Styl Zakład Handlowo-Usługowo-Produkcyjny Usługi Krawieckie Jolanta Zawadzka

Lubin

Styl Zakład Handlowo-Usługowo-Produkcyjny Usługi Krawieckie Jolanta Zawadzka

Opinie o Styl Zakład Handlowo-Usługowo-Produkcyjny Usługi Krawieckie Jolanta Zawadzka

Zadowolona

Bardzo polecam jeśli ktoś chce ja korzystam i szyję w tym zakładzie ,jestem mega zadowolona z szycia i robionych u tej Pani przeróbek profesjonalnie i dokładnie jest wszystko wykonane odwiedziłam wiele zakładów krawieckich w Lubinie jednak panie w niektórych zakładach są aroganckie i nie uprzejmie Pani w tym zakładzie jest miła uśmiechnięta i bardzo profesjonalnie doradzi polecam bardzo

Iwona

bardzo polecam korzystałam wielokrotnie i jestem zadowolona

Zadowolona

Polecam jestem zadowolona korzystałam z usług krawieckich i nigdy nie miałam problemu z wykonaniem żadnej usługi polec z czystym sumieniem zawsze byłam zadowolona

Karina

Polecam z czystym sumieniem korzystałam i jestem zadowolona

Lubin 2987

????

Zadowolona

Bardzo polecam wczoraj byłam na weselu i moja sukienka bardzo się podobała szyłam ja u p. JOli super bardzo polecam

Iwona

witam jestem bardzo zadowolona z wykonanej usługi w Zakładzie krawieckim ZHUP Styl u Pani Joli dokładna i fachową obsluga

Zniesmaczona

Mega nie polecam, suknia ślubna 2 dni przed ślubem zaczęła się rozpadać. Pomimo, że suknia była nie ruszana szwy zaczęły puszczać, guziki odpadły a zamek się rozpadł, poszłam do innej krawcowej okazało się że suknia jest praktycznie cała do poprawy łącznie z jej skróceniem bo jest uszyta nie na 180 cm tylko na 190 cm, zamek jak się okazało był wszyty nie kryty tylko jakieś (usunięte przez administratora) a guzik były tylko przyfastrygowane, serio za taką kasę nie polecam????

Od dawna nikt nie wypowiadał się na temat zarobków w Styl Zakład Handlowo-Usługowo-Produkcyjny Usługi Krawieckie Jolanta Zawadzka? Jak od czasu dodania ostatniej opinii zmienił się ich poziom w przedsiębiorstwie?

Zadowolona

Polecam z czystym sumieniem ja jestem zadowolona

Qw

Nie polecam ...

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Styl Zakład Handlowo-Usługowo-Produkcyjny Usługi Krawieckie Jolanta Zawadzka? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Zadowolona

Bardzo polecam fachowa obsługa klienta traktują indywidualnie i bardzo miło więcej takich miejsc super dziewczyny usmiechniete życzliwe i otwarte na wymagania klientów

Joanna

Bardzo polecam z czystym sumieniem

Majka i Michał

Bardzo polecam z czystym sumieniem moja sala wyglądała przepieknie wszystko było idealne a moja suknia ślubna przepiękna bardzo dziękujemy Pani Joli I jej córce super dziewczyny polecamy sredecznie

LubiniAnka32

Nie polecam .1.5 Roku temu raZem z moim juz mezem zlecilismy dekoracje sali na Wesele . Nie odbierala tel , ciezko bylo Sie spotkac .za kazdym raZem Mowila Co innego ... ogladajac inne dekoracje przekonala nas ale podejsvie do nas bylo nie takie o jakie chcialam .... dlatego nie polecam

Jola
@LubiniAnka32 06.09.2017 00:56

dziękuję za opinie szkoda tylko że dopiero po półtora rocznym czasie Pani się o tym przypomniało ,ale dziękuję mimo wszystko

Joanna

Bardzo polecam Panią Jolę miła i profesjonalna osoba jestem bardzo zadowolona z wykonanej uslugi dziękuję i szczerze polecam

Jola

Bardzo dziękuję za wszystkie opinie pozdrawiam

Lubin21

Nie polecam . Rok temu zleciłem uszycie firan do mojego domu . Nie wywiązała się z pracy , nie odbierała telefonu ... mało profesjonalna

Kamil

bardzo polecam bardzo miła i fachowa obsługa właścicielka zna się na tym co robi rewelacja

Roksana Jaworska

bardzo dziękuję Pani Joli z zakładu krawieckie go Styl dzięki niej jestem najpiękniej ubrana na tej imprezie Pani Jolu Jest Pani wspaniałą osobą wszystkim będę Panią polecać

zadowolona

Witam chciałam bardzo polecić usługi w Studio Styl u Pani Joli odebrałam garsonki i jestem bardzo zadowolona miła i przesympatyczna młoda osoba bardzo polecam

Karolina

to nie jest chyba portal plotkarski śmietnik jest na fb

zadowolona

witam korzystam z usług Pani Joli I bardzo polecam fachowa I bardzo miła osoba korzystam z usług bardzo długo bo ok 20 lat i nawet jeśli coś się zadziało to jesteśmy tylko ludźmi i czasem mamy gorsze chwile ja osobiście bardzo polecam

Zaciekawiona

A co takiego niby ja spotkalo ??

Teresa

znam tanią i jest super bardzo ją polecam rewelacja

Agnieszka

Witam łatwo Państwo oceniacie ludzi i wystawiacie opinię oby was spotkało to co tą Panią to może wtedy coś zrozumiecie nie bronię tej Pani tylko nauczyłam się że na pewne rzeczy nie mamy wpływu porostu się dzieją i nikt nas nie pyta czy tego chcemy czy nie serdecznie pozdrawiam

Roma

bardzo polecam rewelacja w sukience uszytej przez Panią Jolę w salonie wyglądam zajepięknie bardzo polecam

Sylwia z Lubina

bardzo polecam zaklad krawiecki Pani Joli to przemiła i wspaniała osoba zawsze mi doradzi pojedzie pomóc dobrać materiał i nigdy mnie nie zawiodła zawsze mogę na nią liczyć nawet dwa dni przed imprezą jest w stanie zawsze coś wymyślić bardzo ją polecam i proszę nie słuchać plotek ja zaryzykowałam choć też słyszałam różne rzeczy i jestem teraz pewna że były to osoby które są bardzo nieszczęśliwe bo widzą u innych źdźbło trawy a nie dostrzegają belki w oku jestem bardzo zadowolona że mogłam osobiście się przekonać jak wspaniałym człowiekiem jest Pani Jola i będę polecała ją wszystkim kogo znam

Marzena Wisłocka Polkowice

odebrałam suknię wieczorową na bal w firmie uszyta przez właścicielkę zakładu na Kościuszki 25 i szkoda że nie możecie jej zobaczyć jest przecudowna i bardzo polecam ten zakład od dzisiaj będę szyła już tylko u Pani Joli miła i przesympatyczna osoba doradzi i pomogła mi w doborze dodatków do tej sukni porostu rewelacja bardzo gorąco polecam mnie też została polecona przez moją koleżankę i jestem szczęśliwa bo będę dzisiaj wyglądała jak milion dolarów bardzo DZIĘKUJE Pani Joli jest super babką gdyby wszyscy byli tacy to świat byłby lepszy bardzo jeszcze raz polecam

Zostaw opinię o Styl Zakład Handlowo-Usługowo-Produkcyjny Usługi Krawieckie Jolanta Zawadzka - Lubin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Styl Zakład Handlowo-Usługowo-Produkcyjny Usługi Krawieckie Jolanta Zawadzka