Projektowanie i Urządzanie Terenów Zieleni Tomasz Poździk Tom-Poz

Zamość

Opinie o Projektowanie i Urządzanie Terenów Zieleni Tomasz Poździk Tom-Poz

uwaga

Ludzie uważajcie na tą firmę. Właściciel oszust!

Arek P.

Nie polecam, trudna współpraca, właściciel mocno kręci.

Gosia i Andrzej

Zakończyli chłopaki właśnie u nas prace przy ogrodzie. Polecam jak najbardziej wszystkim.

potop

Nie polecam, współpracy jak i pracy u pana TP. strata czasu i pieniędzy.

WiesławWszywka

Logo firmy to jest mały dobrze zrobiony obrazek i tutaj liczy się wyobraźnia co do kosztu to myślę że tak 500 do 1000zł ale jak już masz własny pomysł i dobrze go przedstawisz ta cena spadnie możesz też zaprojektować coś własnego ale dobry program graficzny kosztuje wiec lepiej zapłacić te kilka stówek i mieć spokój http://web-komp.pl/jak-wyglada-projektowanie-logo/

Konrad Z.

Godna polecenia firma , miła super atmosfera ! Ogrod wykonany , świetny efekt końcowy !!!!.

Ania - Pniówek

Jestem po realizacji ogrodu firmy. Fajnie szybko! Pełne zadowolenie !.

Leszek B.

Właśnie firma ta wykonała mi wycinkę drzew, sami profesjonaliści . Polecam 100% Solidności i fachowości Pozdrawiam!

Kasia B.

Super firma ! jak najbardziej polecam ! Szybka reakcja, fachowa obsługa. Co zajwarzniejse efekt ogrodu super

Zadowolony

Dziadu sam jesteś oszust . Polecam wszystkim !!!!

Ania ś.

Super firma , negatywy wpisy nie na poziomie , jakaś patologia pisała . Polecam wszystkim tą firmę.

Jacek S.

Do Sąsiada piszesz bzdury widocznie nie byłeś godny by skorzystać z usług tej firmy . Mówisz ze jesteś sąsiadem to chętnie bym sie spotkał z panem i pogadał . Bo chyba sie orientuje kim pan jest co pisze te głupoty. A jedli chodzi o ta firmę co panu robiła to za żadne pieniadze nie chciałbym u mnie robiła. To co u pana jak pan nazywa jest Ogród to chyba jakaś karykatura parodia , chyba sam pan dobierał rośliny bo nie wierze ze jakaś firma pod ten kicz zechce sie podpisać . Jesli chciał by sie pan spotkać to chętnie uświadomił bym pana co pan za głupoty pisze. Jesli pisze pan takie bzdury na sąsiada to sie dziwie . Przekaże te wpisy pana tej firmie to sie ucieszy . Prowadzę firmę już ponad 30 lat i z tompoz często korzystam z usług i nie pozwolę by piać takie głupoty . Śmiech

Aneta B.

Kochane chłopaki z tej firmy polecam wszystkich nie patrzeć na negatywy wpisy, konkurencja nie śpi ! . Sam pozytyw !!!!!!!

Jola S.

Piszą tu wielkie bzdury każdy może sobie napisać co chce jestem zadowolona bardzo z usługi. Wiem na czym polega cała ta sprawa wpisy. Jak wyszli na posesje szybko idokladnie zrobione wg. naszych wskazówek. Dawaliśmy sami zaliczkę i nic nie mamy przeciwko temu bo mósowo zaciszu kupić materiał i to jest normalne. Pozdrawiam firmę TP i chętnie bede ją promować

Adam

Jestem zadowolony profesjonalnie zrobiona robota.

Klient

Uuuuu

Klient

Firma zajebista konkretni ludzie widzę ze ich konkurencja zaczyna działać w opiniach . Polecam ich 100 procent sam pozytyw . Klient

PAweł

Niech odda co nie jego i nie kłamie

pracownik uczciwy!

Super firma ,polecam .Pracuję tam już kilka lat. Jest super ,jak ktoś uczciwie pracuje to zarobi i regularnie płaci.

Zostaw opinię o Projektowanie i Urządzanie Terenów Zieleni Tomasz Poździk Tom-Poz - Zamość

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Projektowanie i Urządzanie Terenów Zieleni Tomasz Poździk Tom-Poz