Opinie o proline.pl - Proline S.A. w Mikrów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sebastian Ponikowski ProLine. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sebastian Ponikowski ProLine o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sebastian Ponikowski ProLine w Mirków

Bardzo często robię w Proline zakupy do firmy, wszystko okej, fachowa pomoc w wyborze sprzętu.

Praktykant

Byłem na praktykach w tej firmie, polecam, chciałbym pracować w takim zespole.

Krzysztof

Pracuje w firmie od dwóch miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Wypłata zawsze na czas, atmosfera jak i praca bardzo miła. Zachęcam i polecam.

Przyjemna praca, wypłata na czas. Polecam

Czy kandydat na stanowisko Handlowiec - branża IT w firmie Sebastian Ponikowski ProLine ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

Bardzo dobry pracodawca. Polecam miejsce pracy w tym miejscu.

Sylwia

Nie ma się czego przyczepić, wszystko super.

Polecam.

Marzena

Spokojna atmosfera jak i praca, nie mam powodów by pisać złe słowa. Wszystko okk

RrrKamińska

Praca w bardzo sympatycznym zespole, zarobki świetne. Dojazd bardzo prosty a miejsce-przepiękne

Kroolik

Praca przyjemna, robi się swoje. Pracowałem tam dwa lata i szczerze polecam.

Halycz

Nie polecam. Stresująco, mało płacą, nieprzyjemne szefostwo. Ostatni wybór na liście pracodawców.

Vintage
@Halycz

Tez bylem pracownikiem tej firmy i mialem bezposredni kontakt z szefostwem i nie zgadzam sie z opinia wyzej. Konkretna firma, konkretny wlasciciel, placa na czas, nie ma sie do czego przyczepic. Polecam

Człek
@Vintage

I -500 zł premii na starcie w każdym miesiącu. A potem się człowiek dziwi czemu tak mało kasy się dostało jak się udało wyrobić fajną sprzedaż i było się większość sobót w pracy.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Sebastian Ponikowski ProLine? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

ProLine

Proces rekrutacji składa się z 1-2 etapów w zależności od stanowiska. Odpowiedzi spływają zwykle 1-2 tygodnie po zakończeniu rekrutacji.

Arkadiusz legnica

Jak najbradziej odradzam zakupy w tej firmie. Od tygodni czekam na zwrot 120 PLN za dysk , który na skutek ich winy nie dotarł do mnie (usunięte przez administratora)

@Arkadiusz legnica

Czy może Pan coś więcej napisać, w Legnicy mamy sklep szczerze wątpię by nie mieli 120 pln

Darek

W momencie zamowienia dziala wszystko sprawnie problemy zaczynają się z gwarancją prodktów tzn Oddajac coś do naprawy to czas na wykonanie tej naprawy w tym sklepie to 35 dni z możliwością przedłużenia do 3 miesiecy .Ja osobiście kupiłem robota sorzatajacego mamibot grey ktory po 2 tygodniach użytkowania przestał działać i nie mam sprzetu już 2 miesiace .(usunięte przez administratora)

MAMIBOT_PROLINE
@Darek

Jeżeli można to proszę o podanie nr rewersu żebym mógł sprawdzić dlaczego wystąpiła taka sytuacja, chociaż wydaje mi się że żadnej reklamacji nie było. Pozdrawiam Tomka z MAMIBOT , niestety nie będziemy brać udziału w zmowie cenowej i nie dostosujemy się do cen sugerowanych przez Państwa, zawsze staramy się naszym klientom proponować najlepsze produkty w najniższej cenie, a nie dwa razy drożej żeby szef miał na używki.

Riczi

Witam,jak wygląda praca na magazynie i ile osób tam pracuje?Czy kobiety są mile widziane ? Interesuje mnie stawka bo nie ma żadnych informacji.

@Riczi

Kobiety są mile widziane, to nie jest praca na składzie budowlanym więc nie wymaga tężyzny fizycznej. Praca jest od poniedziałku do piątku, nie pracujemy w sobotę i niedzielę. Płacimy więcej niż w Amazonie i robimy na zmianie istotnie mniej kilometrów :)

Czy Sebastian Ponikowski ProLine zapewnia kartę multisportu?

Proline

Nie zapewniamy karty multisport.

Wykopek

Polecam, świetny zespół , miła atmosfera , poprzednio dodałem rekomendacje a chciałem opinie

Wykopek

Polecam, miła atmosfera w pracy, zero stresu, płaca zawsze na czas

Mirosław

Wypowiadasz się z punktu widzenia pracownica czy klienta? Jeśli pracowałeś w "ProLine", to napisz proszę ,jakie są Twoje spostrzeżenia na temat tego pracodawcy i co sądzisz na temat wynagrodzenia. Dzięki.

bob

TRAGEDIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Sebastian Ponikowski ProLine - Mirków

• Jak się pracuje w Sebastian Ponikowski ProLine?

Zobacz opinie na temat firmy Sebastian Ponikowski ProLine tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 93.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sebastian Ponikowski ProLine?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 87, z czego 73 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sebastian Ponikowski ProLine