Opinie o Elevator Plus GmbH w Szwajcaria

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Elevator Plus GmbH. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Elevator Plus GmbH o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elevator Plus GmbH w Szwajcaria

Kancelaria prawna

Pomówienie. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które: mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. Jeżeli sprawca dopuszcza się takiego czynu za pomocą środków masowego komunikowania kara jest surowsze, ponieważ sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. W razie skazania za przestępstwo określone powyżej sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego. Co istotne, ściganie tych przestępstw odbywa się z oskarżenia prywatnego. Podstawa prawna: art. 212 § 1-4 Kodeksu karnego (1997 r.)

Firma godna polecenia

Obiektywny

Witam wszystkich. Nie reagujcie na zaczepki i wpisy zawistnych i nie dowartosciowanych ludzi. Nie dajcie im powodów do odpisywania i manipulowania. Zasada jest jedna g.... na się nie rusza bo śmie..... dzi

@Obiektywny

Zgadzam się w zupełności elewatora to g.......

Przerażony

Co tu się dzieje. Zawsze było dobrze a teraz takie negatywne opinie. Ewidentnie komuś na tym zależy

Firma Elevator Plus GmbH poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Zybi

I znowu zadowoleni 12.29 12.32 i tak dalej co parę minut . Wszyscy zadowoleni to jedna osoba z elewatora hahaha

Obeznany
@Zybi

Zybi następny. Szwajcarii nigdy na oczy nie widział. Raz przyjechał a teraz wielkim ekspertem się stał na temat firmy i jej kompetencji. A sam pewnie by nie widział jak trafić na dworzec do Zurichu.

Zadowolony

Dobra firma jak każda ma plusy i minusy. Ale polecam z całą odpowiedzialnością. I jakoś nie patrzę kto której wstawił w przeciwieństwie do jakiegoś zibiego. Kolejny człowiek z konkurencji

Zybi

Zobaczcie jak wszyscy zadowoleni razem prawie o jednej godzinie zaczynają wychwalać. Odstępy między wpisami minutowe albo kilkuminutowe . Zbieg okoliczności czy jakiś debil z elewatora pisze te bzdury.

Zgadzam się z poprzednikiem. Przez ponad rok sobie odłożyłem na nowe mieszkanie w Polsce. Jedyny problem to rozłąka z rodziną ale raz na jakiś czas jechałem na tydzień do domu

Porządna firma. Zapewnione mieszkanie, auto do dyspozycji i dojazdy do pracy, diety na życie. Praktycznie całą pensje 4000 - 4500 CHF odkładałem nawet nie dotykałem tego. Polecam

Schindler worker

Bardzo dobrze płacą. Dają jeszcze dietę co tydzień na jedziecie i życie. Ja z tej diety to niezłe pieniążki sobie odłożyłem

Pracownik Schindlera

Miły Pan, który pomoga ze wszystkim nawet opony w samochodach sam osobiście wymienia. Pozytywni ludzie.

Pracownik Schindlera

Firma z bardzo dużą ilością zleceń a co za tym idzie ze sporymi wymaganiami i obowiązkami. Za to super zarobki. Polecam

Pracownik Kone

Czasami były problemy jak w każdej firmie ale zawsze wracałem do kraju zadowolony

Pracownik Kone

Wymagająca to fakt ale jak skończysz windę to są fajne pieniążki nawet i premie się zdarzały. Polecam

Z branży

Bardzo profesjonalna firma

Doświadczony

Porządna firma ale i wymagająca nie każdy to jednak rozumie

Arek Trójmiasto

Dobra firma. Polecam

Porządni ludzie i porządna firma

Profesjonalista

Widzę że ten cały GoWork jest bardzo niszowy skoro można sobie takie samowolki tutaj wprowadzać. Są inne portale pośrednictwa pracy i na coś takiego sobie nie pozwalają a co za tym idzie są szanowani

Marek ze Śląska

Dobra firma i kase dają. Dużo odłożyłem pieniędzy

Zostaw merytoryczną opinię o Elevator Plus GmbH - Szwajcaria

Elevator Plus GmbH