Kancelaria Adwokacka

Zamość

Opinie o Kancelaria Adwokacka

Słowa kojarzące się z Kancelaria Adwokacka - profesjonalna, Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako - brak w przypadku mojego stanowiska Atmosfera i ludzie tam pracujący są - na poziomie Od jakiej stawki można negocjować pensję? - 1500 brutto Najbardziej podobało mi się w Kancelaria Adwokacka: atmosfera Najbardziej nie podobało mi się w Kancelaria Adwokacka: brak możliwości rozwoju, praca nieadekwatna z zainteresowaniami (prawo jest nie dla mnie)

Zostaw opinię o Kancelaria Adwokacka - Zamość

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Adwokacka