rozmawiamy o wynagrodzeniu.

Mirek
@Natalia

Czyli możesz się domyślić, najniższa :D

Krystyna
@Mirek

oprócz tej najniższej jakaś premia? Daj znać, czy są jakieś dodatki do tego. Nic nie mówili o żadnych podwyżkach z "okazji" inflacji, tak w ogóle? Sporo pracodawców stara się jakoś ludzi wesprzeć w tym czasie.

Poinformowany

Na rozmowie rekrutacyjnej chętnie zapytamy o podstawową wiedzę w zakresie elektryki, budowy napędów, sieci i transformatory. Im większa wiedza i doświadczenie praktyczne- tym większe szanse na współpracę. Mile widziane G1 pow. 1kV. Liczy się wiedza, chęci i rzetelność.

@Mirek

Jak zawsze wypowiadają się Ci "najbardziej" poinformowani. Pracownicy na produkcji ZAWSZE mają więcej niż najniższa, Ci lepsi, rozwijający się i rozsądni mają zdecydowanie lepiej.

@Krystyna

Mówili. Tak jak i na początku 2022 tak i w 2023 są planowane podwyżki- w ujęciu procentowym, średnio- powyżej inflacji za 2022.

@Poinformowany

Dobrze, że są planowane podwyżki, szczególnie jeśli będą one powyżej inflacji za poprzedni rok. Pytanie, czy są już podane jakieś orientacyjne kwoty? Można liczyć na 500 zł podwyżkii?

Trzeba znać język polski.

Dąbrowa Górnicza to dobre miejsce dla osób szukających pracy jako Programista CNC? Co powiecie o pracy w firmie BHH Mikrohuta?

Eee

Raczej na BHH MIKROMED tam są maszyny CNC. Ale czy tam potrzebują takiego stanowiska to trudno powiedzieć.

Kamila
@Eee

Więc pomyłka? A o was teraz może kogoś potrzeba? Patrzyłam na stronę ale ofert w zakładce z karierą brak. Kiedy ktoś ostatnio dołączył do firmy i na jakie stanowisko?

Eee
@Kamila

Ofetrt pacy w bhh mikrohuta najlepiej szukać na portalach ogłoszeniowych z pracą, np olx. Obecnie jest ogloszenie na stanowisko elektromechanik, jest ono także na pracuj pl. Ostatnio został przyjęty automatyk do obsługi bhh mikromed i mikrohuty w ramach ur.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w BHH Mikrohuta na stanowisko Specjalista ds. kadr i płac? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Ela

Mikrohuta się kończy, zwalaniają się kluczowi pracownicy produkcyjni. Nie istnieje już jakościowy, odchodzi wleloletni pracownik kierujący produkcją. Prezesa też mają nowego ! Trzymać się z dala jak ktoś nie jest kamikadze!!

Asystent
@Ela

Kierownik produkcji??. Pajac pierwszej klasy. Z asystenta prezesa został zdecydowany po roku.

Były
@Asystent

Dobrze ze juz tam nie pracuje pan Azor ???????? gość się do mnie dowalił o to że gwizdam na hali bo jego Azor nazywają i chyba myślał że na niego gwizdam ????????????

na jaki zarobek mozna liczyc na poczatek na olx zauwazyłem ogłoszenie pracownik produkcji

@pracownik

Witam, Na umowie na okres próbny max 3 miesiące oferujemy 3000,00 brutto wynagrodzenie zasadnicze + premia za brak absencji 125,00 brutto. Po tym okresie podwyżka od 200 - 400 zł brutto do zasadniczego. Pozdrawiam.

Samael
@pracownik

Po 10 latach pracy 3100 brutto

plum

Są obecnie jakieś przyjęcia do Mikrohuty ? Jak atmosfera w pracy i zarobki ?

Gutek

Niezadowoleni to przeważnie byli pracownicy, czy tak jest z wami?

Nic nie rozumiem, firma ma dobrą opinie a tu niektórzy tak narzekają?

anonomowy ja
@Zainteresowany

Jakie dobre opinie o tej firmie są Ci znane?

Ktoś inspiruje niektóre osoby do pisania negatywnych opinii??

anonomowy ja

A czy są powody do pisania opinii pozytywnych??

Trew
@anonomowy ja

Żadnych, tyle że masz robotę jeśli cię to będzie satysfakcjonowało.

Tento

Powiem tyle jak nędza była tak nędza została! Nie polecam tej firmy.

Natalia

Od dłuższego czasu nie było komentarzy opisujących pracę w BHH Mikrohuta. Jak oceniacie tego pracodawcę? Czy coś się zmieniło? Jak teraz wam się pracuje? @Rekrut, kwestia zarobków objęta jest tajemnicą handlową i bez zgody pracodawcy nie powinna być umieszcza na forum publicznym, dlatego może być Ci ciężko uzyskać odpowiedź. Jakim stanowiskiem byłeś zainteresowany? @Pracownik, a Ty jakie masz opinie odnośnie firmy? Możesz się nimi podzielić? Każdy uzasadniony i merytoryczny komentarz będzie użyteczny dla czytelników forum. @anonomowy ja, widzę że również masz wyrobioną opinię na temat pracy w BHH Mikrohuta - możesz ją przekazać? Interesuje mnie dlaczego masz akurat takie zdanie.

Rekrut

Mam pytanie o poziom zarobków na stanowiskach umysłowych. Ktoś coś?

Dzień dobry, Chciałem zapytać, czy z Państwa ktoś się orientuje jak wygląda rekrutacja na stanowisko kontrolera jakości? W jaki sposób jest sprawdzana znajomość języka angielskiego?

Maciek

takie szczegóły to już u pracodawcy, poszukaj telefonu na internecie i zadzwoń.

Maciek

tak, - prywatna opieka medyczna - dodatki za dyżur w weekendy - pieniądze na święta 2x w roku -świadczenie finansowe na 2 maja - święto spółki - 30 proc więcej za pracę w nocy - płatne nadgodziny z wyższymi stawkami, niż w tygodniu.

Zdzisław

Na tę chwilę poszukiwany jest pracownik obsługi Linii Pieca. Wszystkie szczegóły w tym wysokość wynagrodzenia ustalana jest podczas indywidualnej rozmowy z kandydatem. W celu odbycia rozmowy kwalifikacyjnej można zostawić dokumenty aplikacyjne na portierni.

Zdzisław

mateo

Ja mam nadzieje jednak @zes, że to są plotki i że firma oferuje więcej bo ja dla mnie to nie są duże pieniądze może jak nie masz rodziny to Ci to wystarcza w zupełności ale tak..2 dzieci na utrzymaniu trochę słabo

olo

(usunięte przez administratora) ale dobry hajsik

kulfon

oprócz mikrohuty jest tam podobno magazyn stali. Wiecie może czy są tam przyjęcia. Jestem wykwalifikowanym magazynierem z 15-letnim staże.Może ktoś podpowie jakie zarobki i jaka załoga i czy są jakieś szanse :-)

Zostaw merytoryczną opinię o BHH Mikrohuta - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w BHH Mikrohuta?

Zobacz opinie na temat firmy BHH Mikrohuta tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

BHH Mikrohuta
2.5/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Katowicka 11
    42-530 Dąbrowa Górnicza