Opinie o BHH Mikromed Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie BHH Mikromed Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie BHH Mikromed Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BHH Mikromed Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Rysiek Nowy wpis

Witam ile wynosi u was premia za brak l4? Szukają operatora, rok temu pisaliście że na stanowisku nie zarobi się dobrze, to moze chociaz ta premia ratuje sytuacje.

Kola Nowy wpis

Witam zakład jest chyba bogaty w kasę gdyż resztę materiału z którego coś by moszna jeszcze zrobić się wyrzuca na złom. Atmosfera zła mało kto z kim gada.

Na rozmowie kwalifikacyjnej nie dowiedzialem sie od pana jaka stawke mi proponuje mimo pytania, dopytalem tez i kilka innych rzeczy a odpowiedzi nie na temat ale jak uslyszalem że “pracownika trzeba sobie wychować” no to podziekowałem. Za dwa tygodnie dzwoni pani i ponownie zapytalem o stawke, nie dowiedzialem sie drugi raz! Szanowny panie! Jak pan juz prowadzi rekrutacje, wiem wiem jest Pan młody! To trzeba chociaz fason trzymać, ogolnie bardzo złe wrażenie zwlaszcza to w jaki sposob prowadzona rekrutacja!

Robert Nowy wpis
@Kandydat

No co został położony nacisk podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Co najbardziej interesowało rekrutera? Jakieś przykładowe pytania?

Cnc

Jaka atmosfera na cnc? Programujecie czy samo ustawianie maszyny? Ciężko jest ?

@Cnc

Generalnie programy są gotowe. Wybierasz jedynie gotowe z pamięci maszyny. Jednak w 99 procentach te programy trzeba edytować, Czasami dosyć mocno, a ich skomplikowanie nie należy do najłatwiejszych. Sam fakt iż są to maszyny 3, 4 a nawet 5 -osiowe mówi za siebie. Proste programy piszesz samemu wykorzystując język Fanuc i Hedenhein. Wymagane jest ogromne skupienie i walka na milimetry aby nie doszło do kolizji. Trzeba bardzo odpowiednio dobierać narzędzia i oprawki, których stan nie należy często do najlepszych. Kontrola jakości w związku ze specyfiką wyrobów jest bardzo wysoka. Warunki ogólnie są takie że na hali panuje zapylenie ( brak odpowiednich zabezpieczeń), oświetlenie maszyn jest mocno niewystarczające, a przy ulewach przez dziurawy dach pada deszcz na maszyny a pracownikom na głowę. Najgorszy w tej firmie jest jednak klimat pracy. Trzeba uważać z kim się rozmawia, bo tu rodzinkami sobie egzystują. Z tego wynika przeważnie jedno - konfidenci na każdym kroku. Tego nie uświadczy się nigdzie indziej. Skala jest ogromna. Jeszcze nie pierdniesz a już powiedzą że się @esrałeś. To wszystko za byle jakie pieniądze, juz lepiej iśc do Biedronki. Przynamniej lepsze pieniądze.

Miszcz Nowy wpis

Specyficzny klimat to zasługa starych pracowników. Nowi i młodzi pracownicy przesiąkło tą atmosferą. Chociaż nie są mieszkańcami strzemieszyc to mentalnie tam się właśnie znajdują. Brawo wy ! możecie być z siebie dumni. Wasze chamstwo będzie kontynuowane, nic się nie zmarnuję. Nadal wasz Mikromed będzie wiódł prym w kategorii najgorszego wydziału na Mikrohucie i tak już od czasu (usunięte przez administratora)

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Technolog – Programista maszyn CNC w firmie BHH Mikromed Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Dietetyk
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.

Rodzinki i (usunięte przez administratora) Nie licz na fajny klimat, jeśli tego szukasz to omijaj to miejsce z daleka.

Alicja

a to nie jest tak, że ludzie sami mogą sobie tworzyć atmosferę i między sobą mogą utrzymywać przyjazne relacje z własnej woli? czemu pracownicy mieliby tego nie praktykować między sobą?

Kola

W takie upały powinno być wolne od pracy.Ten zakład wogóle cała spółka jest dziwna dla nich liczy się tylko produkcja a nie pracownicy którzy dają z całą swoją siłe a i tak mało płacą a samo biuro ma kokosy.

Wojciech
@Kola

Ha, ha. ja tez jestem za tym żeby w upały zostać w domu i się chłodzić. Uważasz ze na produkcji mniej płacą niż w biurze? zawsze tak było ze umysłowi mieli więcej :) Ale chyba te rozbieżności nie powinny być takie duże.

tgfgf
@Wojciech

za kilka lat będą sami umysłowi :D poczekaj az obecne pokolenia młodych dorosną nikt na produkcje nie bedzie chciał

Alicja
@tgfgf

to tylko domysły tak? co by firma miała w takiej sytuacji niby zrobić? oni tutaj tworzą sobie jakieś plany awaryjne może w ego typu sytuacjach? np., gdyby nagle połowa produkcji się zwolniła?

Kola

W tej firmie robi się z dnia na dzień gorzej wszyscy chcieliby kierować pracownikami niektórzy chyba nie za bardzo wiedzą co należy do ich obowiązków.Dawniej było naprawdę super acz chciało się z radością pracować atmosfera była bardzo miła i ciepła

Wojciech
@Kola

Przecież każdy ma zakres obowiązków w umowie to czemu nie wie co ma robić? Za dużo osób pcha się do władzy?

Ben

No tak, za dużo.

Łukasz
@Wojciech

Panie Wojciechu pan tak naprawde? W takich umowach, jakie sie proponuje pracownikom o niższych szczeblach brak zakresu obowiązków! Jest tylko stanowisko jakie pełni zatrudniony, operator… czy tam pracownik… czego konsekwencja jest przerzucanie odpowiedzialnosci a nawet o czym mowa konkretnie wchodzwniw sobie w kompetencje!

Emilia
@Łukasz

Dużo z tego powodu bywa nieporozumień? Czy jednak istnieje jakiś niepisany podział obowiązków? Zarobkowo się opłaca chociaż?

Jak wygląda ścieżka kariery w BHH Mikromed Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Ogólnie nie.

Jolanta
@Skryty

A jak szybko można się o niego starać? Ja tu jeszcze nie pracuje, ale mam spore ambicje :)

pracownik miesiąca
@Jolanta

Zależy czy ma Pani doświadczenie w podobnej pracy i jak szybko zapozna się Pani z ponad 35 tysiącami wyrobów. W branży medycznej trzeba mieć spora wiedzę, pełne skupienie oraz brać odpowiedzialność za to co się robi, ambicje to nie wszystko. Aa i zapomniał bym jeszcze o najważniejszym, musi być wolny wakat na awans. . . Pozdrawiam serdecznie.

BHH Mikromed Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Operator w Dąbrowa Górnicza. Wziąłeś udział w procesie rekrutacji? Napisz, na co według Ciebie powinny zwrócić uwagę osoby rozważające pracę w firmie.

on

Na co zwrócić uwagę ?! na to jak śmieszne pieniądze proponujecie. Ludzie zarabiają netto tyle ile proponujecie brutto. W dobie nowego ładu i galopującej inflacji radzę poważnie się zastanowić co Wy tam na olx wypisujecie za bzdury.

Co

Czemu co chwilę są oferty na cnc ? Ciągła rotacja czy takie zapotrzebowanie ? Czy ktoś tam co pracuje może coś powiedzieć na temat pracy na obrabiarkach ?

@Co

Jaką rotacja? Ludzie się zwalniają, nowych nie przyjmują bo ich nie stać. Pracownicy co się ostali raczej długo nie wytrzymają też tego co tu się dzieje. Brak narzędzi a wymogi są, tuleje i oprawki zniszczone a nowych brak. Podwyżek inflacyjnych brak. Więc sam sobie odpowiedź na pytania :)

ku_chwale_mikromedu
@Co

Ta firma zdycha od 3 lat i zdechnąć nie może. Załoga dzieli się na 3 grupy : 1. Przyszli emeryci którzy odliczają dni do emerytury 2. Ludzie którzy boją się zmienić prace, bo przecież nie ma innych zakładów pracy niż Mikro. 3. Osoby które uwierzyły i nadal wierzą że będzie dobrze

ByłyPracownik23
@ku_chwale_mikromedu

Pracowałem za czasów Mysiorka . Starałem się o podwyżkę i nie otrzymałem nic zwolniłem się sam . Odchodząc miałem 3000 brutto . Po 3 latach pracy na frezarkach CNC . Śmiech na sali . Fajnie było kiedyś . Nadrabianie sztuk na nockę . Spanie w nocy hamburgery z Mistera . Ludzie w porządku ale ludzie nie potrafią rządzić wyzej . (usunięte przez administratora)

Jolanta
@ByłyPracownik23

Faktycznie śmiech, a raczej płacz, bo takie pieniądze to powinien zarabiać ktoś świeżo po szkole, co się dopiero uczy... Dobrze że odszedłeś :)

Jak długo czekaliście na odzew z BHH Mikromed Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Skryty

Jeżeli ich nie zainteresowałeś to nie zadzwonią.

Jerzy

Do mnie nie oddzwonili, mimo, że obiecywali. "Trochę" słabo.

Mikromed
@Jerzy

Dzień dobry, bardzo proszę powiedzieć w jakim procesie Pan uczestniczył, ponieważ praktykę mamy taką, że odpowiadamy chyba, że proces nadal trawa. Pozdrawiam

Jerzy
@Mikromed

Specjalista ds. Zarządzania Produktem, rekrutacja była na początku sierpnia. Do tej pory nie otrzymałem od Państwa żadnej odpowiedzi. Temat z mojej strony już i tak nieaktualny, ale spodziewałem się nieco innego podejścia, zważywszy, że rozmowa trwała ponad godzinę. Cóż, trudno.

Mikromed
@Jerzy

Dzień dobry, ten projekt był prowadzony przez firmy rekrutacyjne i do nich wysłałam informację zwrotną. Nie spotykaliśmy się z nikim z poza kandydatów zaprezentowanych przez Headhuterów . Pozadrawiam

On

Witam jakie są widełki zarobkowe dla pracowników cnc??

Gdyby było źle to ludzie pisaliby a ponieważ to dobry pracodawca to dlaczego pisać źle?

@Adam

To nie jest dobry pracodawca .

Xyz
@Jestem tu

Skoro piszesz ze to nie jest dobry pracodawca, to chyba nie zdarzyło Ci się pracować nigdzie indziej... Jedyne co mogło by się poprawić to wynagrodzenie. Reszta moim zdaniem duży, nawet bardzo duży pozytyw ????

Czy BHH Mikromed Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

tak

Maja
@-

Super, że studenci mogą liczyć na staż w firmie. Napiszesz może na jakich zasadach się on odbywa? Chciałabym się dowiedzieć jak jest płatny i czy po zakończeniu takiego stażu istnieje szansa na zatrudnienie w firmie już na normalnych warunkach? Jest to dość istotna kwestia więc warto to ustalić.

Mikro

Brakuje mi tego porannego usmiechu i uscisku dloni.

Operator cnc
@Mikro

Kiedy rządził (usunięte przez administratora) ?

smutny
@Mikro

zaden chcacy cos osiagnac czlowiek dlugo nie wytrzyma w tej firmie, szkoda go bo był naprawde mily i serdeczny, niech mu sie dalej powodzi w zyciu zawodowym

Aneta
@smutny

@smutny, jesteś pracownikiem BHH Mikromed Sp. z o.o.? Brakuje na forum obiektywnych opinii o tej pracy. Powiedz na czym polega i czy istnieje jakaś szansa na rozwój.

Były

A co się stało?

dsaassd
@Aneta

no przy obecnych zamowieniach to na rozwoj nie ma co liczyc... mlodzi szybko zdobywaja doswiadczenie i uciekaja... taki to rozwoj niestety a jest potencjal . . .

Aneta
@dsaassd

Jak myślisz, z jakiego powodu młodzi pracownicy rezygnują z pracy w firmie BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa? Czy to kwestia słabej atmosfery, niskich zarobków, braku możliwości rozwoju?

SB i UB

Jednym słowem komuny ?

Wojtek

@skryty a na co zwracają uwagę na rozmowie? Żeby ich zainteresować ?

BolekSB
@Wojtek

Czy jesteś ze Strzemieszyc.

Byłem tam
@BolekSB

Strzemieszyce to największa patologia Zagłębia.

Święta Teresa z Kalkuty też musi opuścić komunę

@BolekSB

Jak bym był z Strzemieszyc to bym SIĘ nie przyznał ????

@BolekSB

Wasz czas się już skończył .Rozumiecie czy nie przesłanie ?

@Wojtek

Zostaliście zniszczeni bez waszej wiedzy .Dziękuję.

@BolekSB

Ten pracodawca wykorzystuje ludzi upośledzonych umysłowo.

@BolekSB

Gradziu wiesz o tym że odchodzisz, stary komuch a to masz za to że usunołeś sierpa.

SB i UB
@Wojtek

Przejmujemy władzę ,komuchy.Nadchodzi nowa ekipa ,śmierdziuchy.

Szczemieszyce
@Wojtek

Dawniej tzn. za czasów Włodka wystarczyło być mieszkańcem Strzemieszyc i okolic. Miałeś pracę pewną. 2-gi etap polegał na dopasowaniu kształtów do otworów w płycie. Jeśli tego nie potrafiłeś awansowałeś na minimum brygadzistę.

Żaneta

@Skryty a jak wyglądają godziny pracy? Można dostać stałą zmianę?

Jakie narzędzia pracy zapewnia BHH Mikromed Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Skryty

Zapewnia Ci narzędzia niezbędne do pracy. Jeżeli firma uzna, że na Twoim stanowisku niezbędnym narzędziem pracy jest samochód to służbowe auto otrzymasz. Proste i logiczne.

Hej, jakie są zarobki w tej firmie? Są jakieś premie ?

zmartwiony robal

przy obecnych rzadach wlocha ta firma nie zniesie zapowieadanego nadchodzacego kryzysu. ludzie to ostatnia szansa na zmiane pracodawcy...........

Zostaw merytoryczną opinię o BHH Mikromed Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w BHH Mikromed Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BHH Mikromed Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BHH Mikromed Sp. z o.o.?

BHH Mikromed Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 85 ocen.
  • Katowicka 11
    42-530 Dąbrowa Górnicza