Krzysztof Grygorcewicz Black Horse

Lubin

Krzysztof Grygorcewicz Black Horse

Opinie o Krzysztof Grygorcewicz Black Horse

Krzysztof

Bardzo fajna agencja reklamowa. Wykonywali dla nas projekty plakatów, robili grafiki na bilbordy, tworzyli nam stronę internetową, oklejali nam samochody w barwy naszej firmy. Robili nam też ulotki i gadżety reklamowe, tak ogólnie mówiąc to praktycznie cały pakiet usług :) Bardzo fajnie!

Zachęcamy nowych pracowników do podzielenia się informacjami na temat pracy w firmie Krzysztof Grygorcewicz Black Horse w mieście Lubin! Macie jakieś nowe informacje odnośnie pracy? Twoja opinia ma znaczenie!

Zostaw opinię o Krzysztof Grygorcewicz Black Horse - Lubin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Krzysztof Grygorcewicz Black Horse