AXTONE S.A. Kańczuga

Kańczuga

Opinie o AXTONE S.A. Kańczuga

Alicja

Jak można przeczytać w zakładce kariera, AXTONE podkreśla, że opinia pracowników jest ważna i stanowi najcenniejsze źródło informacji, dlatego też w firmie przeprowadzane są ankiety. Czy Wy również braliście w nich udział? Czy Wasze odpowiedzi miały realny wpływ na życie w firmie?

Alicja

Nowe oferty pracy! Znajdziecie je na głównej domenie firmy http://axtone.eu/oferty-pracy/?lang=pl

Blok

Firma w dużym dołku całą otoczką robią dobrą minę do złej gry ( frma z takimi tradycjami zajmuje się zabawkami do placów zabaw HA,HA,HA) . Opinie stażystów to czysta ściema. Ci na stołkach zatrudniaja po kądzieli ( dział kontroli jakości ) . Tych na dole traktują jak śmieci obozowych i każą pracować za marne pieniądze obcinając im premie.

kamyk

tak widzę atakujecie firmę, wróżycie jej koniec i mówicie, że jej nie ma a tymczasem na stro0nie wciąż pojawiają się informacje o przetargach, mistrzostwach w piłkę itd.

xxx

Robot45 opisał powody, z którymi się zgadzam.

xxx

Poczytaj artykuły w Internecie. Spółka znajduje się obecnie w sporze zbiorowym więc dobrze nie może się tam dziać.

bełt

nie ma co stękać tylko zwijać manatki i wyjechać z tego grajdołka bo to Polska "C",wyjechać w inny rejon Polski gdzie zarobki są dużo wyższe i człowiek traktowany jest normalnie

robot45

Totalna klapa,robią z ludzi baranów.Ucinają premię,zarobki marne za taką wyczerpująca pracę ..chyba zwolnienia i to ze nikt nie chce tam pracowac mówi za siebie.Pieniadze na pierdoły sa ale dla pracownikow to nie!!!!!Szerokim łukiem omijac ta firme w stalowej woli

kandydat

Odradzam!! Firma wygląda ładnie w folderach ale kultura organizacyjna na niskim poziomie.

GOGA

Mam propozycję pracy w Axtome Kańczuaga. Jaka jest atmosfera? Jakie zarobki? Czy dużo nadgodzin?

mafik84

zelek - 2010-10-18 14:14:40 Jasne, kiedy sie ogranizuje piknik dla firmy to tak pewnie to wyglada. W srodku traktuja ludzi jak zwierzaki. Zero szacunku.; Polecacie tą firmę jako pracodawcę?

zelek

Damian Dart-Pol

Witaj mojim zdaniem jedna z bardziej zorganizowana Firma ktora potrafi zachecic pracowników do dalszej współpracy. (usunięte przez administratora)

xtb

slyszałem o firmie, że solidny pracodawca, czy to prawda?

rozczarowany
@xtb 26.07.2010 13:21
slyszałem o firmie, że solidny pracodawca, czy to prawda?

Jeśli lubisz pracować za półdarmo to tak. Więcej nie wiem.

Zostaw opinię o AXTONE S.A. Kańczuga - Kańczuga

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AXTONE S.A. Kańczuga