Opinie o Wipak Polska Sp. z o.o. w Skarbimierz Osiedle

Firma opracowuje i produkuje rozwiązania opakowaniowe dla produktów spożywczych oraz instrumentów i urządzeń medycznych. Jest dostawcą folii wielowarstwowych - w szczególności folii barierowych. Koncern na całym kontynencie, głównie w Finlandii i Europie Zachodniej, ma 11 fabryk i zatrudnia blisko dwa tysiące osób. Zakład w Skarbimierzu-Osiedlu - to przede wszystkim bardzo nowoczesna i wydajna drukarnia, gdzie na dostarczonych z innych zakładów Wipaku foliach powstają nadruki z nazwami najróżniejszych przekąsek, wędlin, serów czy nabiału.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wipak Polska Sp. z o.o. w Skarbimierz Osiedle

figo fago

witam a jak kształtują się zarobki w firmie na poszczególnych działach ???

Polak

Hmm po pierwsze to nie jest drukarnia i nigdy nie bedzie to zwykly zakład produkcyjny i jak widac po poscie wyzej kadra srednia z łapanki najlepszy kit wciskaja ze oni nie chca tam byle kogo zatrudnic a zatrudniaja osoby nie zwiazane z branza bo nikt nie che tam przyjsc wszystko stare zuzyte jak przyjedzie ktos z innych oddzialow i powie ze jest cos zjebane to dopiero zamawiaja a tak szaremu pracownikowi nie wierza haha porazka

HaaaJ

Miałem okazje pracować (a raczej męczyć się) w tej firmie przez niezbyt długi okres czasu ale moje doświadczenie wspominam bardzo negatywnie. Firma a raczej ludzie nią kierujący nie maja o tym zielonego pojęcia o zarządzaniu i rozwoju organizacji, stosunek ludzi biuro produkcja jest niemal 1:1 (co nie zdarza się w żadnej inne firmie produkcyjnej) firma chowa problemy pod dywan i stara się zapełnić braki w wiedzy w kierowaniu zakładem, kolejnymi osobami zatrudnianymi bez wymaganego doświadczenia. Można mieć wrażenie że ludzie są przypadkowo dobierani do stanowisk kreowanych bezsensu z łapanki na mieście. Szczerze nie polecam pracownik produkcji jest tam traktowany jak śmieć bez wiedzy a niejednokrotnie właśnie Ci pracownicy sa wysoko wykwalifikowanymi (aha przepraszam ostatnich dwóch pracowników z największym doświadczeniem we flexu pseudo kierownicy postanowili zwolnić za zasługi) specjalistami w dziedzinach którymi zarządzają ludzie z budowy (pozdrawiam wszystkich Zenków z budowy) lub manipulanci emocjonalni (pozdro dla spółdzielni inwalidów). Jeżeli chcesz rano denerwować się wstając i jadać do tej firmy to aplikuj na pracuj.pl. Jeżeli chcesz oszczędzić sobie i twoim bliskim zawodu po obiecanych gruszkach na wierzbie i dobrym wrażeniu na rozmowie szukaj roboty w poważnych zakładach w okolicy.

Kierownik

Fakt zarobki byly dobre na poczatku ale juz nie sa bo kazdy nowy ma coraz mniej, z reszta jest powiedziane od kierownictwa zeby nie rozmawiac o swoich stawkach, i ci co pracuja od poczatku jeszcze zarabiaja w miare z jakimis nadgodzinami. A nie oszukujmy sie fikrmy ktore placa nie maja problemu z pracownikiem zeby go znalezc i nie musza sie oglaszac

Leszno
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
kierownik

Po pierwsze od dawna wszyscy wiedza ze: jakos ta 20 letnia kadra zostala zredukowana o 3 Panie, ktore poprostu byly juz nie potrzebne wiec na ulice. Po drugie: w necie pojawilo sie ogloszenie http://praca.money.pl/drukarz-fleksograficzny-skarbimierz-pow-brzeski-oferta-12823506.html znow szukaja ludzi tak juz jest od ponad roku tylko zmieniaja agencej zeby nikt sie nie pokumal ze cos za dlugo nie moga znalezc pracownika wiec firma musi byc lipna. Po trzecie tam nie ma zadnej nowej technologi wszystkie maszyny dostali z odzysku wiec ogloszenie jest klamstwem bezczelnym, wiekszosc firm w polsce inwestuje w nowe maszyny bo sie to oplaca a oni nie maszyny maja po minimum 10 lat tam nie ma nic nadzwyczajnego no moze komputery nowe do sapa, i nie ma mozliwosc podniesiena kwalifikacji od dzialu ciecia po dzial montazu plyt przez drukarnie i laminacje wszyscy sa samoukami nie ma zadnych szkolen kompletnie nic od czasu do czasu ktos przyjedzie popatrzy i pojedzie nic wiecej Po czwarte brak zamowien. Po piate musze przyznac ze nikt tu na nikogo nie krzyczy bo poprstu pracownik to narzedzie do robienia pieniedzy po szoste od poczatku dzialania firmy juz troche ludzi sie ewakuowało od pierwszego kierownika fina po przedstawicieli chandlowych po siodme ludze tu pracuja bo w tym miescie nie ma nic lepszego do roboty i ludzie ktorzy nie moga ryzykowac bo maja rodziiny. A dotego pracownik fizyczny jest jak by to powiedziedz gorszym czlowiekiem dla ludzi z biura. Przekonaj sie sam idz do WIPAKU :)

afta

ci co robia w majtki ze strachu przed utrata roboty zawsze beda chwalic, ogolnie mowiac ta firma to dno dna.

ciekawy

Witam... z co z tym nowym brygadzistą z czekolady... Tomasz Mał...ka ktoś coś może o nim więcej napisać?

aaa

Pracuję w tej firmie i z czystym sumieniem mogę powiedzieć że nie ma żadnych zastrzeżeń . Kierownictwo jest naprawdę ok , młodzi konsekwentni ludzie dążący do wspólnego celu. Nie jestem pracownikiem biurowym i nie mam powodów aby im słodzić , ale nie mam też powodów aby mówić niestworzone rzeczy.

dds

Spoko chyba tylko dla biura rządzą sobie po swojemu pracownika mają za nic sami nieźle sie przy tym bawią nawet dzień dobry porzadnie nie powiedza do pracownika wożąc sie wyżej niz siedzą. Niestety nie jest tak kolorowo bo nie ma zleceń w kasie nie grało i pani i pan zredukowali skład. Przestrzegam z wami nowymi pracownikami może być tak sama. Firma od dłuższego czasu miala problemy jednak od otwarcia nowego zakladu jest coraz gorzej wszyscy to widzimy. Komentarze Prawda wm pik i jedt ok Tomek B przestań wypisywać fikcyjne komenty. Nara

jest OK

Jest OK, a ludzie ktorzy narzekaja nie odnalezliby sie chyba nigdzie. Taki typ czlowieka. Kierownik "budowy" zas jest najlepszym kierownikiem jakiego mozna sobie wymarzyc i jest to zdanie wszystkich pracownikow. "idz do Przemka, zalatwisz z Nim". Spoko firma.

nn

Ja pracowałam Wipak Polska kiedyś za byłych pracodawców było dużo dużo lepiej niż teraz to prawda że pozatrudniali jakiś kierowników którzy nie maja pojęcia o folii to może pracownik który pracuje dużej ma większe doświadczenie niż ci na górze tam rządzą tylko dwie osoby pani i fin oni zmarnują ten zakład i ludzi

Niewygodnych pracowników zwalniają.

Źle się dzieje, firma z kapitałem zagranicznym i dyrektorem a gorzej jest niż w Polskiej firmie hihi śmiechu warte. KIEROWNIK z budowy jest kierownikiem produkcji drukarni hoho

andre

Wipak ta firma zmierza do upadku, to tylko kwestia czasu ! Brak profesjonalizmu, brak klientów, brak sprzedaży, Na rynku firm spożywczych ma obecnie bardzo złą renomę. Nikt nie chce kupować ich produktów. Cała dyrekcja do wymiany.

fagt

Ta firma to dno a wszystkie komentarze pozytwne pochodzą od jednej osoby z biura ktorej wydaje się że w końcu znalazła swóje wymarzone eldorado. Suma sumarum zostanie wyebaba bez mydla przez top management tak jak inni ktorzy tam pracuja. Kwestia czasu. Oszczędz ludziom psucia krwi przez noeudolne zarzadzanie firmą i napisz jak jest naprawde: nie ma zamówień maszyny stare z rozbiorki z innych zakładów które dawno upadły zero prganizacji zero socjalu wstyd zeby pracownilowi noe przyslugiwaly żadne premie itp. Można wymieniać długo.

pik

Ja jestem zadowolony z pracy w Wipak Polska. Nie pracuję jeszcze długo ale nie szukam innej pracy bo tu czuję się doceniany i traktowany poważnie. nie mogłem pochwalić się doświadczeniem w tym co tu się zajmuje ale i tak kierownicy dali mi szansę i pozwolili mi sie uczyć. Fajna ekipa jest i wogóle. mam wrażenie, że można tu pracować i być zadowolonym. ja lubię tu przychodzić do pracy.

ccc

"Dostajemy pensje regularnie, w pełnej wysokości, mają wszystkie świadczenia i uwierzcie, że w innych firmach chcieliby mieć takie wynagrodzenie i warunki pracy. " chyba troche nie wyszła ściema to albo pisze to pracowanik produkcji albo biura ale obstawiam biuro bo chyba gubicie się w zeznaniach jak zawsze.

wm

robota rewelacja. Pracowałam w kliku już fabrykach ale tutaj jest najlepiej. atmosfera bardzo przyjazna. Szefowie i menadżerowie są bardzo ok do pracowników. sporo moich znajomych chce tu pracować ale chyba nie jest tak łatwo bo dużo chętnych podono się zgłasza. w lewinie było czasem niefajnie ale siuę zmienili szefowie, firma zrobiła bardzo dużą inwestycję i teraz jest bardzo dobrze. wm

Prawda

Czytam i nie wierzę własnym oczom. Na jakiej podstawie ktoś pisze takie bzdury? Rozumiem, że to ma odstraszyć potencjalnych zainteresowanych pracą, bo mogą być zagrożeniem dla kiepskich pracowników. Boicie się o swoje posady? Ludzie pracują w Wipaku po 20 lat i ciągle są zadowoleni i uśmiechnięci. Co prawda to prawda - jest kliku malkontentów, którzy narzekają na wszystko, co można, ale to jest ten typ ludzi, którym nikt nigdy nie dogodzi. A niech szukają pracy, będzie lepsza atmosfera jak odejdą. Dostajemy pensje regularnie, w pełnej wysokości, mają wszystkie świadczenia i uwierzcie, że w innych firmach chcieliby mieć takie wynagrodzenie i warunki pracy. Jeszcze się nie spotkałem, aby jakiś pracownik był "gnojony" przez kogokolwiek. Pracownicy są szanowani i atmosfera jest bardzo dobra. Poza chwilami, gdy jakiś cymbał "pluje się”, bo wydaje mu się, że powinien rządzić firmą, choć nie ma kompletnie żadnych kompetencji. Wipak... firma godna polecenia dla tych, którzy chcą mieć stabilną pracę i płacę jednocześnie wykonując swoje obowiązki. Praca w miłej i spokojnej atmosferze. Stres – nieobecny. Zarobki lepsze niż w innych drukarniach w regionie.

Prawda

Zostaw merytoryczną opinię o Wipak Polska Sp. z o.o. - Skarbimierz Osiedle

• Jak się pracuje w Wipak Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wipak Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wipak Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wipak Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wipak Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wipak Polska Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 28 ocen.

Wipak Polska Sp. z o.o.