Projektowanie i Urządzanie Terenów Zieleni Tomasz Poździk Tom-Poz

Zamość

Projektowanie i Urządzanie Terenów Zieleni Tomasz Poździk Tom-Poz
3 6

Opinie o Projektowanie i Urządzanie Terenów Zieleni Tomasz Poździk Tom-Poz

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

anonymous

Witam wszystkich niestety o zadłużeniu firmy to prawda i oszustwie dwa lata już nie oddaje sporej kwoty i nie odbiera telefonów

Sebastian

Pracodawca nie płaci !!! Ścigają go komornicy, utopiony w długach i szuka frajerów do wykorzystania. Praca na czarno jak co do czego to cię nie zna.

PAweł

Niech odda co nie jego i nie kłamie

Windykacja na koszt dłużnika
@PAweł 09.09.2015 12:23

Nie czekaj, aż Twój dłużnik zamknie firmę lub ucieknie za granicę! Pomożemy Ci szybko odzyskać pieniądze niezależnie od kwoty. Działamy na koszt dłużnika! Zadzwoń po szczegóły-tel.512 868 817

uwaga

Ludzie uważajcie na tą firmę. Właściciel oszust!

Windykacja na koszt dłużnika
@uwaga 27.11.2017 15:59

Katarzyna

Kto podzieli się opinią jak wygląda współpraca z Tom Poz od strony pracodawcy? Polecacie? Czy szukają aktualnie pracowników do firmy? Nie widziałam nic na stronie internetowej? Czekamy na informacje.

Ania W.

Jak najbardziej polecam właśnie zrobiła firma mi projekt . Super szybko , pełne zadowolenie . Polecam wszystkim ! Jesli ktoś chce prosze na priv.

Olka
@Ania W. 31.03.2018 23:41

Proszę o namiary na priv.

Czy jakiś pracownik firmy Projektowanie i Urządzanie Terenów Zieleni Tomasz Poździk Tom-Poz chciałby zabrać głos w sprawie zatrudnienia tam?

anonymous

Pan P. musi bardzo się napracować przy pisaniu tych pochwał. Ludzie uważajcie...

Daniel

Czy jesteście pewni, że nic dobrego nie da się powiedzieć?

Arek P.

Nie polecam, trudna współpraca, właściciel mocno kręci.

Gosia i Andrzej

Zakończyli chłopaki właśnie u nas prace przy ogrodzie. Polecam jak najbardziej wszystkim.

potop

Nie polecam, współpracy jak i pracy u pana TP. strata czasu i pieniędzy.

WiesławWszywka

Logo firmy to jest mały dobrze zrobiony obrazek i tutaj liczy się wyobraźnia co do kosztu to myślę że tak 500 do 1000zł ale jak już masz własny pomysł i dobrze go przedstawisz ta cena spadnie możesz też zaprojektować coś własnego ale dobry program graficzny kosztuje wiec lepiej zapłacić te kilka stówek i mieć spokój http://web-komp.pl/jak-wyglada-projektowanie-logo/

Konrad Z.

Godna polecenia firma , miła super atmosfera ! Ogrod wykonany , świetny efekt końcowy !!!!.

Ania - Pniówek

Jestem po realizacji ogrodu firmy. Fajnie szybko! Pełne zadowolenie !.

Leszek B.

Właśnie firma ta wykonała mi wycinkę drzew, sami profesjonaliści . Polecam 100% Solidności i fachowości Pozdrawiam!

Kasia B.

Super firma ! jak najbardziej polecam ! Szybka reakcja, fachowa obsługa. Co zajwarzniejse efekt ogrodu super

Zadowolony

Dziadu sam jesteś oszust . Polecam wszystkim !!!!

Ania ś.

Super firma , negatywy wpisy nie na poziomie , jakaś patologia pisała . Polecam wszystkim tą firmę.

Jacek S.

Do Sąsiada piszesz bzdury widocznie nie byłeś godny by skorzystać z usług tej firmy . Mówisz ze jesteś sąsiadem to chętnie bym sie spotkał z panem i pogadał . Bo chyba sie orientuje kim pan jest co pisze te głupoty. A jedli chodzi o ta firmę co panu robiła to za żadne pieniadze nie chciałbym u mnie robiła. To co u pana jak pan nazywa jest Ogród to chyba jakaś karykatura parodia , chyba sam pan dobierał rośliny bo nie wierze ze jakaś firma pod ten kicz zechce sie podpisać . Jesli chciał by sie pan spotkać to chętnie uświadomił bym pana co pan za głupoty pisze. Jesli pisze pan takie bzdury na sąsiada to sie dziwie . Przekaże te wpisy pana tej firmie to sie ucieszy . Prowadzę firmę już ponad 30 lat i z tompoz często korzystam z usług i nie pozwolę by piać takie głupoty . Śmiech

Aneta B.

Kochane chłopaki z tej firmy polecam wszystkich nie patrzeć na negatywy wpisy, konkurencja nie śpi ! . Sam pozytyw !!!!!!!

Jola S.

Piszą tu wielkie bzdury każdy może sobie napisać co chce jestem zadowolona bardzo z usługi. Wiem na czym polega cała ta sprawa wpisy. Jak wyszli na posesje szybko idokladnie zrobione wg. naszych wskazówek. Dawaliśmy sami zaliczkę i nic nie mamy przeciwko temu bo mósowo zaciszu kupić materiał i to jest normalne. Pozdrawiam firmę TP i chętnie bede ją promować

Adam

Jestem zadowolony profesjonalnie zrobiona robota.

Klient

Uuuuu

Klient

Firma zajebista konkretni ludzie widzę ze ich konkurencja zaczyna działać w opiniach . Polecam ich 100 procent sam pozytyw . Klient

pracownik uczciwy!

Super firma ,polecam .Pracuję tam już kilka lat. Jest super ,jak ktoś uczciwie pracuje to zarobi i regularnie płaci.

Zostaw opinię o Projektowanie i Urządzanie Terenów Zieleni Tomasz Poździk Tom-Poz - Zamość

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Projektowanie i Urządzanie Terenów Zieleni Tomasz Poździk Tom-Poz