Opinie o Elevator Plus GmbH w Szwajcaria

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Elevator Plus GmbH. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Elevator Plus GmbH o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elevator Plus GmbH w Szwajcaria

Kone

Dziwne jest ze w internecie jest tyle opinii na temat akturat tej firmy a jakoś na temat innych się nie wypowiadają nawet pozytywnie. Bardzo łatwo można sobie znaleźć kilku bezrobotnych którzy mają bardzo dużo czasu i wypisywać tak nie pochlebne opinie żeby komuś zaszkodzić. Ciekawe gdzie ci wszyscy rzekomo oszukani teraz pracują i dla kogo

Normalny pracownik

Czytam te wypociny na pół strony to widać że komuś naprawdę bardzo zależy na zepsuciu wizerunku tej firmy. Ciekawe kto ma taki cel i jakie korzyści mogą z tego wynikać

Do obiektywnego

Nie myślałem że ludzie mogą się aż do takiej nienawiści posunąć. Zastanawiające jest to czy to akt desperacji czy brak jakichkolwiek możliwości

Mechanik

Dawno nie współpracowałem z tak dobrom firmom

Firma Elevator Plus GmbH poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Robotnik

Jak w każdej branży jest wielu przeciwników jak i zwolenników. Zawsze się znajdzie ktoś mściwy, który chce zaszkodzić jak również ten co będzie pracował i nie krytykował. Tutaj wszystkie strony nie powinny się obrażać ani gniewać bo to jest normalne

Obiektywny

Dziwne to jest bardzo że jakiś Pan Jarosław zamiast sobie wyjaśnić to z właścicielami to wypisuje takie szczegóły tutaj. Zastanawiające to jest w jakim celu to jest robione . Wygląda na to że jest w komitywie z konkurencją i specjalnie jest to pisane żeby odsunąć potencjalnych pracowników od tej firmy. A przez to będą mogli więcej zarobić inne podmioty wykonujące te usługi na terenie Szwajcarii

Zybi

Wreszcie ktoś napisał prawdę . Trzeba tylko uważać bo ta firma najpierw nazywała się glamur i była na tego jej konkubenta zamknęli bo przekrętów i oszustw narobili . Otwożyli na nią elevator plus tyle że ona nawet po niemiecku nie mówi ciekawe jaką teraz otwożą bo chłopaki co tam ostatnio było to mówią że koniec tylko rozgrzebane dźwigi mają

Jarek Kowalczyk

Czytajcie i się nie uczcie, jak komuś nie na rękę to tak właśnie się zachowuje i pisze , cwaniaków co w internecie wielkiego ryja mają a na żywo cieniasy , adres podałem jak taki mocny jesteś to zapraszam . Nie takie leszcze finały

Ale jaja

Wszystkie pozytywy pisze przydupas pani marylki, znaczy siostrzeniec ? Pojęcia zero , adres podałem jak coś w komentarzach

Ale jajcarz
@Ale jaja

Pani Maria to ma swoich asystentów, mecenasów i doradców. Pierwsze słyszę żeby miała przydupasa. To musiał napisać właśnie jakiś przydupasek cokolwiek to znaczy

Cosanostra

Jak dziecko z podstawówki ? Leszczyku wkrótce się przekonasz że wiem o tobie dużo glucie. Nie chciałbyś wiedzieć kim jestem a już napewno nie chciałbyś mnie poznać

Ale ja chce wiedzieć

@Cosanostra

Takich jak Ty to ja nosem wciogam

Adres chcesz ?

@Cosanostra

No pierdoła jak się namysłu to podaje adres do siebie kuchary 17 . 09- 110 Sochocin , Jarek Kowalczyk

Do wieśniaka Jarka
@Jarek

Wieśniaczku rzeczywiście masz się czym chwalić gdzie mieszkasz. W dziurze zabitej dechami. Wciągać to ty możesz smród z chlewa z którego pochodzisz jednostrzałowcu. Kozaka chciał zagrać berecik. A zwykłym wiesniaczkiem z prowincji jesteś

Jarek brak internetu
@Do wieśniaka Jarka

Wieśniaczek Jarek musiał już skończyć pisanie bo pewnie go sąsiad opieprzył że mu internet podkrada. Biedny musiał już skończyć polemikę. Może jutro mu się uda podpiąć to coś może mądrego wymyśli

Haha

Wciogam ? Może wciogom om

No tak tak
@Jarek

Pewnie żona przyszła z dwójki i zasiada przed kamerką żeby dorobić

Do areczka bez J
@Jarek

Kuchary z tego słyną ze baby wiejskie (usunięte przez administratora) kręcą żeby chłop mógł napić się jabola

Panie Jarosławie

Panie Jarku Pan już sobie niech da spokój. Bo tutaj tyle ludzi zaczęło pisać że niego pan się sławny stanie

Obiektywny

Zapraszam wszystkich to sprawdzenia w google maps gdzie są Kuchary, którymi się obnosi Pan Jarek. Ludzie tam nawet asfaltu nie ma tylko drogi polne i taki ktoś wypowiada się na temat firmy, która jest od 20 lat na rynku Szwajcarskim. Bardzo łatwe jest sprawdzenie ile mają profesjonalnie i pozytywnie zaliczonych realizacji i zleceń. A taki ktoś kto nawet roku nie przepracował udziela się to jest poniżej krytyki

Jarek

Ja nie wiem czy ktoś potrafi czytać? Bo elewator to chyba nie

Jarek

Wszystkie Józefa i inne takie rzeczy przecież nikt taki nie pracował w tym grejdolku

Konkurencja

Wchodzę bo mi pracownik jęczy jak to go poprzedni pracodawca oszukał itd. Jęczy I jęczy czuje alkohol ale myśle Ok był weekend .... sytuacja po trzech tygodniach była bardzo podobna jak w Elevatorze winda zaczęta ale nie skończona, po długim wyczekiwanym zmontowaniu windy nadszedł czas na odbiór i tutaj wychodzą błędy tych o to pracowników którzy się tu wypowiadają, dosłownie mówiąc śrubki nie są dokręcone itd. Po pewnym czasie dowiaduje się gdzie pracowali i o kogo chodzi. (Znam właścicicieli firmy jak wyżej osobiście)W między czasie próbowali sobie działać na boku. Alkohol, narkotyki i inne używki to u tych ludzi normalne. Moja firma nie zajmuje się tylko windami i zdecydowanie uważam ze świat ludzi od wind jest mocno zbity z różnych zlepek kompetencji. Żeby sprawdzić czy pracownik coś potrafi to wystarczy go wziąć na próbę, a Pani Marii radzę nic nie obiecywać bo to prości ludzie często nie mający na chleb, pamiętliwi i bardzo mszczący się. Polecam zatrudniać ludzi z innych części naszej Europy bo Polacy nie szanują nikogo.

Pracownik Józef

Nigdy nie mialem problemów z zaliczkamy zawsze dostawałem pieniądze na czas. Czasami moja żona dostawała przelewy zanim skończyłem winde

Andrzej Z.

Wypłacalni

Wiesław M.

Porządna firma

Znany

Przecież tam kasy nikt jeszcze nie zarobił z pracowników hahaha! !!!

Marian

Bardzo spokojni ludzie i poukładani. Współpraca na poziomie

Zostaw merytoryczną opinię o Elevator Plus GmbH - Szwajcaria

Elevator Plus GmbH