Opinie o Bsb Poland Sp. z o.o. w Ciechocin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Bsb Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bsb Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bsb Poland Sp. z o.o. w Ciechocin

Rafał Nowy wpis

Sporo jest do czytania w zakładce kariera. Ale wynika z tego, że można tu robić na krawędziarce. Wiecie, czy jak nie mam jeszcze doświadczenia to i tak by mnie przyjęli i przyuczyli?

Michał Nowy wpis

Wnioskuję, że jakieś podwyżki, przynajmniej dla niektórych, były, bo tak rozumiem Twoją wypowiedź. Możesz bardziej szczegółowo określić, ile tu się płaci i jaki jest klucz przyznawania podwyżek? Gdyż ani w ogłoszeniu, ani w zakładce kariera nie ma takich detali. Choć mają tam 10 dobrych powodów, dla których warto dołączyć do firmy BSB Industry, jak to nazwali. I jednym z nich jest wysoki poziom zadowolenia pracowników, któremu zdajesz się przeczyć.

Aneczka

Nie wiem czy dobrze trafiłam bo widzę same opinie i zapytania o stanowiska spawaczy, elektromonterów. Widziałam ofertę pracy jako QHSE Manager. Zastanawiam się czy nie spróbować i wziąć udział w rekrutacji. Ogłoszenie jest dość obszerne a sama rekrutacja jak przebiega? Ile jest etapów i czy odbywa się w języku angielskim tak jak napisane jest ogłoszenie?

@Aneczka

Od lat obserwuje tą firmę na gowork, i tak, albo wywalili obecnego Dyrektora QHSE albo zostanie on Plant Managerem i w związku z tym mamy wakat, zobaczymy -:). Tak czy inaczej stanowisko QHSE Dyrektor/ Manager) nie jest "stanowiskiem rotującym" a uwierz mi że np QM co chwilę się zmienia -:) Tak więc śmiało startuj

O, to widzę, że ktoś zorientowany w sprawie. A jaka jest pensja dla takiego QHSE dyrektor lub manager?? Czy pod kątem finansowym warto? Zaczął się nowy rok, to może ostatnio jakaś podwyżka była z tego powodu? I czy z tej posady to awansować można tylko na plant managera, czy jeszcze na jakieś inne stanowisko też można?

Nick Nowy wpis

Moim zdaniem, w tej branży stanowisko QHSE Dyrektor jest fikcyjne i niepotrzebnie, generujące koszty. Spokojnie temat może ogarnąć zwykły Specjalista ZSZ. Powyższe powinno dać odpowiedź na pytanie o wynagrodzenie, które moim zdaniem na pewno nie jest poziomie rynkowym dla Dyrektora. W branży IATF lub Spożywce takie stanowisko faktycznie jest potrzebne bo tam Dyrektor QHSE zarządza kilkoma działami np. R&D, Laboratorium, itd. Tam również jest prawdopodobne że w dalszej ścieżce kariery zostanie Plant Managerem.

Czy w Bsb Poland Sp. z o.o. obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Koordynator Produkcji umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 5 grudnia na Pracuj.pl.

Firma Bsb Poland Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Elektromechanik - Mechatronik – pracownik utrzymania ruchu. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Bożena

ktoś wie jak obecnie pracuje się tu w biurze? kiedyś padły tu jakieś opinie o używkach itp., ale temat już nie został pociągnięty i zastanawiam się na ile było w tym prawdy... obecnie na jaką atmosferę i zarobki można tu liczyć?

Praca

Na jaką stawka może liczyć spawacz z doświadczeniem?

Tomasz

Będziesz się ubiegał o wolną posadę po byłym już dyrektorze? Są tu organizowane wewnętrzne rekrutacje na takie stanowiska, wybierają ludzi, którzy znają już firmę i pracowników?

Policjant

Jeszcze jeden darmozjad został do wywalenia... Obstawiam ze Brylant teraz trzęsie portkami i już myśli jak nastepcy majoneza wlezc w dupsko

Spawacz

Jakie próbki trzeba wykonać, i czy warto pracować przez pośrednika na własnej działalności jako spawacz?

Aaa
@Spawacz

A czemu przez pośrednika, nie przyjmują bezpośrednio przez firmę? Jak tak, to nie wiedziałam. A mi to w sumie średnio pasuje. Każdego stanowiska to dotyczy czy tylko niektórych, jak to wygląda w sumie?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Bsb Poland Sp. z o.o.?

Czy w mieście Ciechocin da się zarobić więcej niż 5100 pracując jako Elektromechanik?

BOTgołłorkowy

Chciałbym zauważyć, że Ciechocin to nie miasto. Poza tym bardzo miła pogawędka pracowników go worka :) szkoda, że brakuje umiejętności i szarych komórek. Ewidentnie nie potraficie rozniecić ogniska heheh:)

Ron Jeremy

Pytanko do zacnych internautów: Jeśli miałbym wybierać miedzy praca na stanowisku ślusarza to w BSB czy Nova Trading?gdzie lepiej jest?z góry dziękuję za ciekawe komentarze Pozdrawiam ;)

Honorata
@Ron Jeremy

Ciężko stwierdzić, bo każdy ma inne preferencje i lubi co innego. Pytanie ogólnie jakie masz doświadczenie? I czemu się zainteresowałeś w ogóle pracą tutaj?

Ron Jeremy
@Honorata

A czy możesz mi wyjaśnić,,inne preferencje i lubi co innego,, w pracy na stanowisku ślusarza??Co do doświadczenia jest to mało istotne w tej pogawędce bo i tak wszedzie są widełki,a o takich rzeczach to się rozmawia na interviewu.

Policjant

brylant przestań ćpać bo twoje teorie spiskowe sie nadają do trudne sprawy

@Policjant

Czy to jakiś głębszy problem w tej firmie? Czy tylko żartujesz?

@Bronisław

Mam nadzieje ze odpowiednie osoby się tym zainteresują bo wiele spraw jest zamiatanych pod dywan ile osób w tej firmie ćpie, ruchaja się po kantorkach panie z biura z panami z hali

@Policjant

Jak ty to zauważyłeś to chyba przełożeni też. Ktoś to w ogóle zgłaszał? Bo przychodzenie do roboty pod wpływem narkotyków to gotowe nieszczęście.

Albi
@Policjant

Pracowalem tam 5lat. Duzo osob pobiera tam narkotyki kazdy wie kto ale cicho siedzi, zamkniety krag

Bożena
@Albi

Ale Ty chyba do kręgu to nie należysz? Bo zastanawiam się czemu osoby poboczne na to nie doniosą w takim razie?

były
@Aleksander

No właśnie.

Czy Bsb Poland Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Nie

Mieczyslaw

Karte dostaniesz i zwijke predzej niz jakis multisport

@Mieczyslaw

A inne benefity? Na przykład prywatną opiekę lekarską? Dają taki dodatek pracownikom, bo akurat na tym by mi zależało.

Nikos
@Aleksander

Chlopie tam sami lekarze, brak zmeczenia i spawanie jak idzie

Tak jest możliwość posiadania karty multisportu, jest opieka medyczna grupowa jak i prywatna

Kamila

To czemu reszta mówi że nie ma takiej możliwości?? Czy wy w tej samej firmie pracowaliście? :D I komu tu wierzyć..

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w Bsb Poland Sp. z o.o.? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na Pracuj.pl pojawiło się 5 lutego kilka ogłoszeń.

na na

Im gorzej wypadniesz na rozmowie tym lepszą posadę otrzymasz.

Honorata
@na na

A czemu tak uważasz? Byłeś na takiej rozmowie?

Łukasz

Kaczmarski to osz..st i wyłud..acz Zdaleka od tej firmy!!! Miałem nadzieję , że odzyskają mi 100000zł a otrzymałem wezwanie do zapłaty 13000tys. Złotych prowizję za odzyskane pieniądze ktorych nie widziałem do dnia dzisiejszego Sprawę skierowałem do sądu o próbę wyłudzenia pieniędzy i namawiania mnie na dodatkowe usługi

Ktoś
@Łukasz

A kto to Kaczmarski?? Pracuje tam?

Dalej lama
@Łukasz

Szubienica ty ta frezarke oddaj co ja wytargales.za cene zlomu a nadal u ciebie w szajerku smiga jak szalona

Nikos

Umowe odrazu i 5 pradu na rozruch

@Nikos

Musisz być taki sarkastyczny? Przecież tu się wymienia informacje o pracy. Ja też się chce przyjąć i ważne dla mnie jaką umowę dostane na początek, bo wolałbym nie trafić na zlecenie.

Bronisław

Hej, widzę że chyba znasz Bsb Poland od środka. Powiedz mi proszę czy to dobra firma do rozwoju zawodowego i czy warto tu przychodzić aby nauczyć się czegoś nowego? Jak to wygląda w tej firmie? :D

Bandziorek
@Bronisław

Czlowieku nauczysz sie duzo az za duzo. Poznasz ciekawe postacie i wachac pampe

Nacpany fachowiec

Jak tam fachowiec czyzykowski?Nauczyl sie wrescie czytac rysunki techniczne i myslec, czy nadal jest kryty. Jak mozna byc majstrem i nie wiedziec gdzie wlacznik maszyn jest a gdzie tu reszta.

nowy

Siemka wszystkim, szukam pracy na stanowisko spawacza Warto ubiegać się o to stanowisko? Jak praca? Przebiją moją pensje z poprzedniej roboty tj.2400 na reke?

@nowy

Jak przejdziesz próbki, to pewnie cie przyjmą. A co do przebicia tego co masz "na rękę" to jak znasz kogoś z BSB to najlepiej ich zapytaj I tak wierzyć do końca w to co na GoWork-u piszą, nie ważne czy pozytywnie czy odwrotnie, wierzyć nie można. Ja wiem że mają więcej niż mówisz jak się komuś chce pracować, ale nie znasz mnie to dlaczego masz mi wierzyć? :)

Ktos
@AlienJ

A tobie płacą za wypowiedzi i obronę bsb. Na spawacza i slusasza ciągle potrzebują ludzi na halę numer 1 tam lepiej nie ale polecam pracę na hali nr 2 i 3

Ciekawy
@AlienJ

A ja prędzej uwierzę wypowiedziom na GoWorku niż komuś kto ewidentnie został oddelegowany, żeby je poddawać w wątpliwość. Poza tym skąd mamy wiedzieć, że jesteś pracownikiem firmy?

@Ciekawy

Słuchaj Ciekawy, ja ci przecież nie mówię żebyś mi wierzył. Więcej, napisałem żeby lepiej zapytać bezpośrednio ludzi pracujących jeśli kogoś znasz czy też masz znajomych którzy znają. Co do oddelegowania to trochę się mylisz, no ale to twoje prawo więc z niego korzystaj :) A co do pytania czy jestem pracownikiem firmy, to czego oczekujesz? że ci umowę o pracę pokażę? takie zastrzeżenia możesz mieć do wszystkich którzy się wypowiadają na tym portalu, no ale ty przecież sam napisałeś że prędzej uwierzysz wypowiedziom na GoWorku. Tylko pytanie: prędzej uwierzysz im niż komu?? temu co się również na GoWorku wypowiada? trochę nie logiczne, nie sądzisz? Pozdrawiam.

Ktos
@AlienJ

Już nic nie piszesz. Pochwal się że znowu magazyniera szukacie. Ta oferta też się pokazuje co jakiś czas. Przy rządach pana J. tak będzie człowiek na złym stanowisku.

@Ktos

Ja widzę ty nie możesz przeboleć że jesteś były skoro non stop coś komentujesz. Może trzeba było zostać? A może nie mogłeś.......

Piwowar
@Ktos

Miernoty zawsze wylewały żale na go worku. Tak było jest i będzie...pozdrawiam glazurników

hejter alienJ
@AlienJ

a Julian dalej nie pracuje tylko na goworku siedzi. DZIADEK, weź sie do roboty, brylant już szykuje papier na Ciebie, chociaż na koniec pokaż że umiesz coś więcej niż wyzywać ludzi od debili. Mobbing do potęgi!!!!!

@hejter alienJ

Słuchaj "były" czy może raczej "była", zacznij żyć swoim życiem. przestań "martwić się" pracą innych, no chyba że ci tylko tyle pozostało.

Albi
@Piwowar

Glazurnik hahahaha, bardziej paproch. Pochwal sie jak kostke polozyles to zapadla. Dwoch plytek obok siebie bys nie polozyl.

@Ktos

Powiesz ile konkretnie zarobi się w Bsb? I czy oprócz podstawy są jakieś premie? Nie padły tu na razie żadne konkretne sumy, może Ty to zmienisz? :D

@Piwowar

Pisanie opinii to wcale nie są żale. Jeżeli coś pracownikom nie odpowiada, to przecież mogą wyrazić swoje zdanie. Bez względu czy jest pozytywne, czy negatywne.

Rapmix

Witam serdecznie ???? Firma godna polecenia, wypłaty na czas, mili pracownicy z hal , kadr jak i również dyrektorzy Kięgowe wzorowo wykonujące swoją pracę Brygadziści pełni energii???? przyczyna być może duże zażywanie redbuli???? (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

Dominika
@Rapmix

Super, że wypłaty w Bsb są na czas ale czy mógłbyś jeszcze napisać coś więcej na temat zarobków w firmie? Byłabym wdzięczna :) Co się składa na pensję? Są premie/prowizje (za co?)? Ile wynoszą?

Zostaw merytoryczną opinię o Bsb Poland Sp. z o.o. - Ciechocin

• Jak się pracuje w Bsb Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bsb Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bsb Poland Sp. z o.o.?

Bsb Poland Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 55 ocen.
  • 36 lok. A
    87-408 Ciechocin