Opinie o Taxify w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Taxify. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Taxify o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Taxify w Warszawa

lysywawa

Nie wiem kto wypisuje takie bzdury. Chyba koledzy tzw złotówka :) pracuję w taxify od 1 mc i płacą systematycznie co tydzień. Kursy się zgadzają stawka tez etc. Natomiast pojawił się problem jeden. Policja zaczyna się brać za taxify oraz ubera etc. Czy ktoś z Was tych prawdziwych kierowcą taxify miał już problem z policją itd ? prosze o opinie

Martin
@lysywawa

Pod jakim partnerem pracujesz ? Ja niestety mam problem ze swoim partnerem i odzyskaniem kasy

Irena

Znajdą się w wątku osoby pracujące w Taxify? Możecie powiedzieć, jak kształtują się zarobki? Czy pracodawca zapewnia wszystkie niezbędne narzędzia pracy? Czy młode osoby bez doświadczenia także mogą liczyć na zatrudnienie? @LESZEK15, czy obecnie pracujesz w firmie? Na co warto zwrócić uwagę, wysyłając CV?

Pilot

Dostałem dziś maila z info o blokadzie mego konta bo mam zaległość 1 gr. :)

LESZEK15

Proszę powiedzieć jak wygląda faktycznie czyli pobieranie opłat za prawnika aplikację i prowizja za kurs

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Taxify? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Ja kierowca

Gra jest prosta.Napiszę źle o Taxify to mniej będzie konkurencji dla mnie.Napiszę dobrze to będę miał "pod górkę" czyli mniej zleceń. Tak czytajcie wszystkie wpisy.

jest jakiś kontakt telefoniczny?

5 tygodni czekam na wypłatę juz przestałem jeżdzić bo za darmo to w bantustanie niech dla nich jeżdżą za chwilę kieruję pozew do sądu o zapłate ,zgłoszenie do prokuratury oszustwa od trzech tygodni obiecują zapłatę a także wniosek o do KRS o wyrejestrowanie spółki skoro nie reguluje płatności i tyle w temacie Taxify

@anonymous

Mi też nie wyplacili chętnie przyłączę sie do pozwu proszę o kontakt marchew954@interia.pl

Bor83
@anonymous

Ja również mam problem z partnerem jeśli macie jakieś pomysły proszę o mejla borek.dariusz83@gmail.com

Nie polecam ! Nie odpiszą na skargi klienta

Gromie

A czy oni zatrudniają Ukraińców ? Mam 20 samochodów i zastanawiam się nad przeprowadzką do nich. Zawsze może lepiej być i tu i tu. Co myślicie ?

@Gromie

jak przeprowadzka, to na Ukrainę. Tam Ukraińców zatrudniają.

Nico

Jeździłem z aplikacja cały tydzień, na wypłatę czekam już trzeci tydzień. Nie polecam, (usunięte przez administratora)

Pokrzywdzony

To jakis koszmar z taxify , zwróćcie uwagę jak naliczają wam kursy - uwaga fo wszystkich kierowców - skoro podali wielkość obowiązujących stawek to powinni tego przestrzegać - tymczasem kroją na każdym kursie w dół , kończę z nieuczciwcami Szkoda czasu nerwów i paliwa

Mentor

Pracuje w Taxify od Maja zeszlego roku i ani razu nie bylo ze nie wyplacali mi zarobki, fakt ze pracuje dla siebie bo mam swoj wlasny samochod, nie oplaca sie wynajac od zewnetrznej firme samochod, najlepiej miec wlasny samochod. Fakt ze ostatnio Taxify nie za bardzo sie stara jesli chodzi o marketing bo wgole malo jest ostatnio zlecen, potrzebne sa wiecej promocji ze strony Taxify, bo inaczej klienci nie beda zamawiac kursy

@Mentor

Mam pytanie czy są przejazdy gotuwkowe

kod rabatowy

Hej, dostałem kupon rabatowy na taxify na 50 zł. Należy wpisać kod QF1UD w aplikację może komuś się przyda

Doktor

Jeżdżę tu od 3 dni po 8-10h i jak na razie zrobiłem 12 zleceń będąc zawsze w centrum. Z tego co widać na mapce to jest 10x więcej samochodów niż zleceń. Zarobek na aplikacji to uwaga 240 zł jeszcze odjąć trzeba 15% i paliwo to zostaje jakieś 150zl.

Pakier17

Nie słuchajcie tych pajacow. Pracuje w Taxify już kilka miesięcy i ani razu nie czekałem na kasę dłużej niż jeden dzień po terminie.

Duck44
@Pakier17

Pracujesz na własnej działalności czy jeździsz u partnera taxify?

Ostrzegam kierowców - nie płacą

Bodo

Przestrzegam kierowców, którzy mają zamiar podjąć współpracę z TAXIFY - Nie wypłacają kwot za wykonane przejazdy tłumacząc się opóźnieniami itd. itp. Stracicie tylko czas i pieniądze. Firma niewiarygodna.

Taxify/Uber
@Bodo

Współpracuje jako flota z uberem i taxify jednocześnie. Powiem tak z taxify wszystko można załatwić poprzez email/tel w ciągu godz. z Uberem tylko na miejscu lub poprzez zgłoszenie przez stronę. Po drugie Uber pobiera 25% prowizji od każdego zlecenia i stosuje odwrócony 8% VAT na usługi transportowe przy przewozie osób którego nie można odliczyć. Tak więc musimy zapłacić od Fv prowizji ubera 25% z tego 8% VAT co daje większą niż podają prowizje ubera. Czas i klienci zwerfikują kto miał racje ja póki co przestawiam flote na Taxify wierząc że ich prowizja 15% nie zmieni się prędko.

Jacek
@Bodo

Potwierdzam, miesiacami nie dostaniecie kasy ! Mozecie pisac, dzwonic, jeździc do biura i nic nie załatwicie, bajzel totalny.

Oskubują kierowców, wiarygodność 0 w porównaniu do Ubera

Coś ktoś może powiedzieć czy u nich jest lepiej niż w uberze ?

Abc
@Zainteresowany

A to zależy czy jesteś Ukraińcem Białorusinem czy Hindusem.

Zostaw merytoryczną opinię o Taxify - Warszawa

• Jak się pracuje w Taxify?

Zobacz opinie na temat firmy Taxify tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Taxify?

Taxify
2.3/5 Na podstawie 47 ocen.
  • Marynarska 15
    02-674 Warszawa