Opinie o Styl Zakład Handlowo-Usługowo-Produkcyjny Usługi Krawieckie Jolanta Zawadzka w Lubin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Styl Zakład Handlowo-Usługowo-Produkcyjny Usługi Krawieckie Jolanta Zawadzka. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Styl Zakład Handlowo-Usługowo-Produkcyjny Usługi Krawieckie Jolanta Zawadzka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Styl Zakład Handlowo-Usługowo-Produkcyjny Usługi Krawieckie Jolanta Zawadzka w Lubin

Kamil

bardzo polecam bardzo miła i fachowa obsługa właścicielka zna się na tym co robi rewelacja

Roksana Jaworska

bardzo dziękuję Pani Joli z zakładu krawieckie go Styl dzięki niej jestem najpiękniej ubrana na tej imprezie Pani Jolu Jest Pani wspaniałą osobą wszystkim będę Panią polecać

zadowolona

Witam chciałam bardzo polecić usługi w Studio Styl u Pani Joli odebrałam garsonki i jestem bardzo zadowolona miła i przesympatyczna młoda osoba bardzo polecam

to nie jest chyba portal plotkarski śmietnik jest na fb

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Styl Zakład Handlowo-Usługowo-Produkcyjny Usługi Krawieckie Jolanta Zawadzka? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
zadowolona

witam korzystam z usług Pani Joli I bardzo polecam fachowa I bardzo miła osoba korzystam z usług bardzo długo bo ok 20 lat i nawet jeśli coś się zadziało to jesteśmy tylko ludźmi i czasem mamy gorsze chwile ja osobiście bardzo polecam

Zaciekawiona

A co takiego niby ja spotkalo ??

Teresa

znam tanią i jest super bardzo ją polecam rewelacja

Agnieszka

Witam łatwo Państwo oceniacie ludzi i wystawiacie opinię oby was spotkało to co tą Panią to może wtedy coś zrozumiecie nie bronię tej Pani tylko nauczyłam się że na pewne rzeczy nie mamy wpływu porostu się dzieją i nikt nas nie pyta czy tego chcemy czy nie serdecznie pozdrawiam

Roma

bardzo polecam rewelacja w sukience uszytej przez Panią Jolę w salonie wyglądam zajepięknie bardzo polecam

Sylwia z Lubina

bardzo polecam zaklad krawiecki Pani Joli to przemiła i wspaniała osoba zawsze mi doradzi pojedzie pomóc dobrać materiał i nigdy mnie nie zawiodła zawsze mogę na nią liczyć nawet dwa dni przed imprezą jest w stanie zawsze coś wymyślić bardzo ją polecam i proszę nie słuchać plotek ja zaryzykowałam choć też słyszałam różne rzeczy i jestem teraz pewna że były to osoby które są bardzo nieszczęśliwe bo widzą u innych źdźbło trawy a nie dostrzegają belki w oku jestem bardzo zadowolona że mogłam osobiście się przekonać jak wspaniałym człowiekiem jest Pani Jola i będę polecała ją wszystkim kogo znam

Marzena Wisłocka Polkowice

odebrałam suknię wieczorową na bal w firmie uszyta przez właścicielkę zakładu na Kościuszki 25 i szkoda że nie możecie jej zobaczyć jest przecudowna i bardzo polecam ten zakład od dzisiaj będę szyła już tylko u Pani Joli miła i przesympatyczna osoba doradzi i pomogła mi w doborze dodatków do tej sukni porostu rewelacja bardzo gorąco polecam mnie też została polecona przez moją koleżankę i jestem szczęśliwa bo będę dzisiaj wyglądała jak milion dolarów bardzo DZIĘKUJE Pani Joli jest super babką gdyby wszyscy byli tacy to świat byłby lepszy bardzo jeszcze raz polecam

Patrycja Polańska

bardzo polecam szyję u Pani Joli ponad 15 lat wraz z córką i jesteśmy zadowolone nigdy się nie zawiodłam na niej dziwne że zawsze wykonywała swoją pracę i nagle zaczęła robić coś źle proszę się zastanowić czy to nie są zwykle plotki bo sobie dobrze radzi to trzeba ją zniszczyć znam Panią Jolę i myślę że zanim się kogoś oceni to może warto byłoby przekonać się samemu bardzo polecam

Renata

łatwo się ocenia innych i jeszcze łatwiej się ich zabija choć muszą żyć dalej w takim świecie gdzie króluje zawiść ludzka i zazdrość czy pisząc te wszystkie opinie sami jesteśmy bez winy????? nie sądem abyśmy sami nie byli sadzeni

Zostaw merytoryczną opinię o Styl Zakład Handlowo-Usługowo-Produkcyjny Usługi Krawieckie Jolanta Zawadzka - Lubin

Styl Zakład Handlowo-Usługowo-Produkcyjny Usługi Krawieckie Jolanta Zawadzka
2.8/5 Na podstawie 21 ocen.
  • ul. Tadeusza Kościuszki 25
    59-300 Lubin