Opinie o Styl Zakład Handlowo-Usługowo-Produkcyjny Usługi Krawieckie Jolanta Zawadzka w Lubin

counter
3 21 35 5 1
Niezadowolona klientka Nowy wpis

Stanowczo odradzam, dzień przed ślubem suknia się dostosnie rozpadła, odpadł zamek, szwy puściły. Suknia okazała się za duża i to dużo za duża, pomimo licznych przymiarek i uwag pani i tak zrobiła po swojemu, naprawdę masakra.

Justyna Nowy wpis

Miło czytać takie opinie. Klient zadowolony ponieważ pracownik jest zadowolony z pracy a firma zbiera wyróżnienia.

Zadowolona Nowy wpis

Bardzo polecam jeśli ktoś chce ja korzystam i szyję w tym zakładzie ,jestem mega zadowolona z szycia i robionych u tej Pani przeróbek profesjonalnie i dokładnie jest wszystko wykonane odwiedziłam wiele zakładów krawieckich w Lubinie jednak panie w niektórych zakładach są aroganckie i nie uprzejmie Pani w tym zakładzie jest miła uśmiechnięta i bardzo profesjonalnie doradzi polecam bardzo

Iwona Nowy wpis

bardzo polecam korzystałam wielokrotnie i jestem zadowolona

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Zadowolona

Polecam jestem zadowolona korzystałam z usług krawieckich i nigdy nie miałam problemu z wykonaniem żadnej usługi polec z czystym sumieniem zawsze byłam zadowolona

Karina

Polecam z czystym sumieniem korzystałam i jestem zadowolona

Lubin 2987

????

Zadowolona

Bardzo polecam wczoraj byłam na weselu i moja sukienka bardzo się podobała szyłam ja u p. JOli super bardzo polecam

Iwona

witam jestem bardzo zadowolona z wykonanej usługi w Zakładzie krawieckim ZHUP Styl u Pani Joli dokładna i fachową obsluga

Zniesmaczona

Mega nie polecam, suknia ślubna 2 dni przed ślubem zaczęła się rozpadać. Pomimo, że suknia była nie ruszana szwy zaczęły puszczać, guziki odpadły a zamek się rozpadł, poszłam do innej krawcowej okazało się że suknia jest praktycznie cała do poprawy łącznie z jej skróceniem bo jest uszyta nie na 180 cm tylko na 190 cm, zamek jak się okazało był wszyty nie kryty tylko jakieś (usunięte przez administratora) a guzik były tylko przyfastrygowane, serio za taką kasę nie polecam????

Od dawna nikt nie wypowiadał się na temat zarobków w Styl Zakład Handlowo-Usługowo-Produkcyjny Usługi Krawieckie Jolanta Zawadzka? Jak od czasu dodania ostatniej opinii zmienił się ich poziom w przedsiębiorstwie?

Zadowolona

Polecam z czystym sumieniem ja jestem zadowolona

Qw

Nie polecam ...

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Styl Zakład Handlowo-Usługowo-Produkcyjny Usługi Krawieckie Jolanta Zawadzka? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Zadowolona

Bardzo polecam fachowa obsługa klienta traktują indywidualnie i bardzo miło więcej takich miejsc super dziewczyny usmiechniete życzliwe i otwarte na wymagania klientów

Joanna

Bardzo polecam z czystym sumieniem

Majka i Michał

Bardzo polecam z czystym sumieniem moja sala wyglądała przepieknie wszystko było idealne a moja suknia ślubna przepiękna bardzo dziękujemy Pani Joli I jej córce super dziewczyny polecamy sredecznie

LubiniAnka32

Nie polecam .1.5 Roku temu raZem z moim juz mezem zlecilismy dekoracje sali na Wesele . Nie odbierala tel , ciezko bylo Sie spotkac .za kazdym raZem Mowila Co innego ... ogladajac inne dekoracje przekonala nas ale podejsvie do nas bylo nie takie o jakie chcialam .... dlatego nie polecam

Jola
@LubiniAnka32

dziękuję za opinie szkoda tylko że dopiero po półtora rocznym czasie Pani się o tym przypomniało ,ale dziękuję mimo wszystko

Joanna

Bardzo polecam Panią Jolę miła i profesjonalna osoba jestem bardzo zadowolona z wykonanej uslugi dziękuję i szczerze polecam

Jola

Bardzo dziękuję za wszystkie opinie pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Styl Zakład Handlowo-Usługowo-Produkcyjny Usługi Krawieckie Jolanta Zawadzka - Lubin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Styl Zakład Handlowo-Usługowo-Produkcyjny Usługi Krawieckie Jolanta Zawadzka
3/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • ul. Tadeusza Kościuszki 25