Opinie o Elevator Plus GmbH w Szwajcaria

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Elevator Plus GmbH. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Elevator Plus GmbH o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elevator Plus GmbH w Szwajcaria

Pracownik Schindlera

Pracowałem dla tej firmy pół roku i pracowałbym dłużej ale niestety sprawy rodzinne zmusiły mnie do powrotu. W kraju robię to samo ale za mniejsze pieniądze. Napewno jak mi sytuacja pozwoli to bardzo chętnie zacznę współpracę z tą firmą

Fachowiec

Jestem w tej branży bardzo długo i jest to trudna i wymagająca branża a przede wszystkim potrzebne są umiejętności które cały czas trzeba doszkalać bo ciagle jakieś nowości wchodzą. Nie jest to łatwy kawałek chleba dla osób które coś wiedzą o miechanice i chcieliby się tego nauczyć. Ja potrzebowałem dwóch lat żeby być biegłym. Firmę Elevator Plus GMBH bardzo dobrze wspominam

Monter

Bardzo dobre płace i super warunki

Jarosław

Rzetelna i profesjonalna firma

Firma Elevator Plus GmbH poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Stanisław

Zadowolony i zarobiony

Grzegorz

Dobra firma i stabilna

Porządna i wypłacalna firma. Reszta opinii to brednie

Super firma

Kancelaria prawna

. Pomówienie. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które: mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. Jeżeli sprawca dopuszcza się takiego czynu za pomocą środków masowego komunikowania kara jest surowsze, ponieważ sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. W razie skazania za przestępstwo określone powyżej sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego. Co istotne, ściganie tych przestępstw odbywa się z oskarżenia prywatnego. Podstawa prawna: art. 212 § 1-4 Kodeksu karnego (1997 r.)

W.D

Nie wiem co na to Właścicielka tej firmy ale ja bym się w kurzył i to bardzo na takie wasze głupie pisanie jak dzieci, i na miejscu Pana K.P i Pana J.K i innych ludzi to samo jak tylko ci ludzie to poczytają to będą w szoku jak można tak pisać , ludzie zastanówcie się czy dorośliście , jak macie problemy życiowe to sobie miedzy sobą to wyjaśniajcie , a nie na forum piszecie takie bzdury , gorzej niż dzieci ze szkoły , przecież to ludzie czytają , co oni sobie myślą , paranoja ,, Niech się Pani nie przejmuje ,, i wy chłopaki też każdy zna siebie najlepiej . to jest moje zdanie na ten temat ,, a wy co piszecie bzdury na temat tych ludzi przestańcie się ośmieszać...W.D

@W.D

Mam wrażenie że długo tam pracowałeś

Jarek Kowalczyk

Był ze mną Krzysiek , zrobiliśmy jedną windę i zaczęliśmy następną , potem wyjechać musiałem ale zaraz wróciłem , pani Maria obiecała mi wysłać pieniądze na konto. Nigdy nie dotarły do mnie . Przyjechałem po raz drugi, był ze mną Piotrek, kasy nadal nie było, więc dojechaliśmy. Minęło ponad rok . Pani Maria dzwoni ze ma dla mnie kasę za dźwig tylko mam obiecać że przyjadę do Szwajcarii montować , jadę do Szwajcarii. W Szwajcarii montuje ale nie kończę bo sygnały z zewnątrz dochodzą do mnie że firma i tak nie zapłaci wiec jadę do polski . Od i moja przygoda z elewator

Jarek jaki Michał

Nie znam człowieka. Ale znam ciebie i wiem kim jesteś dlatego nie odpuszczę ci tych oszczerstw.

Nie dam się sprowokować

@Jarek jaki Michał

I jakie oszczerstwa? Sama prawda teraz w oczy kole?

A
@Jarek jaki Michał

To napisz kim jesteś a nie zachowuj się jak dziecko z podstawówki bawiące się w ,,hejtera" . Byli pracownicy firmy się popdisuja nie brak im odwagi a Tobie widać tak :)

A
@A

Przy okazji opowiedz skąd tak dobrze znasz Pana Jarka i powiedz kim jest zobaczymy czy wiesz więcej na jego temat niż ja sama :) Pozdrawiam A.

Jarek

Jeszcze raz powtarzam , jakieś drobne mi dali po roku za windę i tak nie wszystkie dla tego żeby mnie ściągnąć do Szwajcarii , byłem tam trzy razy i jak zwykle obiecali złote góry , nie mam powodu żeby kłamać .

Jarek

Michał ty nie pomagasz w swoich szeregach , ty normalnie gnoisz tą firmę, oni wiedzą o co chodzi. Teraz sobie pomysl co na to ludzie powiedzą czytając twoje wpisy? Ja to mam na to (usunięte przez administratora)

Jarek

Ja tu grzecznie rozmawiam, piszę o swoich doświadczeniach a tu jakiś chlopiec na posylki się udziela

Jareczku
@Jarek

Grzecznie prostaku to ty chyba nie wiesz co to jest kultura

Jareczek śmieszny
@Jarek

Doświadczenia to ty masz takie że połowy nie pamiętasz pijaczku spod sklepu z piwem

Normalny

Zgadzam się z Tobą WD. Żenujące polemiki poniżej krytyki. Mega porządna firma a niestety pewne osoby nie umieją się zachować

WD

Tylko nie poważni ludzie wypisują takie głupoty na takim portalu śmiać mi się z was chce ludzie co wy wyprawicie . Znam tu kilka osób i wiem że są oni normalni i pracowici , także śmieszne jest to co wy piszecie , doradzę państwu co zrobić napiszcie do administratora to usuną te posty bo nie można używać i podawać danych osobowych , nie przejmujcie się głupotą ludzką , to tylko zazdrośni ludzie tak postępują. z pozdrowieniami .. WD..

Alkoholik Kowalczyk

Skrzynka wódki i do przodu. Tak to możesz sobie pracować na budowie w Polsce i to nie wszędzie

Jarek

Witam Pani Mario , ja nie jestem tu żeby komuś zaszkodzić ale nie jest pani firma tak do końca uczciwa , niech sobie pani przypomni jak wysłała mi pani lewy przelew który nigdy nie doszedł do mnie albo jak był nóż na gardle to za dźwig zapłaciła mi pani po ponad roku i to nie wszystko, przyjechała pani do Płocka, dała mi 500 franków i tysiąc złotych dokładnie i obiecała ze teraz będzie inaczej, dałem się nabrać. Czemu tak często kadra się wymienia ? Ludzie w Szwajcarii nas ostrzegali żeby jechać do domu, nawet kierownik budowy mówił że ta firma kaput i nie ma sensu tam dalej pracować . Niech pani nie zwala wszystkich niepowodzeń na Krzyśka on jest w porządku. Pozdrawiam Jarek Kowalczyk

Zostaw merytoryczną opinię o Elevator Plus GmbH - Szwajcaria

Elevator Plus GmbH