Opinie o Diaspolis Sp. z o.o. w Rzgów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Diaspolis Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Diaspolis Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rolnictwo, hodowla i uprawa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Diaspolis Sp. z o.o. w Rzgów

byłem tam

ale jaja szefostwo zrobiło imprezę wigilijną w manufakturze dla pracowników 13 12 2019 roku ale to pracownicy ostatecznie ZAPŁACILI za tę bibę.......BO ZABRAŁA im premię 200zł za miesiąc na 4 miesiące

AJ
@byłem tam

Małe sprostowanie: Premia została zabrana pracownikom, którzy zdemolowali restaurację Pini w Manufakturze i przyczynili się do przyjazdu ochrony, która musiała ich uspokoić gazem łzawiącym. Wstyd, patologia i żenada. Filmiki dostępne są na (usunięte przez administratora) Niestety pić Panowie trzeba umieć. Premia jest nagrodą między innymi za dbanie o dobre imię firmy.

Lukasz Wlazeł
@byłem tam

Kolego, a czy napiszesz czemu premie były zabrane?!? Nie byłem obecny z powodu choroby, ale widziałem filmiki jak cześć demoluje knajpę i zachowuje się jak zwierzęta... Ponadto, było zebranie w tym temacie w poniedziałek, 16.12.2019 w którym zapewne uczestniczyłeś, dlaczego nie odezwałeś się ze się nie zgadzasz z otrzymana kara?!? Ponadto ile dostałeś w kopercie podczas tej wigilii?!? No chyba ze kopertę zgubiłeś, to już inna sprawa.... Każdy uczestnik otrzymał, kasę, prezenty dla dzieci (dodam ze Szefowa kupuje je indywidualnie dostosowane są do wieku dzieci, interesuje sie i podchodzi bardzo indywidualnie do każdego pracownika), oraz Szefostwo opłaciło cała imprezę wigilijna, ciekawy jestem czy w poprzednim miejscu pracy miałeś takie bonusy...

AJ
@Lukasz Wlazeł

Nie sądzę, aby ten Pan pamiętał, że były wręczane prezenty dla dzieci. Tym bardziej że część prezentów została zgubiona. Ważniejsze były sparingi przed restauracją i obrażanie innych gości którzy przyszli w tym dniu na kolację do Pini. Współczucia dla dzieci i żon tych Panów. Mam nadzieję, że ich Wigilie w domu nie wymagały interwencji ochrony z gazem (tak jak na Wigilii firmowej) tacy bohaterowie a w internecie anonimowe i rozgoryczone panienki...:)

Martyna

Pracuje w Diaspolis ponad trzy lata, jest to najlepsze miejsce pracy jakie może się przytrafić. Indywidualne podejście do pracownika i pomoc w każdej strefie życia, nawet prywatnej, przewyższa wszelkie oczekiwania. Sama praca jest bardzo przyjemna, głównie ze względu na panującą atmosferę. Firma szybko się rozwija, nie zapominając przy tym o pracowniku.

Zbynio

Dla mnie firma to z całą odpowiedzialnością dobry pracodawca, więc nie szukajcie przysłowiowej dziury w całym.

Tytus

@XYZ Gdyby tak było jak piszesz to firma nie miałaby opinii dobrego pracodawcy!!

KD
@Tytus

Chyba zaćma Cię dopadła,dobre opinie ?,chyba żart.Wśród niektorych współpracujących firm i niektórych kierowców,którzy mieli to szczęście być szybko rozładowanym.Wśród pracowników..............

Paulina
@KD

@KD Natomiast Ty co jesteś w stanie nam napisać na temat warunków zatrudnienia w Diaspolis Sp. z o.o.? Czy zarobki są adekwatne do wykonywanych obowiązków? Aktualnie widzę dwie oferty pracy tej firmy https://pracodawcy.pracuj.pl/diaspolis-sp-z-o-o-sp-k,16725, gdzie pracodawca wspomniał o atrakcyjnym wynagrodzeniu. Będę wdzięczna za odpowiedź.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Diaspolis Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik Działu Transportu i Logistyki? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Szofer

Byłem dzisiaj po południu na załadunku. Wszystko sprawne i bez czekania Pracownik który robił załadunek mega profesjonalny jeśli się nie mylę miał na imię Sebastian. Bez kręcenia nosem wyeliminował przeciążenie na osi samochodu. Takich pracowników powinno się cenić. Pozdrawiam i polecam !

Jacek

współpracuję z Diaspolisem do kilku lat ci sami pracownicy, czyli nie jest tam żle ,skoro cały czas spotykam tych samych ludzi,(usunięte przez administratora) i wielu innych fajnych chłopaków, długo musiałbym wymieniać imiona ale cały czas jest tam miła atmosfera . Polecam f Diaspolis jako rzetelną Firme.

Damian

Pracuje rok, fajni ludzie, atmosfera ok. Możliwość rozwoju i kasa zawsze na czas.

Kamil

Pracuje 1,5 roku, bardzo dobra atmosfera i fajni ludzie. Kasa zawsze na czas, możliwość rozwoju, sympatyczne Szefostwo.

Paulina

Czy zechcesz może napisać coś więcej na temat warunków, jakie gwarantuje pracodawca firmy DIASPOLIS? Piszesz, że pracownicy są w porządku, więc zapewne przedkłada się to na atmosferę w firmie. A jak wygląda kwestia wypłat? Czy da się tam dobrze zarobić? Można liczyć na premię?

Czarny552

Ja tam pracuje i zadowolony. Praca dosyć ciężka ale kasą się zgadza i zawsze na czas. Atmoswera ok.

Zostaw merytoryczną opinię o Diaspolis Sp. z o.o. - Rzgów

• Jak się pracuje w Diaspolis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Diaspolis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Diaspolis Sp. z o.o.
  • Tuszyńska 66B