cargo sped trans

Bytom

Opinie o cargo sped trans

,sls

wydaje mi się, że to praca dobra głównie dla handlowców. Nie wiem czy możliwy jest tu jednak większy rozwój..

x

100 % racji wszyscy kradną a tylko firma uczciwa jest... polecam dla wszystkich nie mających stałego zameldowania... nie pracuje od kilku miesiecy i nie polecam

Driver

Jeśli ktoś nie masz gdzie mieszkać i nie spodziewasz się dużych pieniędzy to akurat praca dla Ciebie - obiecują złote góry przy przyjęciu ale powodzenia tym którzy uwierzą ! W ciągu ostatnich kilku miesięcy zmieniło się tylu kierowców że kupili nowy regał żeby zmieściły się teczki z danymi osobowymi :) Kierowcy tak szybko przychodzą jak i uciekają gdy się połapią o co chodzi . Auta stare ( większość EURO2 ) a naczepy - stare plandeki . Gdy miały przyjść 2 firanki to przy przyjęciu obiecywali każdemu kierowcy że je dostaną , co oczywiście było tylko obiecankami jak większość w tej firmie ! Jazda po 3-4 tygodnie ( obiecują 2 przy przyjęciu ) z tym że częściej 4 tygodnie za ok 4.500 zł . Jednak każdy ma prawo osobiście sprawdzić jak jest rzeczywiście więc już nie będę zachęcał - zapraszam . Po przyjeżdzie zawsze będziesz miał czas wyskoczyć na piwko (byle nie za daleko od firmy) nim znów pojedziesz. Pozdrowienia

Zostaw opinię o cargo sped trans - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie cargo sped trans