Opinie o S-Taxi Corporation w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie S-Taxi Corporation. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w S-Taxi Corporation o rekrutacji.

Branże: Sieci TAXI

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o S-Taxi Corporation w Gdynia

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Robertcata79

Dzięki za wasze zwierzenia. Właśnie zostałem zaproszony do firmy s taxi na spotkanie z p. Darkiem. Ale skoro piszecie że jest taka sytuacja, a do tego trzeba walić tłustego, starego wieloryba, odpuszcze sobie. Dzięki koledzy.

op
Klient

Nie polecam,pani kierowca pobiera oplate za bagaz mieszczacy sie w bagazniku ,nie wydaje paragonu.Odradzam!!!

Czy pracodawca S-Taxi Corporation motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Jakie godziny pracy obowiązują w S-Taxi Corporation?

744 godziny miesięcznie

744 godziny miesięcznie

@744 godziny miesięcznie

Złe pan liczy. Matematyka prosta. Kto pracuje, ten zarabia. Na swoim aucie pracuj ile chcesz. Na aucie korporacji pracujesz 14 godzin dziennie, 4 dni w tegodniu wolne.

@Pytanie

Swoje auto - pracuj ile chcesz Auto korporacji - 14 godzin dziennie, 4 dni w tegodniu wolne.

Były 130 Nowy wpis
@Igor

Korporacja nie ma swoich aut. Bez kłamstw.Igor znów wychodzisz przed szereg. To nie było pytanie bezpośrednio do Ciebie. Firma nie potrzebuje adwokata w Twojej osobie. Twój kraj płonie a Ty wciąż nie chcesz za niego walczyć! Wstyd!

Barbara Nowy wpis
@Były 130

To w takim razie trzeba swoje prywatne wykorzystywać ?

Stowarzyszenie Premium Taxi Nowy wpis
@Były 130

Panie 130, Igor, oczewiscie, nie jest właścicielem korporacji, ale jest członkiem zarządu Stoearzyszenia, w związku z tym ma prawo do składania informacji w imieniu Stowarzyszenia i Staxi,

Igor Nowy wpis
@Były 130

Co do tego, dlaczego nie jestem na wojnie, ale tutaj. Odpowiem tak, nie wstydzę się, że jestem tutaj, a nie na froncie. Wiem, dlaczego się nie wstydzę, wiedzą o tym moi bliscy, moi przyjaciele po obu stronach granicy. Nie wstydzą się też mnie i tego, że tu jestem, bo korzyści płynące z mojej obecności tutaj są większe niż w domu w Ukrainie. A wszystko inne cię nie dotyczy.

Czy S-Taxi Corporation oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Zwariowałęś..!!!!
@Pytanie

Zwariowałeś... sTAXI nie daje ani umowy o pracę ani umowy zlecenia... tylko działalność... i sam ZUS płacisz i sam płacisz podatek dochodowy.... i 2 razy w tygodniu na dywanik do pierdolniętej Agniesi..... Dlatego ja skończyłem z tą śmieszną firmą w 2019 roku... szkoda nerwów na takich popierd0I0nych ludzi jak pseudokorporacja Sobieccy

@Pytanie

Staxi nie zatrudnia kierowców. Kierowca musi mieć działalność.

Byly 106
@Zwariowałęś..!!!!

Pani Agnieszka drwiła i wyzywała się na kierowcach bo miała taki przykaz od Kuby poza tym miała kompleksy z powodu łuszczycy skory . Do dziś jest panna bo szuka królewicza na białym koniu … choć sama swoim wyglądem nie zachęca do bliskiego kontaktu…

@Byly 106

Ja jestem zdania, że najgorszym człowiekiem w tej firmie była Pani Anna. Wielka Pani z Staxi. Kuba już wyrzucał i jak była potrzebna bo nikt już dla niego nie chciał pracować to wróciła. Ona dopiero ludzi nie szanowała na bransoletki od kierowców kase zbierała żeby sobie prezent urodzinowy kupić. To było (usunięte przez administratora)

Igor 123
@Były 104

I skąd u ciebie taka nienawiść do Ani?

@Igor 123

To nie nienawiść to ogląd sytuacji jaką miała miejsce w tej firmie. Kilkukrotnie komentarze na tym forum powtarzają się i jednej i tej samej osobie, liczne romanse, brak poszanowania pracownika. Proszę poczytać w końcu kierowców było licznych swego czasu w firmie

Bgm
@Były 104

Zapomniałeś dodać że zbierała na szlachetną paczkę potem dla samotnej babci z trojgiem wnucząt i chyba dla jednego z Was kiedy zachorował na raka i stracił pracę ??? Jak juz plujesz na tą kobietę to pluj z kasą i nie bądź (usunięte przez administratora)

@Bgm

Faktycznie zapomniałem dodać, że pijana ja do domu wielokrotnie odwozilem, wielokrotnie po pijaku wydzwaniala po kierowcach. Niestety smród się za człowiekiem ciągnie latami, trzeba było myśleć wcześniej jak się człowiek na ludzkiej krzywdzie wtedy bawił bo czuł się na wyjątkowej posadzce

Bgm
@Były 104

Ty musisz gnić od środka człowieku bo plujesz jadem jak żmija Mam nadzieję że Anka tego nie czyta bo jeden juz tu taki mądry był do chwili gdy poszedł na ugodę. Bolalo go bardzo. Flustraci i mądrale w sieci zawsze byli. Szkoda prądu na byłych którym brakuje testosteronu .

X.Y.Z
@Były 104

fakt na branzoletki pandory zbierała jawnie!

@Byly 106

Jakiś gnój się pode mnie podszył, nigdy nie pisałem na tym forum

@106

To poprostu ktoś z byłych 106. Do ciebie ich było kilku

@Zwariowałęś..!!!!

Tam nic nie ma wspólnego z pracą

Urszula
@Kandydat

Chodzi ci o komentarz ze nie odnosi się do pracy, czy może ze firma nie ma nic wspólnego z pracą? :P Ciężko mi rozgryźć twój wpis, możesz napisać konkrety?

Czy pracodawca S-Taxi Corporation motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

@Pytanie

Firma w ogóle nie motywuje pracowników . Zleceń jest bardzo mało na dobę. Nie ma w ogóle zarobku proporcjonalnie do składki. W innych firmach nie pracujesz to nie płacisz a w s taxi , pracujesz czy nie zadają 800 plz

Igor. STaxi Premium Taxi
@Gdanszczanin

Drogi panie! Te, kto zna potencjał Staxi, ten zna i motywacje. Dla tego ten, kto rozumie system działania Staxi, zawsze zarabia, a ten, kto myśli jak kierowca ubera, bolta lub innych takich korporacji, nigdy nie będzie zarabiał u nas. Ja zarabiam, moje koledzy tez, my mamy motywacje, a pan słucha plotki, na plotkach buduje wizji i zucą ten brud tutaj. Jak muwia w przysłowie " psy szczekają, a karawany dalej idą"! Tak i Staxi, ktoś na nas zucą brud, a my działamy dalej. I na dziś zapraszamy do naszego zespołu mądrych kierowców, uczciwych kierowców, dla których kultura komunikacji z klientami, usługi na najwyższym poziomie, dobre podejście do klienta, jest normalnym podejściem do pracy i zrozumiałem systemem pracy kierowcy taxi,oni u nas zawsze będą zarabiać. A te, kto się z tym nie zgadzają, jeździe w Uber, bolt, Speed....

Obserwator
@Igor. STaxi Premium Taxi

Topsze piseż, a najgorsze jest czaskanie dżwiami

@Igor. STaxi Premium Taxi

Panie Igor proszę już więcej nic nie pisać bo Pana język Polski jest bardzo ubogi . Popełnia Pan bardzo dużo błędów pisząc … ciekaw jestem czy ma Pan polskie prawo jazdy i ubezpieczenie na taxi? Na kogo jest auto zarejestrowane?

Igor. Staxi Premium taxi.
@Gdanszczanin

Mam wszystko, i prawo jazdy i pozostałe dokumenty, sprawdzone przez policję, straż graniczny i urząd skarbowy i płace podatki i ZUS. Mam całkowite prawo jak pracować w Polsce, tak i prowadzić działalności. Jeszcze pytania?

Gdanszczanin
@Igor. Staxi Premium taxi.

Tak. Mam pytanie . To dlaczego przyjechał Pan kupić auto od Dawida z Panią Ania? Do czego ona była Panu potrzebna przy kupnie??

Igor Staxi
@Gdanszczanin

A czy pan wie co takie RODO? Te pytania się nie stosują pana, bo to moja prywatna sprawa, u kogo ja kupuje, z kim ja kupuje, czy co ja robi w swoim prywatnym zycju. Tutaj my rozmawiamy wyłącznie na tematy STaxi. A z drugiej strony, może by pan nie chował swoje imię za niknejm? A to pan wszystkich krytykuje, a swoją twarz nie chce otworzyć. Czego?

@Igor Staxi

Nie czego tylko dlaczego!nie życju tylko zyciu. Te pytania nie stosują pana? Co to znaczy po Polsku? Nie odpowiadasz na pytanie czyli nie chcesz odpowiedzieć na pytanie. Może zapytamy Panią Anie! Bez niej nie byłoby STaxi

Anna
@Gdanszczanin

Bardzo chętnie odpowiem Panu na nurtujące pytania dotyczące mojej osoby Domniemam że niewiedza powoduje u Pana problemy ze snem . Zapraszam . Zapewne wie Pan doskonale gdzie mnie szukać.

Były 128
@Gdanszczanin

Wszedłem poczytać co nowego i nie zawiodłem się. Dawna gwardia wylewa złość, chociaż zarabiała w swoim czasie dobre pieniądze.Zazwyczaj spod stołu leciały zlecenia. Skąd w WAS tyle gniewu? Towarzyszu Gdańszczanin - skoro tak sporo wiesz na temat zakupu auta przez Igora - to może przedstaw się? Igor Ciebie ubiegł? Tak działa rynek. PS. Dzisiaj rozmawiałem chwile przez tel. z Patrykiem. Ja pomimo odejścia z formy kilka miesięcy temu poznałem w firmie kilku fajnych ludzi. Praca jest męcząca, angażuje sporą część dnia, ale pozwala odnaleźć satysfakcję. Tutaj nie każdy się nadaje.jest stres, ciągła gonitwa, Praca daje sporą dawkę adrenaliny, sporo znanych publicznie gości. Te pracę trzeba po prostu lubić. Nie byłem w firmie ASEM, do najlepszych zawsze mi trochę brakowało - ale czas spędzony w firmie STaxi wspominam bardzo fajnie, sporo zdobytego doświadczenia i na pewno kilku wartościowych ludzi. Wszystkiego najlepszego na nowej drodze STAXI

Igor Staxi
@Były 128

Dzięki tobie Piotr! Dzięki za opinie.

@Pytanie

Jakich pracowników? Firma nie zatrudnia pracowników.

Czesław
@Kandydat

A jak im wychodzi organizowanie zleceń dla kierowców? Opinie tu są rozbieżne. Jedni twierdzą, że słabo inni coś przeciwnego. Prawdą jest, że bez względu na to czy się robi, czy nie pobierają stałą opłatę 800 zł? Dziwne, jeśli to prawda, kolejny koszt, obok ZUSu i skarbówki.

qweqweqwe
@Czesław

No ale tak jest wszędzie... 800 pln to jest na opłacanie centrali. za możliwość stania pod obiektami itp. ja w Staxi już nie pracuję, ale podobne zasady są w każdej korporacji. Sam widzisz, ze zarobki nie są kosmiczne, na które zresztą musi zarobić klient którego wozisz.

@Czesław

Opinie zawsze będma swoją opinie, która zależy od człowieka jakozlosc klienta firmy czy kierowcy, który był zadowolony od współpracy z Staxi lub nie. Każdy ma prawo mieć swoją opinie. Ale jak tutaj coś piszecie, to chyba Staxi dla was nie jest zwykła firma, a coś zostawiła w waszym sercu, w kogoś złość i nienawiść, a w kogoś bardzo przyjemne wspomnienia. To życie. Jakby firma nie starała się robić dobrze, zawsze będą pozytywne i niegatywne opinie. Stosownie 800zl. To naprawdę nie są duże pieniądze jeśli chodzi o taryfy i ile zarabia kierowca, to nie są duże pieniądze jeśli chodzi o opłaty i ile zarabia kierowca, ale pytanie ile czasu trzeba na to przeznaczyć. Odpowiedź na to pytanie jest jedna - nie wiem, bo u nas moźesz i dwie godziny siedzieć i nie zarobić nic, a za chwile wyjdzie klient z hotelu i da tobie zarobić tyle, jakby pracowałeś 2 dni. Czy duży koszt składki 800zl? Nie! Jak przeliczyć to na średni obrót miesięczny 15000-17000zl, to 800zl to nic. Policz jaki to procent od obrotu. Wychodzi że koszt naszej składki jest najniższy wśród wszystkich korporacji w Trojmiescie. Ale ja mówi o zarobkach kierowców, które pracują 12-15 godzin dziennie i 25-26 dni w miesiącu. Jak ktoś przyjdzie i chce jeździć po 2-3 godziny dziennie, to oczewiscie 800zl to dużo. A pozostałe straty ponosi każdy z nas. Podatki, ZUS, licencję każdy płaci.

Indywidualny

Porażka na kołach Minion to (usunięte przez administratora)

asde
@Indywidualny

Kto to jest Minion?

@Indywidualny

Minion to taki grubas z brzuchem w jakim sie ledwo mieści za biurkiem... i ZZA biurka wydaje zlecenia spod stołu... (usunięte przez administratora)

X.Y.Z

DOKŁADNIE...... to jemu firma zawdzięcza to w jakim punkcie się znalazła...i jeszcze grubej babie MATRONIE ;)

Igor. STaxi Premium Taxi
@X.Y.Z

Minion to daleka przeszłość STaxi. Przyszłość to Stowarzyszenie kierowców Premium Taxi, którę wzięli na siebie rozwój Staxi i zapraszają do siebie mądrych kierowców, dla których kultura osobista i kultura komunikacji z klientem zawsze na pierwszym mieście. Staxi wróci na szczyt i my wszysko zrobimy dla tego.

Były pracownik.
@Igor. STaxi Premium Taxi

Osobiście uważam, że dzięki Minionowi Kuba ciągnął tak długo firme. Głównie wieksze zlecenia jemu zawdzięcza. I szkoda, że ludzie nie pamiętają jak od człowieka sprzatajacego miasto zostało się rezydentem staxi. Łatwo kogoś oceniać a o sobie już zapomnieć. Pozdrawiam

Xxx
@Były pracownik.

I oddawał te zlecenia swoim kierowca którzy płacili za to procent

Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rekrutacji do S-Taxi Corporation. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista ds Spedycji Morskiej
Gdynia
Pentagon Freight Services Sp. z o.o.
(18 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Robertcata79

@Robertcata79

Robertcata79 -jej juz nikt ruszać nie chce,bo aż strach by czegoś nie podłapać :) jakoś pracujemy i bzykać jej nie musimy....jesli nie jesteś podatny na babska które same się by chętnie nadziały i się szanujesz to nic ci z jej strony nie grozi.Wystarczy odbyć rozmowę z szefem ,a ten potrafi jej przemówić do rozumu...ma doskonałą broń-ma ludzi którzy już są w stanie ją zastąpić !

@dron

...przykładem jest na to oddział w Gdańsku...nasza Agnieszka doskonale sobie radzi,a w oddziale w Gdyni jest panna która wszystko jest w stanie ogarnąć ...

Jasio
@dron

Gdzie jest oddział w Gdańsku sTaxi...? Nie pitol.. Firma jest TYLKO w Gdyni.

@Jasio

był do póki nie splajtowali z peugotami

asde
@@dron

Pierniczysz. W Gdańsku nie było nigdy żadnego oddziału.. Była w Sopocie.. ale zwinęli zagle z powrotem do Gdyni. Firma miała zawsze tylko jedno biuro...

Jasio
@asde

Chyba krutko tu robisz skoro takich rzeczy nie wiesz

sssss
@Jasio

Jasio... kup sobie słownik i sprawdź jak sie pisze krótko.. A po drugie gdzie niby był adres staxi w Gdańsku..? :)

@sssss

był na ulicy Mostowej . Do lutego tego roku były dwa oddziały :))))))))))))))))

@@dron

Wy to tylko potraficie podlizywać sie Ance i plotki rozsiewać....był oddział w Sopocie i Gdańsku a teraz cały przeniósł się do Gdyni ..... hotel nie był zadowolony z tych pochodów kierowców a to była najlepsza alternatywa :)zresztą to gdyńska firma i lepiej ,że ma siedzibę w Gdyni :)

asde4
@xyz

nie fantazjuj... Oddział był przy Operze Leślej.. w lutym gadałem z Darkiem tam i o żadnej Mostowej nie bylo mowy... no chyba że jeszcze wcześniej

Gjuj
@asde4

Ance już nikt nie musi się podlizywac bo już mało co w firmie może

XYZ
@Gjuj

w (usunięte przez administratora) byłeś (usunięte przez administratora) wiesz . Pozory czasami mylą kolego

Hhjjjio
@XYZ

Hahhahhaha jakie pozory siedzi tam pewnie do emeryturki tutaj już każdy ma własną ocenę sytuacji za to tobie radzę najpierw sie dowiedzieć o historii firmy A nie słuchać darka który obiecuje złote góry a później siedzisz i pierdzisz w fotel bo zleceń brak

asdeeee4
@Hhjjjio

No to opisz historię w 10 punktach... czekamy

Kierowca 103
@Robertcata79

Proszę bardzo macie te swoje cudowne opinie o tej Pani hahahahhahaa

Ile jest zmian w S-Taxi Corporation?

Anonim Mocny w Gębie
@Pytanie

Bardzo dużo, ale najważniejsza to taka, że stoją godzinami pod dworcem pkp czekając na leszcza z walizami zamiast pilnować kopert

Były kierowca
@Anonim Mocny w Gębie

I tak szok, że jeszcze ktoś tam jeździ, kiedyś była fajna ekipa i na postoju i w biurze a teraz ? Tragedia... ani zarobków ani atmosfery ta firma już niczym do siebie nie przyciąga każdy już dawno przejrzał na oczy

@Anonim Mocny w Gębie

Co z kogutami STAXI pod dworcem PKP od dawna nie pracują z STAXI. Mają koguty bo zwyczajnie na własne ich nie stać. a nie rozliczyli sie z Kubą. jeśli spotkacie pod dworcem PKP Gdynia Główna jakikolwiek pojazd STAXI z kogutem STAXI - możecie go przepedzić bo kobuty mają (usunięte przez administratora)

Igor, kierowca Staxi.
@Były kierowca

Historja jest bardzo prosta, jak w kazdej korporacji u nas tez plusy i minusy, ale ja nie zostawilem Staxi i pracuje do dzis, tylko teraz juz na swoim aucie. Poza tym teraz duze zmiany i najwazniesze zmiany w zarzodzaniu korporacja, w podejscu do pracy, uslug i rozliczenju z kierowcami. A pracy i zarobkow tak, jak sytuacja w kraju i w branrze taxowkarskej. Kto dzis zarabia ogromne pieniedze? Ale my zarabiamy nie gorzej tych czasow, kiedy X-taxi byla na szczycie. Tak, nas mniej, tak przeszlismy ciezkie czasy pandemiji i zmian, ale mie stracilismy energiji i wiare w to, ze Staxi jest najlepsza taxowkarska korporacja w Trojmiescie.

@Pytanie

Niema ograniczeń w czasie pracy. Oczewiscie, każdy wybiera swoj główny czas pracy, ale system działania w Staxi inny, jak w pozostalych taxowkarskich korporacjach. Ten, zrozumie system działania, będzie zarabiał i osiągnie sukces, a kto nie będzie chciał przyjąć zasady Staxi, nie da rady. Dla tego jesteśmy my, te kierowcy, które znają jak zarabiać i jak być dobrym w naszej branże.

Były kierowca 130
@Igor, kierowca Staxi.

Twoje auto trochę stare i często się psuje. Duży przebieg! Kuba chociaż miał nowe auta! No i nie nosisz garnituru! A Twój język Polski jest bardzo słaby!

Igor.Staxi
@Były kierowca 130

Co ty tym chcesz mnie powiedziec? Moje auto - moje problemy, ciebie oni nie dotyczą. Jak masz pytania do Kuby, to zadaj jemu osobiście. Nie podoba się mój polski język? Ok. Mnie on tez nie pasuje i ja pracuje w tym kierunku, ale nie patrzą na twoje zarzuty, ja miałem sukces w STaxi nie gorzej twojego. A dziś z kolegami robimy wszystko, żeby STaxi wróciła na szczyt sukcesu i zrobimy to, bo nasza wiara większa od zazdrości i nienawiści byłych kierowców, które kiedy zarabiali w Staxi, nic nie mówili, a jak zostawili, to odrazu z pretensjami i zarzutami. Co jeszcze? A o garniturze zapomniałem. Teraz zima i jeździmy w kurtkach, ale przyjdzie wiosna i zobaczysz, ale mnie się wydaję, ze ty i tędy znajdziesz coś nie dobre.)))

H/M

,,Firma " tuła się po biurach- tam gdzie ich nie znają to jest biuro.gdy należności rosną trzeba się przenosić w inne miejsca...a serwis teraz w rumii- tam jeszcze mały dług.zlecenia oczywiście spod stołu.kto paluszek trzyma i się dzieli to jeździ non stop poza systemem...140 .- 133 itp

@H/M

Ty KOLEGO SIĘ CHYBA NUDZISZ SKORO TAKIE BZDURY WYPISUJESZ.....i w taki właśnie sposób rodzą się debilne plotki! Serwis jest w Rumi i żadnych długów tam nie ma,wystarczy się p.Ożarowskiego spytać czy takowe istnieją...firma ma umowe na opłacanie za serwis miesięcznej faktury zbiorczej i z tego sie wywiązuje,jak również z opłat za wynajem pomieszczenia biurowego również od tego samego właściciela p.Józka :)

Gabriela
@xyz

Z Twojego wpisu wynika, że w S-Taxi Corporation wszystko jest w porządku i firma nie zalega z płatnościami. Jesteś ich pracownikiem? Zawsze płacą na czas?

Xyz
@Gabriela

Nigdy nie płacą na czas zazwyczaj po dwóch miesiącach możesz spodziewać się szmalu

Xyz
@Xyz

Albo dowala tyle kar ze kasy nigdy nie zobaczysz

@Xyz

te dwie ostatnie odpowiedzi z dnia 23 marca nie otrzymałeś ode mnie!!!!!!!!!!! Ktos po prostu podszył sie pod mój nick ! Jeśli tej osobie która się podszywa pod cudze nicki jest aż tak żle to zwolni się z tej firmy -no chyba ,że to specjalnie robi by konkurencje odstraszyć....a najlepiej troszke więcej odwagi i podpisać sie swoimi danymi :)

@Gabriela

@H/M

Głupotę. My mamy postoje pod tymi lokacjami, z którymi mamy umowę.

@H/M

Firma już dawno nie ma biura. Od czasu kiedy Ojciec Kuby nie wyrzucił go z Wasowicza!

Igor.Staxi
@Gdanszczanin

Takie wrażenie, ze pan zjada zazdrość. Pan nie mogę spać spokojnie, bo STaxi żyje.)))) To niech pan się nie przyjmuje tym, bo bez pana firma się liepiej czuje, jak kiedyś z panem. A jak pan ma honor, to poproszę napisać swoje imię i nazwisko, żeby świat zobaczył tego, kto tak marże o upadku STaxi. Niestety, drogi zazdrosny panie, firma ma nowego właściciela Stowarzyszenie Premium Taxi i STaxi dalej na drodze rozwoju i sukcesu.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie S-Taxi Corporation?

Anonim Mocny w Gębie
@Pytanie

staxi służy narodowi całą dobę

@Pytanie

Pracujesz od 00:00 do 24:00.. czyli 24 h na dobę. :)

Tak. Prawda

Mirosław
@Igor, pracownik Staxi

Masz ustalony wcześniej grafik i możesz zmiany ustawić według swoich potrzeb, bo zależałoby mi na elastyczności w tym temacie. Za nocki masz wyższa stawkę? napiszesz ile?

Igor, pracownik Staxi.
@Mirosław

Oczewiscie! Stawki już zwiększony od 3 miesięcy. Mamy najwyższe stawki w Trojmiescie. 4;6;8;10.Start 12. Grafik ustawiasz sobie sam. Nikt nie zmusza do jakiegoś grafiku. Abonament 800zl niezależnie ile jeździsz, czy 30/24,czy mniej. To wszystko. Oczewiscie są wymagania, ale oni odpowiedni do kierunku działania firmy. Najważniejsze wymagania to: Czyste auto, uczciwość, tolerancja, dobra komunikacja z VIP klientami i tak zwana "hotelowa pokornosc", która wyróżnia nas. Pozostałe rzeczy w rękach pana. Pan dyceduje kiedy i ile pracuje.

obserwator
Kandydat

Zawsze na postoju taxi dworzec pkp Gdynia Główna wśród niezrzeszonych widzę w kolejce kilka taksówek s-taxi, to taka bieda z zleceniami, że caly dzień trzeba czekać na kogoś z pociągu?

@obserwator

To nie są pojazdy STAXI tylko zwykli kierowcy na swoich TAXI, którzy nie zwrócili STAXI kogutów. Mozecie im przypomnieć aby oddali koguty STAXI do firmy. :)

@QWEEWQ

Myśle ze Ci kierowcy chętnie by oddali koguty jeśli tylko Prezes chciałby oddać depozyt za te koguty .te koguty kosztowały nas , kierowców dwucyfrowych pare setek złotych. Sam z chęcią oddam jeśli otrzymam mój depozyt w zamian..

@obserwator

Każdy taxowkarz ma prawo być na postojach miasta i to jego wybór. Ja nigdy nie stanęł pod PKP Gdynia, a na postojach Staxi, który mamy przez podpisania umowy z właścicielami hotelów lub galerej handlowych.

@anonim

Chcesz oddać koguta i otrzymać depozyt, dzwon 730-172-586. Jak kogut nie znisznzony, to otrzymasz pieniedze.

Igor, pracownik Staxi.

Sytuacja już dawno się zmieniła. Na dziś Kuba już nie właściciel Staxi. Staxi przyjęło Stowarzyszenie kierowców PremiumTaxi. To jak odpowiedz dla pana, ja powiem tak, - wszystko co było do tej pory, to problemy pana Jakuba i tych, kto ma pretensje do niego. Od momentu podpisania umowy przejścia Staxi pod Stowarzyszenie kierowców PremiumTaxi, pretensje przejmujemy my, jako założycieli Stowarzyszenia PremiumTaxi. Logo STAXI przejszlo tez do nas, to jak zobaczycie koguty z logo STAXI, to znajcie, ze to już PREMIUMTAXI!

Igor, Stowarzyszenie Staxi

"Stowarzyszenie kierowców "Premium Taxi" zaprasza do współpracy właścicieli aut klasy premium oraz właścicieli minibusów osobowych. Obsługujemy większość hoteli, centrów biznesowych w Gdyni, Sopocie i Gdańsku, a także klientów VIP w Trojmiescie. Oferujemy bardzo dobre warunki współpracy, największe stawki i ryczałty, które dają możliwość bardzo dobrych zarobków. Oferujemy współpracę dla osób którym nie jest obce profesjonalne podejście do obsługi klientów VIP, Wszystkie detale dotyczące współpracy można uzyskać pod nr telefonu 730-172-586

Igor, Stowarzyszenie S-taxi

Korporacja PremiumTaxi poszukuje pracownika na stanowisko dyspozytorki w naszym biurze na pół etatu, lub na pełen etat. Zakres obowiązków to przyjmowanie zleceń telefonicznych i przekazywanie ich kierowcom taxi przez aplikację. Wymagania to przede wszystkim znajomość języka polskiego oraz angielskiego. Oferujemy elastyczny czas pracy, godziwe wynagrodzenie, dużo wolnego czasu ale przede wszystkim pracę w miłej i przyjaznej atmosferze. Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres: igor.kanadashow@gmail.com Kont.tel.730-172-586

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie S-Taxi Corporation? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

@Pytanie

Oczywiście, zę wigilia jest dniem wolnym od pracy... Nie chcesz to nie jeżdzisz.. ale jak nie jeżdziz to nie zarabiasz... :)

@Pytanie

Czas pracy każdy wybiera sam. Przez to czas Wigilijny spędzamy z rodziną, a później kto chce wyjeżdża do pracy.

Czy to prawda???

Czy to prawda, ze firma się zamyka i sprzedaje samochody?

Koko Szanel
@Czy to prawda???

Firma nie ma własnych samochodów, ani innego majątku.

ale pytanie brzmialo czy firma
@Koko Szanel

ale pytanie brzmiało czy firma się zamyka? Pytam bo znajomy kilka miesięcy temu zachęcał do pracy i teraz sam nie wiem.

@Czy to prawda???

Nie. Firma działa dalej. Kowid i pandemija zrobiła dla nas duzo problemów, ale Staxi działa dalej i zaprasza do współpracy właścicieli aut premium class.

NIEPOLECAM

Niepolecam. Więcej stoisz niż jeździsz. Zmarnowałem prawie 2 i pół miesiąca. Nic nie zarobiłem w tym czasie. To co mi zostało ledwo wystarczało na pokrycie za paliwo - tak tak. Kierowca płaci za paliwo. Nie ma żadnej umowy o pracę ani nawet umowy zlecenia.

Bartłomiej
@NIEPOLECAM

Tak było tam od zawsze nikt nie zarabiał prócz kierowców pupilkow teraz już nawet oni nie zarabiają

Firma się rozdzieliła
@Bartłomiej

czy to prawda, ze firma się podzieliła i nie ma nawet już własnych obiektów

Były kierowca
@Firma się rozdzieliła

Podzieliła? Chyba upadła łysy położył ja konkretnie

@NIEPOLECAM

A teraz porównamy pana i mnie! Pan po dwóch miesiącach pisze opinie, która na 100% stoi na podejści pana do systemu działania i przyjęcia systemu dla siebie. Żeby mieć sukces w Staxi musisz przyjąć system działalności, w którym ważne inne zasady, jak w pozostałych korporacjach taxowkarskej branrze. Ja zrozumiał i przyjął, dla tego ja zarabiam,a pan nie. Ja 3 lata pracuje, a pan dwa miesiąca. Czyja opinia ważniejsza?

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w S-Taxi Corporation? Chętnie zatrudniają?

@Pytanie

Jak masz auto premium class, to zapraszamy. Przejdziesz szlolenie i otrzymasz pomoc

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w S-Taxi Corporation? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Handik
@Pytanie

Etap jest jeden, decyzja natychmiastowa. Jesteś przyjęty.

Abc

A Ty xyz prawdziwy dlaczego nie podpisałeś się swoimi prawdziwymi danymi? Jesteś taki odważny jak większość tu piszących. Niczym się się różnisz...

@Abc

identycznie jak ty, jak inteligentnie zauważyłeś zapewne do Ciebie się nie doczepiłem tylko do tej osoby która zaczęła podpisywać się moim nickiem xyz...i tyle w temacie !

Aaaaaaaa

Dokładnie mądrze napisane, powinniśmy się cieszyć, że mamy pracę bo będzie niesamowite bezrobocie na rynku po tej pandemii. Faktycznie dzisiaj jest ciężko ale za miesiąc, dwa nadrobimy straty, to tylko nauczka na przyszłość aby zabezpieczać się na czarną godzinę

Abc
@Aaaaaaaa

Nie bądźcie naiwni. Hotele zamknięte, lotnisko zamknięte., biura zamknięte. Nic nie da się nadrobic. Tylko Macieja kierowcy będą zarabiać . Reszta będzie stać pod hotelami , forum i riviera.

Bartłomiej

Skoro zakonczyles współpracę w 2019 to ciekawe skąd to możesz widzieć. Pewnie Cię sami z firmy zwolnili

A jakie to ma znaczenie
@Bartłomiej

A jakie to ma teraz znaczenie czy sam odszedł czy zwolnili? Firma kompletnie bez perspektyw. Dla kompletnych matołów chcących [pracować za miskę ryżu bez umowy o pracę. Tam powinien wpaść Inspektor Urzędu Pracy to dopiero Sobieccy będą mieli pełne gacie ze strachu.

@Abc

Gdybyś był nadal pracownikiem S Taxi to byś wiedział,że Kuba Maciejowi i Ani podziękował za współpracę żeby nie skłamać w LUTYM....ICH JUŻ W FIRMIE NIE MA! TO O JAKICH KIEROWCACH MACIEJA FERMENT SIEJESZ ?

xyz

Lepiej pózno niż wcale ;).....ale masz racje...(usunięte przez administratora) opinie firmie też zepsuła ...za te czekoladki hahaha ;) ;)

Ja
@xyz

A wiesz ze takie oskarżenia muszą być podparte dowodami inaczej może wytoczyć Ci sprawę z powództwa cywilnego? Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Może to ty za dużo kombinowałeś dlatego jesteś byłym kierowcom?

Ja

Ja tam wszystkie widzę nadal. Kolega się przyłoży do czytania a nie sieje zament

Inna taxi

Jakies nieporozumiene - trabiacy kierowca staxi na osiedlu o g23:30 z ktorym nie ma kontktu po polsku ani po angielsku... cos o itaxi,nawija, jakies imiona sapie

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

@Pytanie

Tu nie ma warunków zatrudnienia.. sam musisz sobie zorganizować zatrudnienie..

Gdynianie

Witam Zastanawiam się czy podjąć współpracę z firmą S taxi w październiku 2019 roku Ktoś konkretnie podpowie czy warto ?

Irena
@Gdynianie

Dzień dobry, nie odpowiem Ci, ponieważ nie współpracuję z nimi i sama chciałabym się dowiedzieć, czy warto. Ich strona internetowa jest w przebudowie i nie mogę znaleźć żadnych informacji. Ktoś podpowie, jak wygląda w S-Taxi sprawa z rozliczeniem?

@Irena

najlepiej szukac u zródła..iśc osobiście i się dowiedzieć ,a nie wysłuchiwać plotek..ja tam pracowałem i nie narzekałem ,ale było wielu którzy narzekali.... jak ktoś chce się przyczepić to zawsze powód znajdzie.... koledzy w domach spali a potem narzekali że ruchu nie było...jak jest teraz nie wiem bo wyprowadziłem się z wybrzeża

Hhhhhhhh
@xyz

Rozliczenie to podział 50/50 z firmą, jak kolega pisał jeżeli nie śpi się po nocach w domu to idzie zarobić i to niezłą kasę, pracuje już ponad pol roku

Maciej
@Hhhhhhhh

Przyjmują również osoby bez doświadczenia? Skoro można dobrze zarobić, to chciałbym dowiedzieć się również ile mniej więcej. Na pewno jest jakiś przedział zarobków.

@Irena

Irena.... babo nie kompromituj sie.. ty masz tu jako Irena kilkanaście wpisów a każdy wyssany z palca.. Idź sie leczyć...Stara pudernico.

Zostaw merytoryczną opinię o S-Taxi Corporation - Gdynia

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w S-Taxi Corporation?

Zobacz opinie na temat firmy S-Taxi Corporation tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w S-Taxi Corporation?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie S-Taxi Corporation?

Liczba opinii klientów firmy S-Taxi Corporation, to 2, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

S-Taxi Corporation