Opinie o HAGS Polska w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy HAGS Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie HAGS Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HAGS Polska w Sosnowiec

Podwyżki

Jak tam wasza podwyżka? Montaż zadowolony? Magazyn? Lakiernie? Mechaniczny? A nie, przepraszam, równi i równiejsi. Stolarnia dostała, za świetna pracę, zero błędów produkcyjnych, pracowników zadowolonych i pomocnych, zawsze chętnych do nadgodzin. Super zakład pozdrawiam. Za niedługo panie z biedronki będą zarabiały więcej niż lakiernicy czy spawacze. To jest komedia powoli.

Niezadowolony
@Podwyżki

Finanse tutaj to już jest naprawdę żałosna sprawa. Może warto pomyśleć o strajku zakładowym. Coś zrobić, bo góra spija sobie z dziubkow myśli że wszystko jest ok biorąc swoje wypłaty, a zwykli pracownicy mają trudności związać koniec z końcem. To jest śmieszne.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z HAGS Polska? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

ASZIBKA

Pracowałem ładne kilka lat temu w HAGS i wtedy też był (usunięte przez administratora) nagonki, a kapusi dla kariery od (usunięte przez administratora) Pracowałem w latach gdy szatnia była w kontenerze blaszanym na placu,była "loteria" na przydział drzewa ze stolarni i czas gdy zostały uszkodzone powłoki lakiernicze na kilkudziesięciu samochodach pracowników dzięki oszczędności na lakierni. Wtedy na MONTAŻU kierownikiem był MICHAŁ - prawdziwy pokręcony tępy ołówek który za wszelką cenę robił karierę na plecach innych. Podobno kierownik PAWEŁ ze stolarni już tam nie pracuje tak jak wiele wspaniałych ludzi których pamiętam np KAROL wózkowy Ta firma to tylko zmieniała non stop dyrektorów a pracowników ZAWSZE miała w (usunięte przez administratora) KTO MA OLEJ W GŁOWIE TEN SZUKA PRACY W INNYM MIEJSCU

Domi

Hej, a ktoś tam w Waszej firmie jest może z Mysłowic? Szukam transportu ????

ASZIBKA

Od początku tak było i tak jest :)))))) Jak ktoś liczy na PACZKI ŚWIĄTECZNE to może dostać zawału serca z nerwów hahahaha Na święta postawia na jadalni kilka blach ciasta i KONIEC hahaha Nikt nie składa życzeń, podziękowań, gratulacji za dobrą pracę. HAGS to (usunięte przez administratora) - dlatego tak często widzi się rotacje ludzi.

Nadia Nowy wpis

Witam. partner rozważa aplikacje na aktualna ofertę dla Inżyniera Procesu. Ma już 4-letnie doświadczenie, więc łapie się w zakładanych wymaganych widełkach. Zastanawiamy się na jakie średnie zarobki mógłby liczyć? Nie zostały podane

Mirek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 31 dni.

Coraz mniej roboty czy zwolnienia leżą już na biurku?

Jagoda Nowy wpis

Hej, jeśli nie ma się tych uprawnień audytora wewnętrznego z opisu w mile widzianych dla specjalisty ds. ochrony środowiska to na spokojnie pomagają tu je wyrobić? Są jeszcze jakieś inne certyfikaty do uzyskania?

Heniek Nowy wpis
@Jagoda

To co ubiegasz się o pracę w Hagsie??

Konkret

Najlepiej będzie zapytać dział HR, gdzie otrzymasz merytoryczną odpowiedź

Brałeś udział w rekrutacji do HAGS Polska. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla malarzy na Bawarii. Umowa niemiecka.
Bawaria
Injobs.Pl Sp. z o.o.

Bo dyrektorowi też wmawiają kłamstwa. Że produkcja dobrze idzie, że zmiany produkcyjne są super i się sprawdziły, a tak naprawdę z tych zmian tyle że się jeszcze wolniej produkuje albo tak samo, tyle że w systemie czasy zmienili bez realnego przekładu. Dyrektorze zainteresuje się co się tam dzieje na dole, bo morale są gorsze niż żadne. Nie inwestują w nic. Nie interesują się ludźmi. Żałosny social, żałosne premie. Brawa dla stolarni i brawa dla lakierni, odchodzą osoby z doświadczeniem i stażem, a oni są ślepi. Kolejni już poskładali cv i chodzą na rozmowy. Brawa dla lakierni i stolarni. Kto następny? Najważniejsze to chodzić w okularach, chodzić ścieżkami, zakładać hełmy, wstawić naganę bo ktoś tego nie przestrzega albo coś źle ciął. A statek na dole tonie. Problemów masa ale jak się ktoś u góry nie zna i się ślizga to co zrobić? Tworzą problem, bo im coś nie wyszło a potem to wielce rozwiązują i się chwalą. (usunięte przez administratora)

Koniec

To koniec dobrej świetlności firmy , pierw stolarnia teraz lakiernia mokra. Zero rozmów z pracownikami o podwyżkach tylko gonienie za brak okularów , hełmów , ucinanie premii nagany. Porządni i mądrzy pracownicy uciekają , jeszcze trochę i Ukraina zawita do firmy

Slusarz
Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Hej, jakie są zarobki na mechanicznym przy obsłudze maszyn? Z 5k wyciągnie się pod Hagsem?

Domi

Hej, a ktoś tam w Waszej firmie jest może z Mysłowic? Szukam transportu ????

Tak na marginesie to numerów przypadkiem tu nie ukrywa? Ludzie w ogóle często się tak zgadują na jakaś współpracę i tak dalej? jaka macie teraz atmosferę u siebie? Jakieś konkretne integracje? Dla przykładu czy na święta cos się dzieje? Akurat się zbliżają, może zdarzę dołączyć?

Przez 7 lat nie byli ani rauz normalnej integracji jak w reszcie firm. W trakcie pracy dostaniesz pierogi na plastikowy talerz jak gorszy sort i do pracy rodacy.

Przez siedem lat? czyli w zasadzie od początku? Są w ogóle takie osoby tu pozatrudniane, które od tego czasu mimo wszystko robią? I ci pracownicy sami sobie czegoś także nie organizują? Już poza pracodawca? jest sporo ofert u was na stronie i myślałem po prostu o montażu. Ty gdzie robisz?

ASZIBKA

Sami. Niskie i nie konkurencyjna płace. Zakład nie jest konkurencyjny dla reszty rynku. Zostają pracownicy którzy się zasiedzieli i boją się zmian.

@.

Niestety to smutna prawda. Inne firmy już dawno prześcignęły hagsa. Przykład z stolarni to tylko pokazuje. 3 osoby odeszły w jednym momencie a kolejne już mają coś na oku. Nie długo nie będzie tam kto miał pracować.

Hagsowiec

Atmosfera w tej firmie jest jak na pogrzebie. Tam ludzie cieszą się jak komuś coś nie wyjdzie. Przełożeni lubują się w rozdawaniu nagan i upomnień (usunięte przez administratora) ….o Stolarni tez głośno ze spadają przez atmosferę przyjaźni ze strony leadera …tego co donosi zeby być numerem 1

Byly

Sami! , zero podwyżek, socjal blokują nie wypłacają wczasów pod gruszą Góra siedzi i się śmieje , Panią z HR nie chce się nawet wydrukować jednej kartki wszystko za nich trzeba robić, dramat..

Oni

Czy to prawda ze przez dwa dni jest brak prądu I brak pracy ?

@Pack

Hubert i porządek hahaha dobre niech on sam z sobą zrobi porządek bo gość ma tylko jedno w głowie i na pewno nie jest to praca co zresztą widać na co dzień. Lepiej by ludziom podwyżki dali jak należy a nie takiego Nieroba trzymać.

Możesz doprecyzować te podwyżkę? Ile w zasadzie wyniosła? ktoś sugerował ten brak prądu, więc wole obadać się aktualnie tu dzieje. Miałem kiedyś aplikować, teraz jak na razie to nie ma sensu?

a przez te firmę teraz są jakieś lepsze warunki, że większość osób właśnie za jej pośrednictwem pracuje? jak teraz jest taka oferta dla ślusarza na takim portalu i w nazwie pracodawcy widnieje po prostu spółka to ona będzie Pracodawcą? Odczuje różnice jeśli tak się zgłoszę?

Spawacz

Ktoś pracuje tam przez firmę marweld?

TomaszK

Pracuje od kilku miesięcy u Pana w Marweld i nie ma żadnych problemów z wypłatami wręcz przeciwnie dostajemy je jako pierwsi dużo przed terminem. Dodatkowo stawki są najbardziej konkurencyjne ze wszystkich firm tam działających. Poprzedniego pośrednika nie znam więc się nie wypowiem.

Romek
@TomaszK

To moze powiedz czy za sobote 100% dostajesz jak w firmach i jaka umowa....bo cos slyszalem od chlopakow ze kilka zloty doplaca tylko za sobote i dziwne umowy daje...

TomaszK
@Romek

Nie dostając 100% za sobotę mam i tak dużo więcej zarobione w skali miesiaca niż w innych firmach nie mówiąc już o pracy pod samym hagsem

Jaka umowa? Zlecenie, czy umowa o pracę ale z minimalną stawką, a reszta kasy pod stołem? Szukam roboty, myślę o firmie, ale nie chciałbym aplikować w ciemno.. mimo wszystko warto się tu przyjąć? Interesuje mnie stanowisko spawacza mag. W ofercie piszą o systemie premiowym. Jakieś spoko pieniądze to są?:) Dużo tu chętnych macie do firmy? Czy się nie orientujesz? Pozdro i być może do zobaczenia :)

Hrabia

Mam kilka pytań Nadal pracuje Andrzej spawacz który dyskryminuje wszystkich pracowników z firm zewnętrznych ? Nazywa ich (usunięte przez administratora)i traktuje ich jak 2 klasę człowieka ? Za moich czasów właśnie tak się działo i słyszę ze ten człowiek nadal tam pracuje i jego zachowanie nie zmieniło się . Dlaczego firma nic nie robi z takim człowiekiem ?

@Hrabia

Podasz przykłady jakiegoś zachowania? Praca to praca, jak można w niej traktować daną osobę jako gorszego pracownika? Za twoich czasów, czyli już nie pracujesz tutaj? Dawno tu robiłeś? Ja właśnie planuję się przyjąć, też na spawacza. Mogę wiedzieć czemu się zwolniłeś? Chodzi o pieniądze czy o coś innego?

Pytanko

Do pracowników firmy . Jakie są realne zarobki w firmie pracując na 2zmiany z góry dzięki za odpowiedź

Flip i flap

Chłopaki z lakierni M. I L. Może warto tak zacząć prac ubrania, używać dezodorantu i coś zrobić ze smrodem z butów i spod skrzydeł?

Na jakie zarobki może tu liczyć spawacz ze wszystkimi uprawnieniami? Całe życie robiłem za granica i po nowym roku zjeżdżam do kraju na stałe, szukam dobrego zakładu na terenie Śląska. Możecie tak obiektywnie i szczerze doradzić czy jest tu czego szukać? Ile na rękę wychodzi, co z socjalem i benefitami? Nadgodziny się zdarzają? Na ile zmian pracujecie i jaka rotacja jest wśród spawaczy?

Czy firma HAGS Polska udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Wesoły

HAGS Polska nie jest instytucją bankową. O benefity trzeba pytać w kadrach

Do kadr teraz szukają ze względu na rotacje czy na rozwój? wiecie? oferta od jakiś dwóch dni dopiero widnieje na takim portalu. nikt się jeszcze do niej jak widać nie odniósł jak widać. Spełniam wymagania wiec raczej spróbuję się podjąć, czy może mi ktoś jednak napisać czy warto? w poprzednich opiniach za dużo nawiązań do biura nie widzę chyba

Pracownik były

Jak każda firma produkcyjna znajomości tępaki. Usłyszałem kiedyś że tę opinie nie są prawdziwe bo każdy może pisać co chce. Ale niestety jest taka prawda a tych naszych pięknych firmach produkcyjnych. I mogę napisać tyle dziwię się tym wszystkim Dyrektora że nie potrafią sobie poradzić z tą patologią. Kierownicy są bardzo ale to bardzo nie kompetentni

Nie wiem co tam było napisane, ale jako potencjalny kandydat zaczynam nabierać wątpliwości… czy jest szansa na szersze odniesienie się? czemu komuś mogłoby być źle? Chodzi o jakieś predyspozycje? Bez jakich nie warto się zgłaszać? Ciężko jest?

Zostaw merytoryczną opinię o HAGS Polska - Sosnowiec

• Jak się pracuje w HAGS Polska?

Zobacz opinie na temat firmy HAGS Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 70.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HAGS Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 9 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HAGS Polska
3.1/5 Na podstawie 104 ocen.
  • Inwestycyjna 17
    41-208 Sosnowiec