Opinie o Patrol Ochrona Osób i Mienia Jarosław Buczyński Oddział w Strzelin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Patrol Ochrona Osób i Mienia Jarosław Buczyński Oddział. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Patrol Ochrona Osób i Mienia Jarosław Buczyński Oddział o rekrutacji.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Patrol Ochrona Osób i Mienia Jarosław Buczyński Oddział w Strzelin

kolo

Za malo pracujesz i gowno wiesz i nie bron tak bo sie przejedziesz na dupie bez mydla.,A sprawe sadowa to i tak bedzie miala firma ludziom jest kupe kasy winna,,I nie piernicz bajek

Seba

Nie chce mi się już z Tobą korespondować pajacu.

Olek

Oj rogaczu kierowniku ty jesteś w końcu Osioł czy Daniel a może Łoś każdy normalny wie ze to Ty piszesz te pozytywy jak się dupa pali to trzeba się bronić w niekoniecznie uczciwy sposób conie; ale nie pękaj dobiorą się też do ciebie i będziesz tak samo winny jak twój kombinator Jaro.Nie spinaj się to kwestia czasu .A bym zapomniał jak tam ksiegowa bo juz nie pracuje za dużo wiedziala czy też oczerniała Was i waszą niby firmę i delikatnie mówiąc odeszła

Seba

Dobrze mu napisałeś/łaś. Chyba wiem kto takie głupoty wypisuje i dupsko ściska z zazdrości, że jego wylali.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Patrol Ochrona Osób i Mienia Jarosław Buczyński Oddział? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel
rakasz

Po co Ty ośla łąko takie bzdury wypisujesz. Żal Ci dupsko ściska, że Cię wylali z Twoimi brudami i nie masz powrotu. Firma wyczyściła szeregi właśnie z takich jak Ty i się ma super.

tomek

taki fajny i w końcu mu sie do dupy dobrali i dlatego lezy w szpitalu tak to jest jak sie ma ludzi za nic kapuje sie na innych a pużniej jest sie samemu z ręką w nocniku zabierajcie sie z tamtąd jak najszybciej PATROL to koniec

tomek

tak 50 to ma ale tych których oszukał

mek

Już się tak nie litujcie nad nim ,,bo ta firma się nie lituje nad ludzmi jak chorują,,,A jakiś czas temu z terenu jeleniej ,zmarl ich pracownik który pracowal bez zadnej umowy,,i nawet nie wypłacili pieniedzy które wypracowal,,,, facet zmarl na zawal po pracy na przystanku,,i co firma na to nic,, A ja będę się litować nad kims co nie wyplaca pieniędzy a ludzi traktują jak maszynki do robienia kasy,,tylko mu se już urwalo bo bardzo w krótkim czsie stracil az 3 obiekty i to bez zadneg przetargu przejely inne firmy,,,,me

Seba

Z tego co wiem, to Prezes miał zawał i leży w szpitalu. Szkoda gościa bo to fajny facet.

Byly

Co sie dzieje z szefem, bo go dawno nie widac

iwona

Nie wyzywajcie się od matołów bo to jest żenujące. Prawdopodobnie jakiś czas temu razem pracowaliśmy. Może nawet na jednym obiekcie a teraz obrzucacie się wyzwiskami.

Seba

Przykre jest, że znajdzie się dwóch oszołomów, którzy za wszelką cenę próbują oczerniać porządnych ludzi i firmę. Trzeba było dobrze wykonywać swoje obowiązki to byście dalej pracowali pewnie. Tacy jak Wy nigdzie nie zagrzeją pewnie miejsca.

bollo

Ale piernicz bzdury kobieto o ile nia jestes i jesli jestes ta osoba co sie podpisuje ,to mu juz wiemy kim ty jestes ,,trzemu piszesz takie bzdury sam/a czekales/a na kase a dali ci tylko zaliczke z tego co wiemy 300 zl bo mowiles/a ze do pracy nie przyjdziesz,,dali ci a i tak nie pracowales/a i byles./a bez zadnej umowy,i nie gadaj ze podpisujesz liste a moze zwyklym zeszycie ten co rozwozi daje ludzim zaliczki po patr zloty a sobie bierze cala wyplate i to jest kolo 3000 tysiace zloty,,,i ludzi pijanych przywozil na obiekt,,,Nie wie czy ty jetes ta Iwona ktora znamy czy inna,,a moze jestes facetem i piszesz brednie bo sie zblizaja przetargi,

Seba

W oddziale firmy PATROL w Jeleniej Górze też mamy te udogodnienie, że nie musimy biegać do biura tylko kierownik przywozi nam wypłaty z listą płac na obiekty kiedy nam to odpowiada. Jest to bardzo fajna forma rozliczenia odpowiadająca większości pracownikom. Do biura idzie ten, kto chce porozmawiać z dyrektorem oddziału. Ogólnie firma PATROL spełnia moje i z tego co wiem innych pracowników oczekiwania. Mimo, że czasami zdarzają się opóżnienia w płatnościach. Jednak trzeba być człowiekiem i pewne rzeczyrozumieć.

iwona

Nikt nie wspomniał o fakcie, że nie musimy fatygować się i jeżdzić do biura po wypłaty. Kierownik sam bierze listę płac i osobiście przejeżdża wszystkie obiekty i wypłaca wynagrodzenia wszystkim, którzy nie chcą z jakiegoś powodu przelewów na konto. To jest też w porządku w stosunku do pracowników. Nikt o tym jakoś nie wspomniał. Firma jest bardzo OK

nikossss

Ale zwasz debile mnie nkt nie wyrzucil i jeszcze z takiej firmy która ludzi oszukuje na kase i nie placi na czas i bez umow ludzi trzyma tylko podpisy chcą na umowach i to bez daty ale już jest zgłoszone do urzędu skarbowego i inspekcji pracy ,,A tak dla was barany to pracowałam w tym bagnie cztery lata ,,tylko ze na pocztku płacili na czas a potem ludzi mieli w dupie,,

Ja się dołączam do Wiecha i do Janika twierdząc, że Patrol Jarosław Buczyński jest firmą godną polecenia i mam zaszczyt, że od 6 lat w niej pracuję. Polecam każdemu porządnemu, kto chce godnie pracować i w miarę jak na zarobki w ochronie zarabiać

Janik

Wiechu wyprzedziłeś mnie bo miałem prawie to samo odpisać temu gościowi. Zazdrości teraz i żałuję, że wyleciał z tej firmy. Ja dla odmiany pracuję w Patrolu już parę dobrych lat i mi nikt nie zarzuci niewiedzy czy tego, że za krótko pracuję i się przekonam. PATROL na czele z właścicielem jest super OK

wIECHU

Takie bzdury możesz sobie pisać bo pewnie pracowałeś w tej firmie i Cię wylali . Pewnie zdajesz sobie sprawę, że prawdopodobnie nie masz powrotu i się mścisz. Ja w rej firmie pracuję aktualnie i wiem to co widzę. Pewnie niezły z Ciebie frajer. Ale tacy też się trafiają. Z tego co wiem na tą chwilę niejeden liczy, że będzie mógł pracować w PATROLU.

poltek

Ty tak nie polecaj ,,,,i nie rob czarnej roboty za Buczynskiego co zblizaja się przetargi,,nic z tegojuz ludzie się ostaraja

Zostaw merytoryczną opinię o Patrol Ochrona Osób i Mienia Jarosław Buczyński Oddział - Strzelin

• Jak się pracuje w Patrol Ochrona Osób i Mienia Jarosław Buczyński Oddział?

Zobacz opinie na temat firmy Patrol Ochrona Osób i Mienia Jarosław Buczyński Oddział tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Patrol Ochrona Osób i Mienia Jarosław Buczyński Oddział?

Patrol Ochrona Osób i Mienia Jarosław Buczyński Oddział
2.3/5 Na podstawie 6 ocen.

Patrol Ochrona Osób i Mienia Jarosław Buczyński Oddział