Global Protection Group

Legnica

Opinie o Global Protection Group

Dariusz N.

Pracowałem przy jednym zleceniu i było naprawdę dobrze. Więcej takich. No i mogli by dawać więcej zleceń.

Jacek Szeligowski

DObra firma, ludzie normalni, niezłe wynagrodzenie. Długo się czeka na możliwość pracy, może tylko ja tak miałem, ale od momentu przesłania CV czekałem prawie pół roku na zlecenie. Pracuje tam masa byłych żołnierzy czy policjantów, ale nie tylko. Naciskają na to żeby się szkolić, a w szkolenia dla pracowników są za darmo.

Nick

Pracuję w firmie trzeci rok i raczej nie zmienię jej na inną. Właściciel jest po prostu ludzki, rozumie pracowników i można z nim normalnie rozmawiać. Jeśli jest taka potrzeba to przeleje zaliczkę lub jakąś część wynagrodzenia z góry (miałem tak dwa razy). Wynagrodzenie wykracza mocno ponad średnią obowiązującą w branży.

Mariusz

Profesjonalnie podchodzą do pracy i nieźle płacą - aż chce się pracować. Polecam

Dzik

To rzeczywiście wysokie wymagania :), nie pić, nie palić i sprawdzian ortograficzny zaliczyć hahaha.

Janek Marylski

Global Protection Group jest firmą godną polecania. Co prawda Piotr M. potrafi się zakręcić w swoich obowiązkach i zapomnieć o przesłaniu jakichś dokumentów itp., to praca w tej firmie naprawdę jest ok. Kontrolują częściej niż gdzie indziej i wymagają pracy a nie tylko przychodzenia do niej, ale płacą godnie. Gdyby tylko jeszcze zatrudniali na stałe to by było idealnie. Nie ma co narzekać, jest dobrze.

Robert G.

Firma jest ok.

Łukasz Gliński

Global Protection Group to naprawdę dobra firma ochrony. Płacą tak jak w umowie jest napisane i zgodnie z terminem przelewają pieniądze. Chwalę sobie tą robotę.

Sebastian K.

Pracowałem przy kilku szkoleniach robionych przez GPG i chwalę sobie tą pracę. Zlecenie były po za moim miejsce zamieszkania, a firma sama załatwiła i opłaciła mi nocleg oraz wyżywienie na dobrym poziomie. Ludzie z którymi pracowałem to profesjonaliści bez napinki kto jak zaj.bisty jest, dobry klimat pracy. Wynagrodzenie za robotę na przyzwoitym poziomie, na umowę, bez kombinacji, a dziś przyszedł pocztą PIT. Polecam.

Radomir T.

Dobra firma, ale więcej pracy mają za granicą niż w Polsce, co niekoniecznie mi odpowiada. Warunki pracy są w porządku, wynagrodzenie niezłe. Stawiają duże wymagania wobec kandydatów, znajomość języków obcych wymagana jest nawet do prostych prac w kraju, ale może to już standard. Osobiście polecam firmę.

Robert Grabowski Sosnowiec

Jeżeli masz na myśli mnie, to nie zostałem skazany wyrokiem i nie ja oszukałem ani nie próbowałem oszukać Przemysława Grabowskiego lecz on mnie - oszukał. Przestrzegam przed współpracą z Global Protection Group Przemysław Grabowski. Uważaj, co piszesz, bo możesz zostać skazanym - za zniesławienie mnie.

Tomasz R.

Współpracuję z Global Protection Group jako "wolny strzelec"od blisko roku. Firma się ze mną kontaktuje gdy ma zlecenia przy których mogę się przydać. Współpracę oceniam bardzo dobrze, wynagrodzenie jest na niezłym poziomie, płatności terminowe, komunikacja i praca w zespole GPG - bardzo dobra. Nie wiem co za osioł wypisuje bzdury na temat firmy, ale chyba reprezentuje konkurencje lub tego oszołoma, który próbował oszukać GPG i został skazany prawomocnym wyrokiem. Czubków nie brakuję, a firmę polecam. Pozdrawiam Tomasz R.

de Marco

Spoko firma, szkoliłem się w niej, fajni instruktorzy, ciekawy materiał. Po roku się odezwali i załapałem się na tygodniowe zlecenie ochrony. Niby nic, a kasa wydana na szkolenia się zwróciła. Polecam.

Irek Wawa

Pracuję w GPG od półtora roku i jestem zadowolony z tej współpracy. Wynagrodzenie wypłacane jest terminowo, wykracza ponad przeciętną choć zawsze mogłoby być wyższe ;) Klimat w pracy bardzo pozytywny, bez złośliwości, dają duże możliwości podnoszenia wiedzy. Idą za tym duże wymagania. Zakaz palenia, nie mówiąc już o pojawieniu się w pracy będąc wczorajszy. Częste kontrole wykonywanych obowiązku, ubioru oraz sprawdziany z wiedzy i sprawnościówki. Coś za coś. Jednak polecam pracę w Global Protection Group.

Krzysztof Krukowski

Witam Państwa Z firmą Global Protection Group mam przyjemność współpracować od dwóch lat i oceniać te działania mogę jedynie pozytywnie. W/w firma jest sprawdzonym partnerem, bardzo otwartym na propozycje i sugestie kontrahentów. Polecam.

Marcin W.

Bardzo dobra firma - opinię opieram na podstawie zlecenia terminowego (9 tygodni). Współpraca pomiędzy pracownikami a szefem na 6. Wynagrodzenie wpłacone przed czasem. Chętnie jeszcze popracuję z Global Protection Group jeśli tylko będą mieli jakieś zlecenia dla mnie.

Staszek

W grudniu 2015 wysłałem do GPG cefałkę, a w kwietniu 2016 dostałem od nich propozycję pracy ale dla innej firmy za granicą. Nie wzieli za to żadnych pieniędzy tylko przekierowali moje podanie do odpowiedniej oferty. Świetna sprawa i chwała im za to, dzięki.

ZZ

Cóż za piękne opinie... Niczym na zamówienie pisane.

Marek Jędrzejczak

Polecam firmę. Jako jedyna po ukończonych szkoleniach przesłała moje CV do pracodawcy z Anglii i dostałem pracę za granicą. Dodali od siebie referencje i wszystko poszło lekko. Polecam.

Arek "DZIKU"

Bardzo dobra firma, rzadkość na naszym rynku. Przyzwoicie płacą, a ludzie w firmie nie rzucają się sobie do gardeł. Szef jest ostry, ma duże wymagania, ale uczciwie podchodzi do pracowników.

Tomasz B.

W 2015 r. przeszedłem w ramach rekonwersji dwa szkolenia w GPG, były bardzo udane. Pół roku później zgłosiłem się do tej firmy w sprawie zatrudnienia. Akurat nie mieli miejsc ale rekrutowali dla innych firm. Bardzo pomogli mi w kontakcie z pracodawcą, wytłumaczyli wszystkie ważne sprawy związane z zatrudnieniem zza granicą. Polecam firmę Global Protection Group.

Arkadiusz Maksym

Od dwóch lat współpracuję z GPG i bardo sobie chwalę te działania. Prowadzę zajęcia jako niezależny konsultant, a firma rozlicza się bardzo przyzwoicie ze mną. Zdarzało się wręcz, że otrzymałem wynagrodzenie z góry bo właściciel wyjeżdżał za granicę. Koszt wyjazdów, noclegów itd. zawsze miałem zwracane w terminie. To samo dotyczy płatność w skarbówce - bez problemów. Polecam współpracę z GPG.

Mariusz Kowalczyk SGD

W pełni profesjonalna firma z którą współpraca jest prawdziwą przyjemnością. Polecam z czystym sumieniem.

Roman Czarnecki

Polecam firmę! Realizacja usług 5/5 Kontakt z pracownikami 5/5 Ceny 4/5 Jedna z nielicznych agencji ochrony na krajowym rynku kierująca się zasadami profesjonalnej obsługi klienta.

Tomasz Górecki

Firma z pierwszej ligi, godna polecenia.

Romek6BPD

Bardzo dobra firma. Wykonałem dla Global Protection Group kilka zleceń i wszystko było w jak najwyższym porządku. Umowa co prawda zlecenie, ale były to kilkutygodniowe działania. Wynagrodzenie bardzo dobre jak na Polskie warunki, a pieniążki przelane jeszcze przed terminem podanym w umowie. Polecam firmę jako pracownik.

Ryś

Właściciel to kłamca i naciągacz, ostrzegam.

Orni

Firma w 100% profesjonalna. Polecam.

Zostaw opinię o Global Protection Group - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Global Protection Group