Opinie o Axtone HSW Sp. z o.o. w Stalowa Wola

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Axtone HSW Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Axtone HSW Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja prętów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Axtone HSW Sp. z o.o. w Stalowa Wola

anonim Nowy wpis
Inne

Dzień dobry. szukam pracy w Stalowej Woli, mam już doświadczenie z pracy jako Inżynier Jakości a okazuje się, że kiedyś była dodawana oferta na taki portal. zastanawiam się czy moje prawie 2 lata stażu byłyby wystarczające by się kwalifikować? Nie określono tego w opisie

Zwijek Nowy wpis

I jak tam sytuacja w tym pięknym miejscu? Wciąż jest tak świetnie?

Józek

I tak wielki Dyrektor P. Chciuk Aleksander zlatuje na stanowisko kierownika technologów nie mając wykształcenia technicznego i nie znając podstaw rysunku technicznego z wyjątkiem może rysunku sprężyny, chce dowodzić zespołem mądrzejszym od niego. To tylko w AXTONE

Danuta
@Józek

To za co on niby dostał tą posadę?

Houbi
@Józek

A co z poprzednim kierownikiem?

Aneta
@Houbi

Może awans? A poprzedniego lubili tu w sumie? Bo jeśli tak to raczej by narzekali, że odszedł, co nie?

Ciekawski Nowy wpis
@Józek

Tak też jest w Thoni Alutec. Kazdy kierownik ma łysą głowę i tatuaże jak z Zakładu Karnego. (usunięte przez administratora) na stanowiskach kierowniczych chcą rzadzić ludzmi od nich mądrzejszymi.

Gabriela Nowy wpis
@Ciekawski

A co ma wygląd czy styl do sposobu zarządzania i efektywności? I ogólnie do tego, jakim ktoś jest człowiekiem? Może napisz, czy z tym jest jakiś problem czy tylko tak się czepiasz wyglądu?

Aneta

Serio tak "rodzinnie" podchodzą do stosunków u siebie? :/ To Co Cię aż te 6 lat tam trzymało? Odpowiadały Ci zarobki czy coś jeszcze było tam warte zostania tak długo?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Axtone HSW Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko OPERATOR PIECÓW I URZĄDZEŃ DO OBRÓBKI CIEPLNEJ
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
(2 opinie)
logo firmy Elektromechanik
Wykroty
Logiserv Group Sp. z o.o. sp.j.
(47 opinii)
logo firmy Młodszy Maszynista Chłodni
Chojnice
Zakłady Miesne "Andrzej Skiba"
(230 opinii)
logo firmy Referent ds. Technicznych
Mennica Polska S.A.
Aplikuj na wiele ofert
Kandydat do pracy
Kandydat

13 dzień i zero odpowiedzi o zatrudnieniu radzę omijać takie firmy z daleka. Dyrektor tego zakładu ma głowę wyżej (usunięte przez administratora)

me
Inne

Wie ktoś jakie są aktualne oferty pracy bo coś mi tutaj nie działa ta zakładka ?

Zbir

Pracowałem tam 6 lat do 2016. Od kad zmieniłem pracę zrozumiałem że jestem doceniony finansowo i że praca może być przyjemna. Pracowałem na produkcji praca ciężka i wyniszczajaca nie polecam nikomu.

Zadowolony

Super firma, atmosfera I wynagrodzenie na wysokim poziomie. Polecam serdecznie.

Zostaw merytoryczną opinię o Axtone HSW Sp. z o.o. - Stalowa Wola

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Axtone HSW Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Axtone HSW Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Axtone HSW Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.