Kapuścińska-Spinelli Anna Adwokat

Opinie o Kapuścińska-Spinelli Anna Adwokat

niezadowolony

Radze omijać panią Kapuścińska-Spinelli Annę jest beznadziejną adwokatką. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zwolnić

piotrek

Nie polecam pani Kapuścińska Anna interesują tylko pieniądze a nie zmniejszenie wyroku

Poszkodowany czlowiek
@piotrek 05.09.2017 13:26

Zgadzam sie z Panem mnie rowniez naciagnela nic nie zalatwiajac.....

@Poszkodowany czlowiek 13.02.2018 12:40

Zgadzam sie z wami i prosze trzymajcie sie od niej z DALA PROSZE WAS bo nie chce zeby ktos zostal tak poszkodowany tak jak zrobila ona ze mna Naciagnela mnie na 800euro bo miala jechac do itali bo tam mialam wypadek i wziela 2500zl ale to jeszcze nic podlug tego co teraz wam napisze Po 5 latach NIC nie zrobila i nie moge nawet odebrac MOJE DOKUMENTY bo ona ZGUBILA tak tak czytacie dobrze ZGUBILA I pieniedzy tez nie chce mi oddac TAK ONA POSTAPILA Z OSOBA INWALIDA WIDZIALA MNIE JAKA JESTEM CHORA i nawet to jej nie przesxlodxilo zrobic to co zrobila ona mnie Ja juz nie moge nic zrobic bo juz sprawa jest za stara i nawet dokumentow juz nie mam ONA POWINNA BYC POZBWIONA WYKONYWANIA ZAWDU

@piotrek 05.09.2017 13:26

Nie polecam zostalam okradziona ze wszystkiego przez nia a na koniec jeszcze mnie zastrasxyla ze dopiero po dlusxym czasie ja odwazylam sie pisac ,bo ciagle mnie to boli jak wspomne sobie co ona mi zrobila,wziela bardzo duzo pieniedzy i NIE ZROBILA NIC NIC NIC

Klient

Polecam bardzo serdecznie, super!

@Klient 01.03.2018 10:10

????????????????????????

anonymous

Ja zycze pani mecenas czuc caly ten bul co ja codziennie czuje i miedzy czasie niech ktos ja tak zalatwi jak ona mnie odzukala i skrzywdzila

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Kapuścińska-Spinelli Anna Adwokat? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

jej ex konkubinat

znacia to uczucie obudziec sie rano ogolony okradziony do zera z durnym listem na lozku ? zniszczyla mi razem z moja matka jakies 20 lat.jak nie wiecej.zamknela mnie na koniec na jakies 3 lata .zamknela osobe do wiezienia z ktora spala .probowala mnie zdradzic jak ja pracowalem ,podarla mi paszport .i mimo wszystko zostala mecenasem hehe fajnie miec ojca ktory ci wszystko zalatwi ,nawet jak jetses rudy i caly swiat oszukujesz ,majac taki sad w zamosciu i takiego tatusia mozna wszystko zalatwic .ale zawsze czyim kosztem .tym razem moim kosztem .na cylex zamosc pisalem dokladniej ale zawsze kasowali hehe ale ja mam tyle wolnego ze moge pisac i pisac ,az mnie przeprosi za te wiezienia za te pare tys DM ukradzine ,za aparat Olympus czarny za prawie 400DM no i rabunek wolnosci .jej ojciec nie raz chcial mi kosci polamac ,wysylal pilkarzy z hetnana na mnie ,jak i poganial pkl Detko na mnie i innych.;-) mecenas powinnien byc czysty .ale nie sa.

Zostaw opinię o Kapuścińska-Spinelli Anna Adwokat - Zamość

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kapuścińska-Spinelli Anna Adwokat