PRGW Innowacyjna Inżynieria Sp. z o.o.

Sosnowiec

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 2 ocen.

PRGW Innowacyjna Inżynieria Sp. z o.o.
1 2 6 1

Opinie o PRGW Innowacyjna Inżynieria Sp. z o.o.

były

popieram jw. wieczne długi i kombinacje, nie licząc w inwestycje w cudotwórców, których rad nawet nie słuchają a płaca kupę kasy, brak kasy u nich to na dzień dzisiejszy norma, dłużni są nie tylko pracownikom, ale kontrahentom, a nawet (ze słyszenia) rodzinie, majątku brak (tia, na pewno oficjalnie) współpraca jest ok, póki im idzie po myśli, inaczej już nie jest ciekawie... odradzam współprace i pracę w tej firmie i jej podobnym

Zofia

Firma goła i wesoła, jak kilkanaście innych w których przewija się nazwisko Pani Prezes i Pana Romana. Otwierają firmę, zadłużają, upadają, likwidują itp. Majątku brak i oczywiście kontrahentom nawet nie mieli zamiaru zapłacić, a co dopiero to zrobić. Przestrzegam przed współpracą z tą firmą i powiązanymi z nią.

Zostaw opinię o PRGW Innowacyjna Inżynieria Sp. z o.o. - Sosnowiec

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRGW Innowacyjna Inżynieria Sp. z o.o.