Polnord

Gdańsk

Opinie o Polnord

Miki

Mam wrażenie , że konkurencja bardzo inspiruje niektórych do pisania. Nie uwierzę, ze zwalniają ludzi bez podania przyczyny!!!

dariusz krawczyk - unikać

Nie polecam pracy w centrali firmy Polnord S.A. w Warszawie. W firmie panuje bardzo zła atmosfera, co jest spowodowane głównie specyficznym stylem zarządzania Prezesa Dariusza Krawczyka, który nie szanuje ludzi, obraża ich i traktuje przedmiotowo. Wprowadza to atmosferę nieufności wśród pracowników. W firmie panuje duża rotacja. Prezes potrafi zwolnić pracowników z dnia na dzień bez podania przyczyny, więc nikt nie jest pewny swojego losu. Odradzam pracę w tej firmie, szkoda nerwów.

love

A czy mają inne ogłoszenie niż na dyrektora ds. rozwoju biznesu? Dizeki

fred

Stabilne zatrudnienie to raczej nie w polnord.

poki

Po zmianie zarządu na przełomie roku i pod "rządami" pani dyrektor wk w tej firmie.nie da się pracować. Nikt nic nie wie, a wymagania kolosalne. Nie doceniają pracowników.

Natka

Przepracowałam w tej firmie wiele wiele lat .Od kiedy przejęła nas Gdynia(jako firmę)zapomniano całkowicie o tych którzy kiedyś wnieśli do tej firmy wiele dobrego a obecnie są emerytami.Nowych Prezesów nie interesują emeryci .Nasz dawny Prezes szanował takich pracowników i organizował 1x w roku spotkanie dla nas abyśmy mogli mile spędzić kilka chwil a szczególnie spotkać się.Przejęli włożony nasz trud pracy i mają nas gdzieś.Po co im emeryci ? Oceniam to zachowanie jako kary godne i pamiętajcie Panowie Prezesi Wy kiedyś też(jeżeli dożyjecie)będziecie emerytami.Zapłacą Wam tak jak Wy wynagradzacie nas.

trelle
@Natka 20.01.2012 22:02

Emeryt nie jest już pracownikiem. Czas to zrozumieć.

Zostaw opinię o Polnord - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polnord