Opinie o Styl Zakład Handlowo-Usługowo-Produkcyjny Usługi Krawieckie Jolanta Zawadzka w Lubin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Styl Zakład Handlowo-Usługowo-Produkcyjny Usługi Krawieckie Jolanta Zawadzka. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Styl Zakład Handlowo-Usługowo-Produkcyjny Usługi Krawieckie Jolanta Zawadzka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Styl Zakład Handlowo-Usługowo-Produkcyjny Usługi Krawieckie Jolanta Zawadzka w Lubin

Niezadowolona klientka Nowy wpis

Stanowczo odradzam, dzień przed ślubem suknia się dostosnie rozpadła, odpadł zamek, szwy puściły. Suknia okazała się za duża i to dużo za duża, pomimo licznych przymiarek i uwag pani i tak zrobiła po swojemu, naprawdę masakra.

Kolo Nowy wpis
@Niezadowolona klientka

Cza bylo tyle nie jesc... .

Edyta Nowy wpis

Czyli firma jest jedną z lepszych w mieście ?

Justyna Nowy wpis

Miło czytać takie opinie. Klient zadowolony ponieważ pracownik jest zadowolony z pracy a firma zbiera wyróżnienia.

Zadowolona

Bardzo polecam jeśli ktoś chce ja korzystam i szyję w tym zakładzie ,jestem mega zadowolona z szycia i robionych u tej Pani przeróbek profesjonalnie i dokładnie jest wszystko wykonane odwiedziłam wiele zakładów krawieckich w Lubinie jednak panie w niektórych zakładach są aroganckie i nie uprzejmie Pani w tym zakładzie jest miła uśmiechnięta i bardzo profesjonalnie doradzi polecam bardzo

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Styl Zakład Handlowo-Usługowo-Produkcyjny Usługi Krawieckie Jolanta Zawadzka? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Iwona

bardzo polecam korzystałam wielokrotnie i jestem zadowolona

Zadowolona

Polecam jestem zadowolona korzystałam z usług krawieckich i nigdy nie miałam problemu z wykonaniem żadnej usługi polec z czystym sumieniem zawsze byłam zadowolona

Karina

Polecam z czystym sumieniem korzystałam i jestem zadowolona

Lubin 2987

????

Zadowolona

Bardzo polecam wczoraj byłam na weselu i moja sukienka bardzo się podobała szyłam ja u p. JOli super bardzo polecam

Iwona

witam jestem bardzo zadowolona z wykonanej usługi w Zakładzie krawieckim ZHUP Styl u Pani Joli dokładna i fachową obsluga

Zniesmaczona

Mega nie polecam, suknia ślubna 2 dni przed ślubem zaczęła się rozpadać. Pomimo, że suknia była nie ruszana szwy zaczęły puszczać, guziki odpadły a zamek się rozpadł, poszłam do innej krawcowej okazało się że suknia jest praktycznie cała do poprawy łącznie z jej skróceniem bo jest uszyta nie na 180 cm tylko na 190 cm, zamek jak się okazało był wszyty nie kryty tylko jakieś (usunięte przez administratora) a guzik były tylko przyfastrygowane, serio za taką kasę nie polecam????

Zadowolona

Polecam z czystym sumieniem ja jestem zadowolona

Qw

Nie polecam ...

Zadowolona

Bardzo polecam fachowa obsługa klienta traktują indywidualnie i bardzo miło więcej takich miejsc super dziewczyny usmiechniete życzliwe i otwarte na wymagania klientów

Joanna

Bardzo polecam z czystym sumieniem

Majka i Michał

Bardzo polecam z czystym sumieniem moja sala wyglądała przepieknie wszystko było idealne a moja suknia ślubna przepiękna bardzo dziękujemy Pani Joli I jej córce super dziewczyny polecamy sredecznie

LubiniAnka32

Nie polecam .1.5 Roku temu raZem z moim juz mezem zlecilismy dekoracje sali na Wesele . Nie odbierala tel , ciezko bylo Sie spotkac .za kazdym raZem Mowila Co innego ... ogladajac inne dekoracje przekonala nas ale podejsvie do nas bylo nie takie o jakie chcialam .... dlatego nie polecam

Jola
@LubiniAnka32

dziękuję za opinie szkoda tylko że dopiero po półtora rocznym czasie Pani się o tym przypomniało ,ale dziękuję mimo wszystko

Joanna

Bardzo polecam Panią Jolę miła i profesjonalna osoba jestem bardzo zadowolona z wykonanej uslugi dziękuję i szczerze polecam

Jola

Bardzo dziękuję za wszystkie opinie pozdrawiam

Lubin21

Nie polecam . Rok temu zleciłem uszycie firan do mojego domu . Nie wywiązała się z pracy , nie odbierała telefonu ... mało profesjonalna

Zostaw merytoryczną opinię o Styl Zakład Handlowo-Usługowo-Produkcyjny Usługi Krawieckie Jolanta Zawadzka - Lubin

Styl Zakład Handlowo-Usługowo-Produkcyjny Usługi Krawieckie Jolanta Zawadzka
2.8/5 Na podstawie 21 ocen.
  • ul. Tadeusza Kościuszki 25
    59-300 Lubin