SKLEP OGÓLNOSPOZYWCZY ,,ELW,, , UL. DOBRZYŃSKA 33, 09-400 PŁOCK

Płock

Opinie o SKLEP OGÓLNOSPOZYWCZY ,,ELW,, , UL. DOBRZYŃSKA 33, 09-400 PŁOCK

Frlo

Raczej nie będą planowali takich zmian @spxno bo wciąż pracują tam te same osoby, a wiadomo, jak coś nowego wchodzi na rynek to u nich też jest.

Pracowników w tej firmie jest podobno sporo, może ktoś z Was chciałby pomóc i napisać kilka słów o firmie SKLEP OGÓLNOSPOZYWCZY ,,ELW,, , UL. DOBRZYŃSKA 33, 09-400 PŁOCK? Czekamy na komentarze.

Zostaw opinię o SKLEP OGÓLNOSPOZYWCZY ,,ELW,, , UL. DOBRZYŃSKA 33, 09-400 PŁOCK - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SKLEP OGÓLNOSPOZYWCZY ,,ELW,, , UL. DOBRZYŃSKA 33, 09-400 PŁOCK