BHH Mikrohuta

Dąbrowa Górnicza

Opinie o BHH Mikrohuta

Maciek

takie szczegóły to już u pracodawcy, poszukaj telefonu na internecie i zadzwoń.

Maciek

tak, - prywatna opieka medyczna - dodatki za dyżur w weekendy - pieniądze na święta 2x w roku -świadczenie finansowe na 2 maja - święto spółki - 30 proc więcej za pracę w nocy - płatne nadgodziny z wyższymi stawkami, niż w tygodniu.

Zdzisław

Na tę chwilę poszukiwany jest pracownik obsługi Linii Pieca. Wszystkie szczegóły w tym wysokość wynagrodzenia ustalana jest podczas indywidualnej rozmowy z kandydatem. W celu odbycia rozmowy kwalifikacyjnej można zostawić dokumenty aplikacyjne na portierni.

Zdzisław

mateo
użytkownik zarejestrowany

Ja mam nadzieje jednak @zes, że to są plotki i że firma oferuje więcej bo ja dla mnie to nie są duże pieniądze może jak nie masz rodziny to Ci to wystarcza w zupełności ale tak..2 dzieci na utrzymaniu trochę słabo

olo

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ale dobry hajsik

kulfon

oprócz mikrohuty jest tam podobno magazyn stali. Wiecie może czy są tam przyjęcia. Jestem wykwalifikowanym magazynierem z 15-letnim staże.Może ktoś podpowie jakie zarobki i jaka załoga i czy są jakieś szanse :-)

Ramzes

Zarobki są niskie,ale tak jak wszędzie na samym początku. W zależności od tego,jak kto się sprawdza dostaje podwyżkę po okresie próbnym. Jeśli ktoś nie nadaje się do tej pracy,to mimo wszystko zostaje mu przedłużona umowa z niewielką motywacyjną podwyżką, tak by miał jeszcze czas na dostosowanie się. Praca w lato uciążliwa - gorąco na hali. Atmosfera bardzo dobra. Nikt nie stoi jak Kapo, jednak swoje trzeba zrobić, czy to na 1,czy na 3 zmianie

Flash Gordon

Na początku dostajesz umowę na 3 miesiące (ok 1100zł na reke), następnie dostajesz umowę na 6 miesiecy + 100zł, jak sie sprawdzisz po tym czasie to dostajesz na stałe + 200 zł. Ludzie ze 20-30letnim stażem zarabiają 2000-2300. Do tego dochodzą tzw" dyżury - dotyczy tylko elektryków/obsluga pieca "( siedzisz w weekend/swieto sam na hali, pilnujesz - masakra _ za kazdy taki dyzur jest +70zl do dniowki)

Tik, tak.
@Flash Gordon 13.05.2014, 14:25

To sprzątaczki lepiej zarabiają, na jedną zmianę. Toma być zakład to na Ukrainie leprze zarobki!

Flash Gordon

[usunięte przez admina] 2. warunki pracy (nie polecam - stare maszyny- ciągłe awarie) 3. warunki sanitarne (lepiej nie zaglądać do szatni/łaźni) 4. na start 1300pln brutto Czym różni się balkon od pracownika mikrohuty? Balkon jest w stanie utrzymać rodzinę. nie polecam

rafka

Jak wygląda praca w Mikrohucie? Są moze jakieś przyjęcia do pracy? Jaka atmosfera w zakładzie?

Buractwo

Mikrohuta jak sama nazwa wskazuje tzn mikro-zarobki,ludzie ogolnie oki ale bez rewelacji finansowych,dyrektor (usunięte przez administratora)gosci ktory wciska kity na rozmowie jak sie przyjmujesz duzo obiecuja i bieda jak cholera od 10tego do 10tego nie starczy ci na nic,Zona dzieci hm...zapomnij nie przychodz tu nie zarobisz na tyle i niema szans

MakaroniCaputo

praca na 2 lub 3 zmiany przy produkcji drutu ze stali nierdzewnej (samp, ciagarki, 2 psujace sie wiecznie schumagi), syf, zapylenie i gorąco (w lecie koszmar) ogólnie robota u Włocha całkiem spoko, nie to co w obozach pracy takich jak(usunięte przez administratora). niestety z zarobkami juz gorzej. Jeśli pensje przeznaczasz na fajki piwo i samo zarcie to za najniższą swiatową jeszcze wyrobisz, jesli liczysz na coś więcej, to sobie daruj pracę tam nie ma zadnych perspektyw, ludzie pracują po 2 miesiące i uciekają.

Zostaw opinię o BHH Mikrohuta - Dąbrowa Górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BHH Mikrohuta