Opinie o Taxi Askana Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników na temat firmie Taxi Askana Sp. z o.o., jak również Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Taxi Askana Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Taxi Askana Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Anita

Ile zarabia się tutaj w dyspozytorni? Można wybrać jaką zmianę się chce-nocną czy dzienną?

Nana Nowy wpis
Klient
@Anita

Tez chciałabym się dowiedzieć

Edward Nowy wpis
@Nana

Od Twojego wpisu minęło już trochę czasu, dlatego jestem ciekawy, czy udało Ci się może ustalić jaki poziom wynagrodzenia obowiązuje na dyspozytorni w firmie Taxi Askana? Ciekawi mnie to bardzo, dlatego zachęcam Cię do tego, abyś odpowiedział, co ustaliłeś, ponieważ w wątku tym są osoby, które dalej chcą się czegoś dowiedzieć. Będzie mi miło, jak odpiszesz.

Pata Nowy wpis
Klient

Czy to prawda, ze pracodawca zwleka z umowa dla dyspozytorek, potem gdy upominają się o umowę każe nie przychodzić już do pracy w konsekwencji nie wypłaca wypracowanych pieniędzy za dni kiedy pracowała bez umowy?

Ag Nowy wpis
Kandydat

Witam, czy Praca w dyspozytorni jest w dobra? Jakie są mniej więcej zarobki? I czy trzeba spełniać jakieś specjalne wymagania? Pozdrawiam

Honorata

Cześć, mam pytanie. Dostajecie jakieś benefity w Taxi Askana? Czy tylko sama podstawa?

Rozmowa kwalifikacyjna
W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Taxi Askana Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Dyspozytorka Taxi Askana powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Taxi Askana Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Seb
@Pytanie

Tak. Rozpoczynając prace dostajesz 6.3 AMG i kartę na Bp bez limitu . Raz na 2 miesiące wyjazd na Kanary i bezlimitową kartę na wszystkie loty Emirates Airlines. Po 2 tygodniach pracy karta VIP do wszystkich agentur w Unii Europejskiej.

Sebastian Gzyl

Opinie pisze konkurencja. Na bank! Pracowałem tam kilka miesięcy i wszystko było ok. Odszedłem tylko dlatego , ze mam inne sprawy i nie dawałem rady z czasem. (usunięte przez administratora) Żadnych wałków , oszustw i kombinacji. Zarówno właściciele jak i dyspozytorki były bardzo miłe i pomocne. Przez jakiś czas pracowałem z synem i robili wszystko, żeby odpowiednio poustawiać dyżury i żeby wszystko było ok. Wszytskie negatywne komentarze są (usunięte przez administratora) warte, podobnie jak ich autorzy - co widać po ortografii i gramatyce. Jak najbardzie polecam prace w Taxi Askana❤️

Tttttt

Nie polecam, miałam okazję pracować i po obszernym i dość intensywnym uczepieniu się szanownego Adriana mojej osoby powiedziałam dość. Jak chciałam rozmawiać z Dawidem czyt. Szefem od siedmiu boleści to zbywał moje telefony jak gówniarz. Dniówka wachala się od 100 do góra 150 może w pojedyncze dni takie jak weekend zarobiles 300 zł ale to jazda przez cały dzień i cała noc. Naciskali na wymianę aut W 2019 ROKU do czerwca bo jeżeli nie to będą zwolnienia, a do dnia dzisiejszego siostra szefuncia rumuna jeździ rozpieprzonym fordem fokusem. Rączka rękę myje. W (usunięte przez administratora) i nie poszanowanie pracownika level hard. W pozdrawiam T 7.....:)

blue-man

Nie polecam pracy w tej korporacji. Chyba, że ma ktoś wolne 3000 zł na wpisowe i chce się pozbyć pracy pod byle pretekstem po 2 miesiącach jeżdżenia (i stracić de facto zainwestowane środki). Z chęcią bym Panu Dawidowi obił twarz, albo chociaż założył mu jakiś pozew zbiorowy. Wywalają pod byle pretekstem. Przez ostatnie 2 lata w korpo przewinęło się tylu kierowców, iż nie zliczę - a i tak połowa z nich przeszła do konkurencji. Nie życzę nikomu źle, ale Askana mogłaby się zwinąć :) Karma kiedyś wróci Dawidku do Ciebie - bądź spokojny. Już z długów wyjść nie możesz, a będzie jeszcze lepiej :) Buziaki Rumunku!

Bolerioza

Jako były taksówkarz nie polecam. Kary za wszystko i pod byle pretekstem. Jak się coś złego dzieje to wlasciciel chowa glowe w piasek i przestaje odbierać telefony. Z resztą - o czymś to śwuadczy skoro 80% taksówkarzy w Askanie pracuje ponizej roku

Mma

Nie polecam nikomu i nigdy. Śmierdzi fajkami oraz bardzo nie mile panie na Korporacji

Hello World

Nie polecam usług tej Firmy.

aloese
 Rekomendacja

Serdecznie polecam każdemu Taxi Askana. Grzeczna obsługa przy zamówieniu. Zarezerwowany kurs na następny dzień – punktualnie, z wcześniejszym kilkuminutowym powiadomieniem o nadjeżdżającej, zarezerwowanej taxi. Dowóz na miejsce, jak i kierowca – bez zastrzeżeń. Polecam!

DawidAdrian

Osoby zarządzające tą firmą mają klapki na oczach i jedyne co widzą to pieniądze które zabiorą do własnej kieszeni . Nie szanują kierowców jako ludzi . Obiecują wysokie zarobki a nie mają tylu zleceń żeby te wysokie zarobki kierowcy mogli wypracować . Piszą w ogłoszeniu o pracę dla kierowców o dyspozycyjności i wysokiej kulturze osobistej . Dyspozycyjność. Śmieszna sprawa bo po co skoro wyjeżdżasz na dyżur a oni piszą że kilka osób może jechać do domu bo nie ma zleceń dla wszystkich. A wysoka kultura osobista potrzebna chyba tylko po to żeby nie napluć im w twarz jak się okazuje że wysokie zarobki to bajka która opowiadają na dzień dobry . Nie polecam tez nabrac się na inna bajkę że teraz jest akurat słaby okres w transporcie i już nie długo będą kokosy bo ta firma ma od dawna slaby okres. Nie inwestują w reklamę . Długo by pisać. A tak poza tym to żeby się dostać do tej firmy to jedyne co.trzeba moec to chęć dawania im kasy co miesiąc

Może znajdzie się jakaś osoba, która wie co się dzieje w firmie Taxi Askana Sp. z o.o. w mieście Gorzów Wielkopolski. Jeśli macie jakieś nowe sprawozdania to dajcie znać!

Zostaw merytoryczną opinię o Taxi Askana Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Taxi Askana Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 3 ocen.