Kapuścińska-Spinelli Anna Adwokat

Zamość

Opinie o Kapuścińska-Spinelli Anna Adwokat

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Kapuścińska-Spinelli Anna Adwokat? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Klient

Polecam bardzo serdecznie, super!

piotrek

Nie polecam pani Kapuścińska Anna interesują tylko pieniądze a nie zmniejszenie wyroku

Poszkodowany czlowiek
@piotrek 05.09.2017 13:26

Zgadzam sie z Panem mnie rowniez naciagnela nic nie zalatwiajac.....

jej ex konkubinat

znacia to uczucie obudziec sie rano ogolony okradziony do zera z durnym listem na lozku ? zniszczyla mi razem z moja matka jakies 20 lat.jak nie wiecej.zamknela mnie na koniec na jakies 3 lata .zamknela osobe do wiezienia z ktora spala .probowala mnie zdradzic jak ja pracowalem ,podarla mi paszport .i mimo wszystko zostala mecenasem hehe fajnie miec ojca ktory ci wszystko zalatwi ,nawet jak jetses rudy i caly swiat oszukujesz ,majac taki sad w zamosciu i takiego tatusia mozna wszystko zalatwic .ale zawsze czyim kosztem .tym razem moim kosztem .na cylex zamosc pisalem dokladniej ale zawsze kasowali hehe ale ja mam tyle wolnego ze moge pisac i pisac ,az mnie przeprosi za te wiezienia za te pare tys DM ukradzine ,za aparat Olympus czarny za prawie 400DM no i rabunek wolnosci .jej ojciec nie raz chcial mi kosci polamac ,wysylal pilkarzy z hetnana na mnie ,jak i poganial pkl Detko na mnie i innych.;-) mecenas powinnien byc czysty .ale nie sa.

Zostaw opinię o Kapuścińska-Spinelli Anna Adwokat - Zamość

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kapuścińska-Spinelli Anna Adwokat