Adres: Krucza 43 lok. 9, 59-300 Lubin

NIP: 6922088779 REGON: 390992692

3 2 4 5 1

Opinie o Firma Handlowo-Usługowa Quger Biuro Nieruchomości Quger Woźniak-Frońda Magdalena

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Są na forum jacyś pracownicy firmy Quger? Jak Wam się tam pracuje?

bum
 Opinia

no nie wime, z pieniędzmi może inie . ALe chyba jest problem z stałością wynagrodzeń. Z tego co słyszałem firma wymaga minimum 2-3 lat doświadzcenia i nie każdy je spełnia od reki. Dobrze chociaż tyle, że w razie się to wszyskto rozkręca to potem można liiczyć na zniżki w dalszych okresach.

SUPER
 Opinia

ALE BZDURA JA PRACOWAŁAM W TYM BIURZE, PIENIĄŻKI ZAWSZE PŁACONE NA CZAS, PANI KTÓRA MNIE PRZYJĘŁA BARDZO WYROZUMIAŁA KOBIETA, BARDZO DOBRZE TŁUMACZY, NIE MA TAM PRACOWNIKÓW Z ŁAPANKI JAK KTOŚ WYŻEJ NAPISAŁ, TA OSOBA CO PISAŁA TO WŁAŚNIE TAK SIEBIE OKREŚLA, ALE TAK TO JEST JAK NIE CHCE SIĘ PRACOWAĆ A ZA DARMO BRAC PIENIĄŻKI. OBECNIE WYJECHAŁAM ALE WIEM ŻE MAM PROPOZYCJE POWROTU JAK TYLKO WRÓCE DO KRAJU

Odradzam zdecydowanie
 Opinia

Biuro co chwilę zmienia siedzibę,bardzo podejrzana spawa, pracownicy są albo na stażu albo z tzw. łapanki, bez fachowej wiedzy i umiejętności. Poza tym na Dzień Dobry oszukują, że kupujący nie płaci, bzura- pieniądze za obsługę pośrednika doliczają do wartości mieszkań, domów itd, czyli właśnie kupujący płacą pieniądze za siebie i za sprzedających. Brak słów, idźcie jak najdalej od tego biura!!!

Tak1Nie

Zostaw opinię o Firma Handlowo-Usługowa Quger Biuro Nieruchomości Quger Woźniak-Frońda Magdalena - Lubin