Opinie o S-Taxi Corporation w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie S-Taxi Corporation. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w S-Taxi Corporation o rekrutacji.

Branże: Sieci TAXI

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S-Taxi Corporation w Gdynia

miło wspominam

A ja tam sobie chwalę dobrze mi się pracowało puk.....m dwie centralistki a wiec miałem kursy na początku ale zaraz połapałem i puk.....m " matronę " jak ja nazywacie pukałem regularnie i miałem największe utargi jest trochę duża ale potrafi takie rzeczy że niejedna młoda się nigdy tego nie nauczy ;) i naprawdę może zawsze i wszędzie . Poza tym centralistki nic nie mogą bo ona może wszystko , naprawdę chłopaki ona może więcej niż właściciel . W systemie śmiga tak że kursy które obrabiałem nawet w systemie nie pozostawały i naprawdę warto było oj warto kasy miałem ile potrzebowałem a pani ............ cud w łóżeczku i w samochodzie cuda cuda potrafi . Tak że jak jesteś młody to polecam z całego serca przyjemne z pożytecznym .

Heheszki

Jak czytam te pochlebne wpisy to sobie myślę że macie taki mały ruch że Panie z centrali mają czas z Kubusiem za plecami wypisywać te głupoty. Napisze tylko tak, ten kto pracował, pracuje zna tyle cała prawdę o tej firmie. A jak widzę reklamy pod tytułem "najbardziej prestiżowa korporacja w Trójmieście" to śmieje się sam do siebie bo to nie flota samochodów świadczy o prestiżu. Pozdrawiam

Hehe
@Heheszki

Tez mam wrazenie ze na centrali bylo polecenie zeby zaczac pisac cos pozytywnego, az smierdzi z daleka podszywaniem sie pod zadowolonych pracownikow :D 360 h pracy i zadowoleni z ze zycia nie maja :D

zmiennik1

Czytam te opinię i zastanawiam się ile osób które opubikowaly tu opinię zostało wyrzuconych z firmy. Przecież gdyby było tak źle jak opisujecie nikt by tam nie pracował? A jednak jak sami piszecie pracowaliście szmat czasu. Śmiech na sali. Oczerniac innych publicznie każdy potrafi sądzic że jest anonimowy. Pracuje tutaj od trzech miesiący zdarzyło natrafić mi się na rożnych ludzi na postoju to prawda. Ale logistycznie patrząc można zarobić i każdy kto pomyśli trochę głowa wie kiedy i gdzie powinien się ustawić. Niestety nie należe do elity ani która kupuje ciasta ani nie dostaje zleceń pod stołem jednak rodzinie jestem w stanie zapewnić byt zarabiając uczciwie. Do prezesa również nie mam zastrzeżeń proszę o chwilę rozmowy i nie mam problemu z załatwieniem problemu. Wręcz można powiedzieć że bardzo szybko można otrzymać auto na wylacznosc co daje dużo większe pole do popisu w zarobkach.

Real setka
@zmiennik1

Policz sobie swoje godziny pracy :) Podpowiem że w auchanie na ochronie po sąsiedzku zarobisz więcej wyrabiajac tyle godzin :)

Werfi

Pracowałem i odradzam pracy w S-Taxi. Jezdze teraz 11 letnia skoda w korporacji i mam 8.000 zł na czysto.

Kolega
@Werfi

I dużo długów do spłacenia!!!!!!!pracuj pracuj przyjdzie czas trza będzie je spłacić

Bercik
@Werfi

Pawełek to Ty? Czy może kolega Wojtuś? Haha

Robot
@Kolega

Masz na myśli liczne długi pana Remika ? Pomyliłeś firmy, To już nie ta firma. Tamta to „”VT”

Brałeś udział w rekrutacji do S-Taxi Corporation. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Były Pracownik

Panowie, pracowałem w tej firmie rok czasu, zarobki o których tu wspominacie to zarobki z zimowych miesięcy. Pracując systematycznie w miesiącach letnich "na rękę" miałem 7500 a byli i są do teraz zresztą lepsi ode mnie ktorzy potrafili zarobić około 10000(wspominał go któryś z Was tu wczesniej), nie wliczam w to zleceń wydawanych pod stołem które dostawałem, było ich troche, aż pięc. Pracując w takiej branży musisz się z tym liczyć że raz zarobisz mniej a raz więcej. Wyliczając moją średnią roczną pensję, i licząc na prawdę wszystko tj.koszta utrzymania działalności, paliwo, myjnia, jedzenie, kawusie na stacji, hot-dogi, fajki i ptasie mleczko dla Ani która już poźniej stwierdziła, cytuje: "zygam tym ptasim mleczkiem, mogliby coś innego przynosić" (pech chciał że nie daleko centrali była żabka gdzie dość długo było ptasie mleczko w promocji za 7.99). Wyszło mi UWAGA 3 200 ZŁOTYCH. Pracowałem raz 24h, bywało też że 36h się zdarzyło ale bywały dni że wyjechałem do pracy na dosłownie 3h może 4h i jechałem do kolegi w rejon XX albo jechałem w Polskę się przejechać nowym mercedesem. Wrażenia które mogę opisać wam po roku pracy w tej firmie jak najbardziej są pozytywne, byli koledzy na postojach którzy gonili na siłownie, byli koledzy którzy wiecznie narzekali a nic nie robili na myśli mam panów na własnych autach którzy do roboty wyjezdzali o 10, pierwszą przerwę robili o 13:00 cytuję "jadę na obiad do mamy" i kończyli pracę o 18:00 poźniej dziwili się że z 8 cieżko przepracowanych godzin zarobili 130-180 złotych, byli ludzie którzy codziennie mowili że odchodzą z tej firmy znowu cytat "ja go nie bede dorabiał" a pracują do dnia dzisiejszego i cały czas tak mówią, byli też kierowcy na własnych samochodach jeżdżący regularnie od których nigdy nie slyszałem żeby narzekali, spotkałem tam wielu ludzi i dobra rada jaką mogę dać wszystkim chcącym tam pracować bądź też pracującym obecnie to wiecej dystansu do pracy i więcej własnego myślenia, fajna praca dla ludzi lubiących jeździć samochodem i komunikatywnych - klienci uwielbiają rozmawiać, zagraniczni tym bardziej. Pragnę z tego miejsca pozdrowić szanowną centralę a prawidłowo DYSPOZYTORNIĘ i nauczcie się tego raz na zawsze nie centrala a dyspozytornia, DYSPOZYTORKI przy wydawaniu zleceń lubią się mylić ale nie lubią za to przepraszać. Z drugiej strony z takimi pierdołami jakimi potrafią dzwonić kierowcy to sam osibiście miałbym codziennie zły dzień. Podam przykład, kierowca wjezdza na postój i dzwooni na DYSPOZYTORNIĘ i mówi: "kierowca który stoi przede mną na postoju powinien być za mną według zleceń, co mam zrobić? Proszę to załatwić!" Tak, dyspozytorka jedzie już na postój i to zrobi za Ciebie, przyjedzie na postój i uwaga WYSIĄDZIE z samochodu i pójdzie do kierowcy przed Tobą i mu powie że się pomylił i ma się z Tobą zamienić, następnie wróci na dyspozytornię i będzie dalej odbierać telefony. Gdybyś wysiadł z auta i podszedł do kierowcy przed Tobą, nie byłoby problemu.

Seta

Totalna ścięta oszustów wydzielenie własnej D U P Y wydawanie zleceń atrakcyjnych z pod pulpitu zeszmacialym kierowca lizusom minionek nŕ 116 i koledzy o nr 121 123 122 106 131 126 mają układy z pulpitem nie warto z nimi walczyc .caryca ania nie bądź na żadne zażalenia wielka sciema ibŕrrrrrrr aż niesmak mam po pracy w śsssss taxi totalnie odradzam,,,!,,,!,,!,

Setka
@Seta

Co ty chłopaku możesz wiedzieć. Są ludzie bardziej zaradni od ciebie nieudaczników i nie poradziłes sobie. Prócz minionka nikt nie dostaje lewych zleceń.

Seta

To idź gdzie indziej do pracy jak tak źle . Odwaga tylko w necie a na postoju kolega ??? F r a je r jesteś i tyle

Anonimowo ;)

Równierz nie polecam. Dwa lata z życia stracone. Żeby zarobić trzeba siedzieć w pracy cały czas, do tego oszukiwanie kierowcy na każdym kroku + rabaty dla pracownikow hoteli z d**y - jedziesz z gosciem 10km za 15 zl, oddajesz z tego 40% i lejesz paliwo do auta. Niewolnictwo i tyle. I tych kursów z rabatem jest ogrom( nie robią ich koledzy wymienieni wyżej... bo elita przynosząca „ciastka”do firmy żyje dobrze ;)

Ono
@Anonimowo ;)

I pracowałeś tam 2 lata ???? Musiałeś chyba przynieść jakieś stare ciastka ze po 2 latach wyleciałeś ????

Stary Pan 102

Przypadkiem natknąłem się na opinie i wydaje mi się że piszą tutaj albo nie udacznicy życiowi, albo banda nierobów ???????????? skąd te opinie ? Jeździłem pol roku w EcoCar robota mi się spodobała po czasie postanowiłem pójść do staxi, jeździłem 11 miesięcy w gorszych miesiącach zarabiałem Ok 3000 ale w okresie sezonowym który trwał od maja do grudnia wyciągałem między 4500-7000. Nie licząc tipów i innych bonusów kwoty wystawiane z prowizji na rachunkach. Praca nie lekka bo z 300 h miesięcznie, a jak dostałem auto na wyłączność to robiłem nawet 370h. Ale jazda z fajnymi klientami, nowym Mercedesem Klasy e. Miło wspominam współpracę i jeżeli trafi mi się jakaś dłuższa przerwa w kontrakcie (pływam zawodowo na statkach) to napewno wrócę jak będzie możliwość ????

On

Praca nie jest łatwa, ale kto potrafi pracować, ma motywację, ten zarobi. Osoby leniwe szukające łatwych pieniędzy będą ciągle narzekać. Idealnie nie jest, tragicznie też nie. Polecam :)

New driver

Zastanawiam się czy ktoś z was pomyślał o tym że w tego typu pracy a tym bardziej w S-taxi nie wystarczy stanąć pod hotelem i czekać na cuda. Nie trudno z góry wyliczyć że zbyt wiele się nie zarobi. Istotne jest budowanie własnej bazy klientów, o ile potrafisz wejść w pewną relacje z danym klientem. Co tu dużo gadać, jak nie jesteś zaradny to nigdzie za wiele nie osiągniesz.

Były
@New driver

A znasz pozycje w regulaminie zakaz umawiania się z klientami??

B.

Niestety nie mogę polecić. Na początku wszystko wygląda różowo ale potem okazuje się jak jest naprawdę. I tylko wpisowego żal...

Zostaw merytoryczną opinię o S-Taxi Corporation - Gdynia

• Jak się pracuje w S-Taxi Corporation?

Zobacz opinie na temat firmy S-Taxi Corporation tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w S-Taxi Corporation?

S-Taxi Corporation