Opinie o Ruke Zbigniew Rus w Dęblin - puławy

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ruke Zbigniew Rus. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ruke Zbigniew Rus na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby szklane - obróbka szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ruke Zbigniew Rus w Dęblin - puławy

Ja jestem bardzo zadowolona. Jeśli ktoś się zastanawia to śmiało polecam!

Pomocny

W firmie jak w sieciach komorkowych im dluzej pracujesz tym gorsze warunki finansowe,ludzie co przychodza maja stawke jak starzy pracownicy . Brak szacunku coraz wiekszy ,a szkoda.

Omijac

Ruke sruke. Miedzynarodowa firma. Chinszcyzna produktowa, komunizm zarzadzania, afryka zarobkowa. Nie polecam.

Jasiek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ruke Zbigniew Rus? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Kogo

Totalny chaos , właściciel nie ma pomysłu jak firma ma funkcjonować widać ogromne braki w doświadczeniu i zarządzaniu ludźmi.

Stok15

Zgodzę się zwalniają i od nowa zatrudniają nowy dyrektor się nie nadajeodzywa do tej pracy.

Michal
@Stok15

Kazdy mocny w gębie gdy jest anonimowy. Dlaczego niezadowoleni pracownicy nie mowia wprost o tym co im nie pasuje? Od tego maja swoich przełożonych, brygadzistow i kierowników! A nowy dyrektor to niby dlaczego się nie nadaje? Czy nie radzi sobie a może za dużo wymaga? Dajcie konkrety!!!

Dawny pracownik

Nie dajcie się nabrać na ten (usunięte przez administratora). Jak zatrudniasz się przez ich firmę to.mogą Cię zwolnić z dnia na dzień a później od nowa zatrudniać pracowników PRAWDA RUKE PRZYZNAJCIE SIĘ ILU JUŻ ZWOLNILISCIE!!!!!!

Logik
@Dawny pracownik

niezla sciema co piszesz, wystarczy pomyśleć jakiej firmie zależy aby zatrudniać, szkollić i zwalniać po to aby znowu zatrudnić i ponosić koszty :) z tego firmy chyba kasy nie mają a na pewnie nie produkcyjne hehehe - zostali zwolnieni ci którym sie pracować niechciało i teraz peretsje maja

Arek

Jaką umowę daje firma nowym pracownikom?

@Arek

umowa o pracę

Wiktor

Podpowiedzcie czy firma rekrutuje aktualnie?

@Wiktor

Są dwie oferty pracy w na monter luster i jeszcze jedna ale nie pamietam stanowiska.

Pracownik Ruke

A ja widzę raczej stały skład. Kto dobrze pracuje to pracę ma a jak ktoś się opiera.... to niestety ale nikt ich nie będzie trzymał i płacił tylko za obecność.

Stary pracownik

Nie wiem kto pisze te złośliwe komentarze ale to chyba "niedocenieni pracownicy" . Ja tez juz długo pracuje i jakby cos bylo nie tak to na pewno by mnie juz tam nie było. Praca ok, jasne zasady, nie mam zastrzeżeń. A co do rozwiazywania umów z pracownikiem to niestety ale prawo nie zabrania wręczyc wypowiedzenia osobie nawet jeśli ma jeszcze np umowe na rok. Widocznie słabo sie starał.

jest ok

a ja nie narzekam, jest spoko, dobra atmosfera, jasne zasady i pracuje juz 2 lata, przez ostatni rok zatrudnili kilkadziesiat nowych osob a jak zwolnili kilka nowych naslabszych to juz pretencje, a w szatni kazdy cwany by komentowac co to nie on...

PUŁAWIAK

Najgorsza firma w Puławach! pracownik jest traktowany jak śmieć. tylu pracowników pozwalniali władze RUKE powinni się zacząć leczyć

M.

Zgadza sie, zmowu zwolnili pare osob w normalnej firmie nna koniec dnia jest uscisk reki kierownika i podziekowanie za dobra robote a tu sie wrecza wypowiedzenia!!!

Osiak

stanowczo odradzam tej firmy !!! pracujesz niby masz na umowie okres a zwalniają wcześniej tak RUKE o was mowa zwalniacie bez powodu a później od nowa szukacie pracowników

mowie jak jest

Oferujemy: - ciekawe wyzwania, możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego (brak kompetencji przelozonych, spychologia, wszystko na ostatnią chwilę) - pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji w swojej branży (RUKE jest na granicy upadku) - atrakcyjne warunki wynagrodzenia (najnizsza krajowa na umowie, reszta pod stolem) - szansę rozwoju i możliwość podnoszenia kwalifikacji (brak szkolen, rutyna) - dużą samodzielność oraz niezależność ()Oferujemy: - ciekawe wyzwania, możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego - pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji w swojej branży - atrakcyjne warunki wynagrodzenia - szansę rozwoju i możliwość podnoszenia kwalifikacji - dużą samodzielność oraz niezależność (dozorca kamil s.) - prywatną opiekę medyczną oraz kartę sportową Multisport (opieki medycznej brak powodzonka

RUKE
@mowie jak jest

Dzień dobry, bardzo zależy nam na naszych pracownikach, dlatego oferujemy jasne warunki pracy, jak również system premiowy. Zapewniamy także dofinansowanie do karty Multisport oraz możliwość wykupienia pakietu medycznego w korzystnej, wynegocjowanej dla naszej firmy, cenie - wystarczy jedynie zgłosić chęć skorzystania z tych benefitów. Stawiamy na stały rozwój i wykwalifikowaną kadrę zarządzającą, która docenia rzetelnych pracowników, oferując im możliwość rozwoju. Profil naszej działalności, którą jest produkcja, zakłada powtarzalność, czego nasi pracownicy są świadomi zgadzając się na pracę u nas. Cenimy wszelkie opinie naszych pracowników, ponieważ pozwala to nam się rozwijać, dlatego prosimy o przesyłanie wniosków i uwag na adres wnioskiiuwagi@ruke.eu

Zostaw merytoryczną opinię o Ruke Zbigniew Rus - Dęblin - puławy

• Jak się pracuje w Ruke Zbigniew Rus?

Zobacz opinie na temat firmy Ruke Zbigniew Rus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ruke Zbigniew Rus?

Ruke Zbigniew Rus
2.6/5 Na podstawie 151 ocen.

Ruke Zbigniew Rus