Kancelaria Adwokacka Piotr Kapuściński

Zamość

Kancelaria Adwokacka Piotr Kapuściński

Opinie o Kancelaria Adwokacka Piotr Kapuściński

kolko

ten gosc pieknie gada w kancelari przed wzieciem kasy a pozniej ma wszystko w dupie pieknie obiecuje a rzeczywistosc jest inna na sali sadowej jakby tracil glos prosze sie nie dac oglupic

Zostaw opinię o Kancelaria Adwokacka Piotr Kapuściński - Zamość

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Adwokacka Piotr Kapuściński