Opinie o Bna Polska Sp. z o.o. w Obliwice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Bna Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Bna Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rolnictwo, hodowla i uprawa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bna Polska Sp. z o.o. w Obliwice

Cześć. z oferty z sieci wiem, że jako pracownik polowy mogę zarabiać brutto od 32 zł. jakie są takie potencjalne zarobki maksymalne? Skoro to sortowanie to możliwe, że liczy się jakiś akord?

KRZYSZTOF

TA FIRMA TO JAKAŚ PORAŻKA. .... ZGADZAM SIĘ Z OPINIĄ POWYŻEJ IŻ JEST W TEJ FIRMIE STOSOWANY MOBBING. ALE KARMA WRACA.... CIEKAWE CZY NIEMIEC WIE CO "ALA" PAN DYREKTOR M I JEGO ŻONKA WYPRAWIAJĄ.

Dyrektor firmy BNA
@KRZYSZTOF

Szanowny Panie Krzysztofie, firma nie jest porażką lecz prężnie rozwijającym się zakładem, rozumiem że został Pan zwolniony dyscyplinarnie z Naszej firmy co świadczy o Pańskiej pracy ( zaniedbywaniu obowiązków i nie przestrzeganiu regulaminu ). Jest mi niezmiernie przykro że nie odnalazł się Pan tutaj ale pomimo tego życzę Panu powodzenia w życiu osobistym i zawodowym.

kokos
@Dyrektor firmy BNA

to nie zakład tylko folwark pańszczyżniany gdzie nie obowiązuje żaden regulamin ludzie pracóją po 300 a nawet 400 godzin miesięcznie a połowe maszyn jest rodem z dziewiętnastego wieku oczywiście są ulubieńcy co włażą bez wazeliny w (usunięte przez administratora) ci mogą nawet pić alkohol w czaśie pracy reszta jest nagminnie zastraszana to że ktoś nazywa się dyrektorem nie znaczy że nim jest okradasz pan ludzi z prawa do rodziny do czasu wolnego do odpoczynku a motto tego folwarku to mściwość

Dyrektor BNA
@kokos

Szanowny Panie Kokos. niech Pan się nie kryje pod pseudonimem,jeżeli ma Pan jakieś nie wyjaśnione kwestie odnośnie pracy w naszym zakładzie proszę się ujawnić i mieć odwagę wyrażenia swojej opinii bezpośrednio przed pracodawcą a nie obmawiać zakład w którym prawdopodobnie Pan pracował i dzięki któremu Pan utrzymywał swoją Rodzinę a nie się kryć jak Tchórz . Jest to naprawdę takie płytkie i nie uzasadnione postępowanie mające tylko na celu bicia piany. Jeżeli ma Pan trochę odwagi spotkania się osobiście i wyjaśnienia nurtujących Pana zastrzeżeń zapraszam serdecznie, i postaram się Panu pomóc w tej kwestii. Pozdrawiam Pana Koksa serdecznie i życzę więcej pozytywnego podejscia do pracodawców w bieżącym roku 2020.

Zdzisław:)) Nowy wpis
@Dyrektor firmy BNA

Co za kultura ,a jednak na forach można być kulturalnym. Firma to porażka i to nie tylko," wódz" który uważa się za naj... nie potrafi kierować firmą tak jak swoim życiem ,dobrze że są nad nim inne osoby które zdalnie kierują, niestety o wszystkim nie wiedza. Jest wyzysk, niewolnictwo, brak szacunku, nawet żony nie szanuje i leci łacina. Cyrk na kółkach, atmosfera jak z filmu wenezuelskiego. Była kontrola ,pracownicy przekraczali liczbę godzin i to sporo. Pracują światek piątek i niedzielę, od świtu do nocy i w nocy. Nie ma życia prywatnego ,a to równa się brak czasu dla rodzin; dzieci, żon, mężów. Jednym słowem niewolnictwo. Zatrudnij się i przekonaj się sam. Wyrobisz sobie zdanie sam.

Szymon Nowy wpis

Polecilibyście współpracę z Bna? Jak dokładnie wygląda onboarding i na jakie zarobki można liczyć na start? Zależy mi też na stabilnym zatrudnieniu, dlatego dajcie koniecznie znać jakie jest Wasze zdanie.

Olek Nowy wpis

@Wolny oo to ładne kwoty, a tak mniej więcej po ile godzin dziennie?

Firma Bna Polska Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko PRACOWNIK FIZYCZNY. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Monter pokrowców termoizolacyjnych
SUM Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik Produkcji,
Środa Śląska
VIBRACOUSTIC POLSKA Sp. z o.o.
logo firmy Tokarz CNC
Kluczbork
Polmecanic Group Sp. z o.o.
Wolny

z tego co się zorientowałem w Obliwicach zarobki są bardzo dobre, wprawdzie ludzie pracują długo ale zarabiają ok.4000- 6000 zł netto. Wiadomo jest to gospodarstwo rolne i czas pracy jest różny ale jak ktoś umie i chce pracować to może zarobić. Ci którzy odeszli to byli cwaniacy i leniwcy. Ludzie mają wysokie mniemanie o sobie a jak coś trzeba zrobić to uciekają i wymigują sie.

pracownik szczęśliwy BYŁY
@Wolny

Ty pomyliłeś nik powinieneś podpisać się ,niewolnik; chyba że nienawidzisz być rodzicem ,ojcem czy mężem

Paulina

@zainteresowany a były jakieś nowe oferty pracy ?

Jak długo czekaliście na odzew z Bna Polska Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

zainteresowany

zawsze można zadzwonić

zainteresowany

i co pracujesz w tej firmie czy nie

kokos

niech pan nie pisze szanowny bo pan nikogo nie szanuje i nie wie co to słowo znaczy

Zostaw merytoryczną opinię o Bna Polska Sp. z o.o. - Obliwice

Bna Polska Sp. z o.o.