Competence – Training & Coaching

Polkowice

Competence – Training & Coaching

Opinie o Competence – Training & Coaching

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Czy ktoś z Was aktualnie zatrudnionych w Competence – Training & Coaching mógłby przedstawić konkretnie warunki pracy jakie mogą zostać zaproponowane nowemu pracownikowi?

bardzo podobało mi się to szkolenie , jestem z niego zadowolony

Ewelina

Profesjonalne szkolenia, przygotowane przez kompetentna kadrę. Bardzo trafny dobór materiałów. Zajęcia ciekawe, wiele praktycznych elementów.

Tomasz M.

Szkolenia przeprowadzone w sposób profesjonalny, zajęcia były zajmujące, pełne ćwiczeń i zagadnień zarówno teoretycznych, jak i praktycznych. Osoby prowadzące były świetnie przygotowane pod względem merytorycznym. Ponadto dawały szansę każdej osobie na wykazanie się oraz podzielenie się własnymi doświadczeniami i spostrzeżeniami. Polecam wszystkim osobom, które chcą się rozwijać i spojrzeć na kilka spraw z zupełnie innej perspektywy :)

U.M.

Competence – Training & Coaching, to przede wszystkim profesjonalne szkolenia, bardzo dobre przygotowanie trenerów oraz wspaniała atmosfera. Jestem bardzo zadowolona z jakości odbytych szkoleń.

Ewelina

W firmie Competence spotkałam się z bardzo profesjonalnymi ludźmi i rzetelnie przeprowadzonymi szkoleniami. Bardzo serdecznie polecam :)

Natalia

Profesjonalne szkolenia, bardzo dobre przygotowanie trenerów, luźna atmosfera i indywidualne podejście. Nic tylko się szkolić ;) polecam

Magda

Świetne szkolenie. Miła atmosfera i fachowe podejście do uczestników.

Mariusz Marszański

Współpraca bardzo owocna, profesjonalny kontakt i załatwianie wszelkich formalności. Spora elastyczność podczas współpracy. Polecam

Jarosław Erdmann

Profesjonalna firma szkoleniowa, świetny kontakt, elastyczność. Polecam współpracę z firmą Competence - Training & Coaching

Beata Krzyś , firma Quali

W listopadzie 2017 współpracowałam z firmą Competence w zakresie organizacji szkoleń z programowania stron WWW. Współpraca przebiegała wzorcowo. Polecam Competence jako rzetelnego partnera do współpracy.

M.S.

Wymagający pracodawca, dbający o profesjonalizm, zapewniający zróżnicowany zakres obowiązków służbowych, a także stabilność zatrudnienia. Dodatkowo, wykazujący się elastycznością oraz stwarzający możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych.

Tomasz

Bardzo dobre podejście do organizacji i przeprowadzania szkoleń. Jestem w pełni usatysfakcjonowany ze sposobu przeprowadzenia szkolenia jak i wyciągniętej z niego wiedzy. Pełen profesjonalizm.

Monika Wołejszo-Ambroziak

Competence – Training & Coaching gwarantuje szeroki wachlarz szkoleń. Pełen profesjonalizm i elastyczność we współpracy. Jestem bardzo zadowolona z jakości i zakresu oferowanych usług. Polecam

Anita

Uczestniczyłam w szkoleniach, które były świetnie przeprowadzone. Bardzo dobry kontakt z firmą. Pracownicy sympatyczni, zawsze służący pomocą. Bardzo dobra współpraca.

Dagmara Kokoszka

Profesjonalna i bardzo rzetelna firma. Jestem trenerem współpracującym z firmą od pewnego czasu i jestem bardzo zadowolona ze wspólnie osiąganych efektów.

A.M-K

Pracodawca wymagający, ale jednocześnie standardy i jakość pracy samego pracodawcy są na najwyższym poziomie dlatego stawiane wymagania przed pracownikiem mają uzasadnienie. Praca w tej firmie daje możliwości poznania różnorodnej pracy, wysokich standardów pracy, co jednocześnie jest rozwijające jak i motywujące.

N.K.

Bardzo wymagający, ale i równie wyrozumiały pracodawca stwarzający szanse rozwoju swoim pracownikom i zapewniający różnorodność wykonywanych zadań na stanowisku pracy.

uczestnik

Firmę wyróżnia nastawienie na jakość i efektywność szkoleń, profesjonalizm przy organizacji szkoleń i projektów oraz indywidualne podejście do każdego klienta.

Kolejne osobny zastanawiają się nad podjęciem zatrudnienia w firmie Competence – Training & Coaching Institute ? Wypowiedz się czy warto podjąć zatrudnienie u tego pracodawcy.

Zostaw opinię o Competence – Training & Coaching - Polkowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Competence – Training & Coaching