Opinie o Elevator Plus GmbH w Szwajcaria

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Elevator Plus GmbH. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Elevator Plus GmbH o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elevator Plus GmbH w Szwajcaria

Zadowolony

Z miłą chęcią pracuje dla tej firmy. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Pozdrawiam

Wścipski

Czytać trzeba ze zrozumieniem gamonie

Spełniony

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Aby było tak dalej i się nie zmieniało. Trzymam kciuki

Znany

Ja też jestem zadowolony , tacy wspaniali ludzie a tu jakieś dziwne komentarze . Znam tutaj prawie wszystkich ludzi co piszą , pracuje w tej firmie już bardzo długo , pewnie tu emerytury doczekać się mogę . Jak by jeszcze płacili za pracę tak jak się umawiamy to super było, ale nie trzeba mi dużo , małe potrzeby , jest dobrze jak jest , mam na życie przynajmniej

Firma Elevator Plus GmbH poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Odpowiedzialny

Profesjonalizm i kompetencje oraz potężne doświadczenie zdobyte przez ponad 15 lat jest największym atutem tej firmy. Rzadko kto ma taką wiedzę w tej branży. Zapewniam was że firma się rozwija i ma się bardzo dobrze, a przede wszystkim jest rentowna.

Nowy pracownik

Na początku trochę czasu się aklimatyzowałem ale jest dobrze. O nic się nie muszę martwić. Wszystko mam zapewnione. Jestem zadowolony

Znany

Ja to bym jakiś medal ufundował dla tej firmy , tacy wspaniali przecież . A może by jakąś imprezę na cześć naszych wybawców co z uciemiężonej Polski nas wykwalifikowanych do lepszego świata zabrali

Andrzej Łódź

Bardzo dobra firma. Godna polecenia. Bardzo dużo zleceń. Dobre zarobki

M spod Warszawy

Doszły mnie słuchy że ktoś tutaj uprawia hejt i próbuje zaszkodzić porządnej firmie. To zaświadczam że znam tych ludzi od lat miałem możliwość kilkakrotnie współpracować z nimi i uwierzcie mi żeby tak każdy był wypłacalny i porządny. Proszę nie brać nawet pod uwagę osób, które tak negatywnie się wypowiadają bo miałem nieraz do czynienia z takimi osobami pracując razem z nimi to nawet nie potrafili słuchać ani się nauczyć a co tu mówić o kompetencjach.

Porządna firma. Zapewnione mieszkanie, auto do dyspozycji i dojazdy do pracy, diety na życie. Praktycznie całą pensje 4000 - 4500 CHF odkładałem nawet nie dotykałem tego. Polecam

Trudna i wymagająca rekrutacja. Ale jak to przejdziesz to jesteś odpowiednio wynagrodzony

D z Łodzi

Bardzo dobrze się współpracuje. Nie mam żadnych zastrzeżeń

Normalni ludzie. Przede wszystkim uczciwi a to jest chyba najważniejsze

Arek Trójmiasto

Bardzo fajny i życzliwy ludzie. Starszej daty co prawda ale ogarnięci. Przez to właśnie co niektórzy chcieliby im na głowę wejść. Uczciwi przede wszystkim

Życzliwy

Porządni ludzie i porządna firma tylko nie mają szczęścia do pracowników

Knacelaria prawna

Pomówienie. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które: mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. Jeżeli sprawca dopuszcza się takiego czynu za pomocą środków masowego komunikowania kara jest surowsze, ponieważ sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. W razie skazania za przestępstwo określone powyżej sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego. Co istotne, ściganie tych przestępstw odbywa się z oskarżenia prywatnego. Podstawa prawna: art. 212 § 1-4 Kodeksu karnego (1997 r.)

???

Powtarzasz się

Kancelaria prawna

???

Jak tylu tam wspaniałych profesjonalistów było i takie pieniądze zarabiali to gdzie oni teraz są ?

Kancelaria prawna

Zostaw merytoryczną opinię o Elevator Plus GmbH - Szwajcaria