Agro Nova

Katowice

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 1 ocen.

Agro Nova
1 1 6 1

Opinie o Agro Nova

Pracownik

Witam, chciałam przestrzec przed tą pracą a w szczególności kierowniczka regionalna IB, która ma zero sumienia i jest człowiekiem mam wrażenie nie do końca zrównoważonym psychicznie. Firma została wykupione przez Maspex także zarobki są niskie jak na PH do KK. Kierowniczka jest zachwycona jednego dnia, chwali, zachwyca się a drugiego wyzywa od bezmózgów i czepia się o wszystko nie tłumacząc o co chodzi. Można by wypisywać długo jak mobinguje pracownika...do 22 wysyła mail z mailem jak opętana. Pewnie zastanawiacie się jak to? Pewnie jakiś nierób i len się tu skarży. O toż nie Pani kierowniczka w szybkim tempie chciała przywrócić swoją koleżankę do pracy i nie miała na tyle odwagi, żeby zachować się jak człowiek i porozmawiać. Nie jestem jedynym przypadkiem!

Zostaw opinię o Agro Nova - Katowice

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agro Nova