Opinie o proline.pl - Proline S.A. w Mikrów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sebastian Ponikowski ProLine. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sebastian Ponikowski ProLine o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sebastian Ponikowski ProLine w Mirków

Ry_23_Y

Praca bardzo rozwojowa. Jeżeli ktoś interesuje się branżą komputerową to zdecydowanie polecam. Zarówno z pracownikami jak i szefostwem jest bardzo fajny kontakt. Ogólnie rzecz biorąc ze swojej strony bardzo polecam i się cieszę, chociaż zawsze uważam, że nie ma się co sugerować innymi opiniami, tylko samemu się przekonać że warto :)

Rocky

W końcu firma która dba o pracownika. Wypłaty na czas i to nie male, praca przyjemna w miłym, zgranym zespole. Jedna wielka rodzina. Polecam

Go456

Póki co nie za długo pracuje w tej firmie, nie mam na co narzekać ale mogę śmiało napisać że: wypłata w czasie, stawka świetna, atmosfera całkiem przyjazna, współpracownicy są bardzo pomocni służą radą oraz są wyrozumiali a na szefa można zawsze liczyć jeśli chodzi o załatwienie spraw. Mam nadzieję że taką pozytywną opinię będę miał cały czas i nigdy się nie zawiodę, jestem dobrej myśli i bardzo szczęśliwy że się tu znalazłem.

Don Eee

Firma ma bardzo dobrą opinię i się wcale nie dziwię, pracuję tu od paru miesięcy i jestem bardzo zadowolony że się tu znalazłem po skończeniu szkoły. Myślę że to jedna z lepszych firm na rynku. Polecam prace, jasna umowa, warunki też ok, nie ma się do czego przyczepić, idzie zarobić, dobre pieniądze, nabrałem dużego doświadczenia więc jestem pozytywnie zaskoczony.

Czy kandydat na stanowisko Handlowiec - branża IT w firmie Sebastian Ponikowski ProLine ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Dora

Jestem bardzo zadowolona z towarów zakupionych oraz obsługi firmy proline, kupowałam już niejednokrotnie różne rzeczy i ciągle wracam. Jestem stałą klientką i nie mam żadnych uwag ani do personelu ani do towaru. Mega duży plus.

Mariusz Szczepański

Najlepszy sklep ze sprzętem komputerowym w jakim robiłem zakupy. Sklep bardzo sympatyczny, wszystko odbywa się bardzo przyjemnie z ogromną pomocą handlowca. Właściciel bardzo miły. Co ważne możliwość odbioru towaru również na terenie Wrocławia - co jest bardzo dużym plusem, ja akurat miałem bliżej do Mirkowa, nie wiedziałem że tak blisko domu mam taki świetny sklep. Polecam zakupy w proline.

Marian

Duży sklep elektroniczny ze sporym wyborem. Miła obsługa, która szybko doradzi i pomoże wybrać interesujące przedmioty. Jeśli szukacie akcesoriów komputerowych, tuszy czy też dobrych zestawów komputerowych z pewnością je tam znajdziecie,

Super firma

Bardzo duża i bardzo znana firma, która wie jak docenić pracownika. Praca w porządku z plusami, miła atmosfera, praca w elastycznych godzinach i z fajnymi ludźmi. Sporo zawdzięczam firmie Proline ponieważ znaczenie podciągnąłem swoje umiejętności. Jakby ktoś pytał o tą firmę zawsze będę polecał.

Tomasz

Z ogromną przyjemnością polecam współpracę z firmą Proline. W firmie pracuje bardzo wykwalifikowana kadra, która potrafi sprawnie i szybko odpowiedzieć na każde pytanie i telefon. Potrafią rozwiązać wszelkie wątpliwości, na każdym kroku konsultowaliśmy wszelkie uwagi dotyczące zamówień i zakupów. W dzisiejszych czasach naprawdę ciężko znaleźć zaufany i porządny sklep, tutaj się nie zawiedziecie.

Aneta

W proline oprócz tego że są efektywni w tym co robią, najbardziej cenię profesjonalną obsługę. Są zawsze chętni pomóc i odpowiedzieć na wszystkie pytania. Duży plus również za ceny są bardzo zadowalające.

Krzysztof Wiatr

Serdecznie polecam. Sprawny kontakt, dokładne omówienie jak najlepszych rozwiązań, superszybki i solidny montaż zestawu. Bardzo miła ekipa naprawdę polecam firmę. 10/10

Seee_ju

Bardzo przemiłe grono handlówki z jakimi miałem do czynienia. Posiadanie takich handlowców jest cenne dla każdego zespołu zajmującego się sprzedażą. Pan Bartek działa bardzo skutecznie, konkretnie i rzeczowo jednocześnie budując wspaniałe relacje z klientami. Potrafi szybko i precyzyjnie ocenić potrzeby klienta, co często podkreślali nasi stali kontrahenci. Jest dyspozycyjny i bardzo oddany swoim obowiązkom.

Justyna G.

Warto wracać do Proline, świetna atmosfera, doświadczenie, produkty w bardzo fajnych cenach, handlowiec jest bardzo uczciwą osobą-profesjonalne podejście.

Łukasz

Obsługa sklepu błyskawiczna, możliwość dopasowania różnego rodzaju sprzętu do potrzeb klienta i to w świetnej cenie! Bardzo polecam, profesjonalna firma, rzeczy w dobrej cenie.

Igor

Proline to świetna firma. Współpracowałem z wieloma firmami przez ostatnie kilkanaście lat. Dopiero jednak ze współpracy z firmą Proline jestem bardzo zadowolony, dużo produktów, bardzo dobre ceny, robię u nich codziennie zakupy, Pan Artur zawsze doradzi i przygotuje dla mnie towar. Polecam z całego serca, bo drugiej tak profesjonalnej firmy nie miałem okazji spotkać.

Super firma, szczerze polecam z całego serca. Zakupiłem u nich mnóstwo rzeczy, jestem bardzo zadowolony, obsługa przemiła, uśmiechnięta, doradza i proponuje.

Rafał

Firma godna polecenia, jestem bardzo zadowolony. Od razu zakupy sprzętu internetowego stają się przyjemniejsze, z fachową i kontaktową obsługą, która stara pomóc dobrać produkty jak i adekwatną cenę dla wymagań klienta. Duży plus dla Proline :)

Jan

Pracuje w Proline od wielu lat. Jest to bardzo przyjazna firma z doświadczonymi pracownikami. Świetnie dogaduje się z ludźmi, w pracy panuje miła atmosfera, bardzo lubię swoją pracę, daje sobie radę i ogarniam wszystko co do mnie należy. Cieszę się że jestem w miejscu, w którym dostaje pensje na czas i mam wolne weekendy.

Gracjan

Jestem zadowolony ze współpracy z firmą proline dlatego podzielę się doświadczeniem tutaj. Produkty w rozsądnej cenie, zamówienia szybko realizowane, bardzo dobry kontakt z obsługą: dzwonię--> załatwiają, fachowa pomoc (serwisu również) podsumowując polecam z czystym sumieniem,

Krystian

Bardzo miła obsługa, potrafią dobrze doradzić i wytłumaczyć klientowi. Sprawnie przebiegają zakupy a towar bardzo szybko dociera do zadowolonego klienta :) Widać zaangażowanie personelu. Polecam bo dobre mają ceny i dobą obsługę

Zostaw merytoryczną opinię o Sebastian Ponikowski ProLine - Mirków

• Jak się pracuje w Sebastian Ponikowski ProLine?

Zobacz opinie na temat firmy Sebastian Ponikowski ProLine tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 93.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sebastian Ponikowski ProLine?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 87, z czego 73 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sebastian Ponikowski ProLine
3.3/5 Na podstawie 9 ocen.

Sebastian Ponikowski ProLine