Opinie o AXTONE S.A. Kańczuga w Kańczuga

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy AXTONE S.A. Kańczuga. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie AXTONE S.A. Kańczuga na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja lokomotyw kolejowych i taboru szynowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AXTONE S.A. Kańczuga w Kańczuga

asdf Nowy wpis

Cześć, chciałbym się dowiedzieć czy w tym roku byłyby planowane nabory dla planistów produkcji. widziałem ofertę z zeszłego akurat mam prawie rok doświadczenia to bym się podłapał może w wymogi. Opiszecie mi tylko ewentualne zarobki bym wiedział czy warto dalej się interesować?

Potrzebuje się dowiedzieć ile teraz zarabia technolog. Od ponad dwóch tygodni już kogoś nowego poszukują do siebie. mój partner ma doświadczenie i chce się dowiedzieć w jakich warunkach by pracował. opinii dawno nie było, czy do teraz zaszły w zakładzie jakieś większe zmiany?

Pieniądze_to_nie_wszystko Nowy wpis

Zarabia się tyle ile każdy sobie wynegocjuje. Jeżeli szukasz pracy dla swojego partnera, zamiast niego samego to już wiele mówi o sytuacji. Dużo zależy jak się zaprezentuje na rozmowie. Jak pierwszą myślą są pieniądze zamiast tego co firma oferuje, rodzaj branży i czego się można nauczyć to nie wróżę sukcesów.

AniaK Nowy wpis

Hej, kiedy Axtone ewentualnie oddzwania po wysłaniu przez kandydata CV? Jeżeli oferta ma wisieć na pracuj pl przez miesiąc to czy firma dzwoni do kandydatów pod koniec ważności oferty pracy czy po każdorazowym wysłaniu CV, jeżeli spodoba im się kandydatura?

Daria

Hej, czy ktoś się orientuje czy w Axtone można pracować zdalnie lub hybrydowo? Jak firma się z na to zapatruje?

Netia93

Hej, widziałam ostatnio ofertę pracy planista produkcji. Czy ktoś może więcej opowiedzieć jak wygląda praca z praktycznego punktu widzenia? I czy jest w ogóle możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej?

Observer
@Netia93

Z praktycznego punktu widzena to praca u boku gościa, który o planowaniu wie tylko tyle że trzeba kreować rzeczywistość i dopasowywać teorię do rzeczywistości. Dobrze opanowany sposób podlizywania się Miśkowi jest gwarantem sukcesu. Praktycznie rzecz biorąc praca dla zdesperowanych lub tych co zamiast honoru wolą się płaszczyć i kablować.

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w AXTONE S.A. Kańczuga? Chodzi o pracę jako Kontroler jakości, takie ogłoszenie jest na Pracuj.pl 27 kwietnia.

Pan nie ksycy

Niepoważni ludzie, podczas rozmowy rekrutacyjnej informują, że do tygodnia czasu odezwą się by poinformować o rezultacie, po czym mija jeden tydzień, drugi a kontaktu z ich strony nie ma. Jeśli pracodawcy nie stać na wykonanie umówionego telefonu można by informować potencjalnych kandydatów o konieczności uiszczenia opłaty za taką usługę przynajmniej zaoszczędzili by straconego czasu.

Katarzyna

Cześć, warto aplikować na stanowisko Planisty? Jak wyglądają zarobki na tym stanowisku (mniej-więcej) ;) ? Jak wygląda socjal w firmie?

Hubert

Wielka szkoda że zabrakło odwagi cywilnej przyjść, porozmawiać i wyjaśnić problem. Jeżeli ktoś został zrównany z błotem, lub poczuł sie urażony, zawsze może zgłosić to do kadr Pozdrawiam

No-one
@Hubert

Kadry? To drugi po planowaniu najbardziej prężny dział w firmie. (usunięte przez administratora) W sumie to ścieżka kariery w Axtone tak właśnie wygląda. Kiedy donosisz sukcesy odnosisz. Awans murowany....Kiedy kablujesz to awansujesz..(usunięte przez administratora)w takich firmach nie ma zdrowej atmosfery ani przejrzystych reguł...taki właśnie jest Axtone

@No-one

Wyjaśnij jednak. Najlepiej na potencjalnym przykładzie, bo trudno zrozumieć. Podkreślasz jakieś donoszenie na co niby i jaką wartość ma to dla firmy wnieść, że byłoby doceniane? Jakie konsekwencje wtedy mogą się tworzyć?

Fred

Opinia o pracy na stanowisku inżynierskim w tej firmie: 1. Pieniądze Generalnie nie jest źle. Można wywalczyć sobie lepszą wypłatę niż na podobnych stanowiskach w firmach w Rzeszowie - kluczem jest zażądanie odpowiedniej kwoty na rozmowie kwalifikacyjnej i tutaj można ugrać naprawdę sporo. Natomiast jeśli chodzi o kolejne podwyżki to już nie jest tak różowo (dlatego odpowiednia podstawa przy przyjęciu jest tak ważna), przy przedłużeniu umowy można liczyć na kilka, max kilkanaście % zwiększenia wynagrodzenia. Takie są zasady korporacyjne i przeskoczyć się tego nie da, chyba, że zmienią ci stanowisko na wyższe, wtedy możesz liczyć na ponad 20% podwyżki. Ogólnie 4/5, super nie jest, ale jak powalczysz to powinieneś/powinnaś być zadowolona 2. Benefity Jest miesięczna premia - % od wynagrodzenia. W zależności od różnych czynników waha się ona w przedziale 8-10% z Twojego wypłaty, jednak ma się nieodparte wrażenie, że wskaźniki składające się na ową premię są manipulowane w zależności od kondycji firmy. Oczywiście, zdarza się, że ten bonus miesięczny wyniesie 0% w najgorszym wypadku, a w najlepszym 12% - ciężko za tym nadążyć. Oprócz tego jest premia kwartalna - zależna od "oszczędności" ale nie chcę mi się o niej rozpisywać bo nie warto - w najlepszym przypadku wpadnie do porfela dodatkowe 3-4 stówki. Poza tym bloczki na stołówkę, dodatek paliwowy (50zł miesięcznie), multisport w baaaardzo wysokiej cenie, wczasy pod gruszą, dodatki na święta. Reasumując tyłka nie urywa, takie 2,5/5, mogło być lepiej. 3. Rozwój W tej firmie można się bardzo rozwinąć jak się chce. Ale niekoniecznie jest to zasługa polityki korporacji, a raczej tego, że panuje tutaj gigantyczny (usunięte przez administratora) w niemal każdym aspekcie. A więc, jeśli ma się wystarczająco siły, determinacji i samozaparcia, żeby zmierzyć się z tutejszymi problemami to chcąc, nie chcąc rozwiniesz się zawodowo, ale zaznaczam - twoja cierpliwość zostanie mocno wystawiona na próbę. Poza tym wyjazdy na szkolenia - w zależności od przełożonego da się zorganizować w większości bez podpisywania bzdurnych lojalek. Możliwości awansu również istnieją, ale trzeba się przy tym dość mocno napocić. 3/5 4. Współpracownicy i atmosfera Większość ludzi jest pomocna i całkiem miła, ale zdarzają się niebywale irytujące jednostki. Jeśli trafisz "pod skrzydła" jednego z tych gorszych to czekają cię ciężkie chwile. Z nazwisk wymieniał nie będę, ale w komentarzach poniżej można znaleźć trop ;) Ponadto jest wiele "rodzin Axtona" - ojciec, córka, syn - wszyscy tutaj pracują. Nie powinno to jednak zbytnio szokować skoro firma znajduję się na zadupiu. Jest jednak sporo wykwalifikowanych pracowników, którzy znają się na tym, co robią, albo mają otwartą głowę i potrafią pokierować podwładnych by wycisnąć ich potencjał w pełni. 4/5 5. Integracja i aktywności poza firmowe Jeszcze kilka lat temu dałbym 5/5. Obecnie? 1,5/5. Integracji nie ma praktycznie żadnych, nie ma mowy o wyjazdach na koszt firmy, czasami coś zorganizują, ale niezbyt warte uwagi. Więc jeśli jest to dla ciebie ważne to nie licz na fajerwerki. Podsumowanie: Kolorowo nie jest, ale czarno-biało też nie. Z odpowiednim podejściem i odrobiną szczęścia przy trafieniu na odpowiedniego przełożonego można całkiem nieźle zarabiać i przychodzić do pracy z zaciekawieniem i świadomością o rozwoju. Daję pozytywa, chociaż neutral też wpasowałby się w realia Axtone.

Heh

Cóż mogę napisać, układy ukladziki Przychodzi do pracy nowy pracownik- syn kierownika i na start otrzymuje pensję o kilka set złotych większą jak pracownicy, którzy mają x-lat pracy na tym samym stanowisku co pracuje synalek.

Urszula

Podbita opinia z tamtego roku? Ma jakiekolwiek przełożenie na dzisiejszą sytuację? To "x" pracy zaciekawiło. Po ile lat pracują ci najstarsi i ile może ogólnie średni staż wynosić? Jak sytuacja z odejściami, zdarzają się?

Może ktoś podzieli się swoim doświadczeniem na temat pracy na stanowisku specjalista ds. ochrony środowiska w firmie AXTONE S.A. Kańczuga?

Burek

Odpowiedzialność za dwa zakłady pracy, jeden w Kanczudze a drugi w Stalowej Woli. Dodatkowo trzeba ogarnac gminną oczyszczalnie ścieków i kotłownie. Raczej trudny zakład bo z poprzedniej epoki.

Zbigniew
@Burek

To sporo obowiązków jak na jednego pracownika. Wiesz czemu poprzednia osoba na tym stanowisku odeszła? Czy może ją zwolnili? Bo jak zakład taki trudny to może ciężko ogarnąć?

Burek
@Zbigniew

Ilość obowiązków nie adekwatna do oferowaniego wynagrodzenia.

@Burek

a te obowiązki, które zostały wypisane tu w wątku, to już wszystkie, tak? Czy coś jeszcze? No i kasa z tego jaka, skoro taka nieadekwatna to napiszesz wprost?

pracownik fizyczny

Praca ciekawa, głowa musi pracować na 100 procent, mała pomyłka i zwrot od klienta. Fizycznie- różnie raz lżej raz ciężko (częściej ciężko) Zarobki nie są złe, ale ciężko liczyć na podwyżke. Fajny socjal: stołowka,karta paliwowa,premie świateczne.Ale, jest właśnie to" ale" kierownictwo nie radzi sobie z problemami i całe zło jest przerzucane na pracowników na produkcji.

Former employee

Nie polecam tej firmy, fatalne zarządzanie, niekompetencja, totalny brak komunikacji, podszywanie się pod wykonane zadania (Raport stworzony przez daną osobę od podstaw jest potem pokazywany pod autorstwem kierownika), wzięcie urlopu graniczy z cudem, totalny bałagan i rozgardiasz organizacyjny. Brak spójnego celu w którym podąża organizacja. Zjedzonych nerwów i zdrowia psychicznego nikt mi nie wróci, fatalna atmosfera, ludzie tam nie umieją się komunikować i rozmawiać, firma tragedia.

Jolanta
@Former employee

Ale jak to podszywanie się pod wykonane zadania? Ja bym po prostu poszła do szefostwa i przedstawiła jak wygląda sprawa i, że dana praca została wykonana przeze mnie :P

Ja.
@Jolanta

Screeny trzeba robić . Co i tak nie gwarantuje że cię nie zwolnią.

Leon

Czy mogę prosić o nr tel do działu rekrutacji?

Halina

Dwa dni temu AXTONE wrzuciło propozycję pracy na stanowisku Konstruktora w Kańczuga. Ma ktoś informacje na temat przełożonego z jakim miałabym bezpośrednio pracować? Zależy mi na tym, aby był on osobą konkretną, ale też szanującą ludzi. Wiecie coś?

Vito

Jestem Prezesem Tej firmy I nie znoszę tego bełkotu co tam wypisujeciNie lubię jak ktoś oczernia moich kierowników i moich majstrów

obserwator
@Vito

i ma Pan duże ego - prezesem przez duże P, tej firmy również przez duże T

Domin73

Uwaga, strzeżcie się przed tym pseudo zakladem i calym kierownictwem bo to są chorzy ludzie, którzy pracowników mają za nic. MOBBING jednym słowem, urlop dostać graniczy z cudem każą robić w niedziele na okrągło bez dnia przerwy. Ludzi coraz mniej a roboty coraz więcej dramat. Już lepiej drogę zamiatać pozdrawiam

Lol

Praca nie jest jakoś ciężka, ale kierownictwo to jakaś kpina. Znają się tylko na sprzątaniu a gdy jest jakiś problem to udają że jest wszystko ok. Najbardziej żenujący jest kierownik zakładu ten to już kompletnie nic nie ogarnia a jakie niby pomysły to jakiś żart.

Patryk

@lolo dlaczego rozmowa to koszmar?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie AXTONE S.A. Kańczuga?

Lolo

Rozmowy w Kańczuga? to jakiś koszmar, kompletny brak profesjonalizmu. Ja nie wiem dlaczego nikt tego nie widzi. Na KAŻDYM szczeblu. Tam są ludzie, którzy popisują się bo dorwali się do władzy.

Zostaw merytoryczną opinię o AXTONE S.A. Kańczuga - Kańczuga

• Jak się pracuje w AXTONE S.A. Kańczuga?

Zobacz opinie na temat firmy AXTONE S.A. Kańczuga tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AXTONE S.A. Kańczuga?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AXTONE S.A. Kańczuga?

Kandydaci do pracy w AXTONE S.A. Kańczuga napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AXTONE S.A. Kańczuga
2.4/5 Na podstawie 71 ocen.
  • Zielona 2
    37-220 Kańczuga