Opinie o Elevator Plus GmbH w Szwajcaria

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Elevator Plus GmbH. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Elevator Plus GmbH o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elevator Plus GmbH w Szwajcaria

Statystyki

Firma Elevator Plus to jest firma, która jest od 20 lat na rynku szwajcarskim. Bardzo łatwe jest sprawdzenie ile mają profesjonalnie i pozytywnie zaliczonych realizacji i zleceń. Posiada kilkaset zakończonych realizacji.

Cała prawda

Dziwne że negatywne opinie zaczęły się pojawiać jak konkurencyjna firma rozpoczęła swoją działalność. 19 lat nikt nigdy nic negatywnego nie wypisywał. A nagle firma z polskim właścicielem dokładnie rok temu rozpoczyna działalność w branży windziarskiej i przejmuje od Elevatora po kolei wykwalifikowanych i wyuoczonych w Szwajcarii przez Elevatora pracowników. I nagle się pojawiają setki opinii. Najwidoczniej zachłanność nie zna granic i jeszcze jest mało nowej firmie. A poza tym to jest wolna amerykanka. Tylko Polacy tak potrafią że nawzajem sobie świnie podkładają albo sobie zabierają pracowników

Na nowy rok dla elewatora

Dla starszych państwa właścicieli firmy elewator serdeczne pozdrowienia i życzę z całego serca żeby na następne 20 lat działania firmy udało się gdzieś w świecie znaleźć monterów bo Ci oszukani już nie wrócą.

Zadowoleni i uradowani
@Na nowy rok dla elewatora

Bardzo się z tego powodu cieszymy. (usunięte przez administratora) i kombinatorzy z dala od naszej firmy.

Firma Elevator Plus GmbH poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Od Elevatora na Nowy Rok

Do wszystkich szui, które chciały zniszczyć firmę Elevator Plus. Mamy się bardzo dobrze i dajemy sobie radę bez Was. Serdecznie pozdrawiamy i życzymy Szczęśliwego Nowego Roku 2018 w Szwajcarii. Do zobaczenia do kolejnych budowach :)))

Zybi

Do zadowolonych. Kupujcie bilety do Szwajcarii i jedźcie do pracy w elewatorze . Piszecie że tak dobrze i dużo płacą nie ma na co czekać . Nie piszcie już. Tylko do pracy koniecznie przed sylwestrem .

@Zybi

Po co maja kupować skoro firma kupuje bilety

Do Zybiego
@Zybi

Po(usunięte przez administratora)ty się w ogóle udzielasz. Trafiłeś do Elevatora z polecenia od bliskiej znajomej bo płakałeś że nie masz co do gadka włożyć. Nigdy byś do Szwajcarii nie trafił. Przeszedłeś do konkurencji zachowując się jak gość bez żadnych zasad i ty się jeszcze śmiesz udzielać ? Powinieneś się wstydzić osoby, która cię poleciła i schować głowę w piasek. A teraz siedzisz sobie w Amden i myślisz że nikt nie wie o kogo chodzi :) jeszcze będziesz pociągnięty do odpowiedzialności bo Szwajcaria to nie dziki zachód. Złamałeś prawo pracy i za to odpowiesz Hahahaha

Pracownicy

Jedziemy sobie na spokojnie po sylwestrze. I nie martw się o nasze bilety, już dawno mamy wykupione

Też doszły mnie słuchy że dostawał kasę za przekonanie innych pracowników z doświadczeniem w Elevatorze żeby prześli do konkurencji.

Prawnik

Udało im to się ale przejęcie pracowników było nielegalne bo jest miesięczny okres wypowiedzenia. A oni sobie z dnia na dzień odeszli zostawiajac nie dokończone windy. To było celowe żeby zlikowidować konkurencje. Na szczęście ich nie doczekanie. Nie udało się wam panowie. A konsekwencje będą wyciągnięte od wszystkich

Statystyki

Firma, która jest od 20 lat na rynku szwajcarskim. Bardzo łatwe jest sprawdzenie ile mają profesjonalnie i pozytywnie zaliczonych realizacji i zleceń. Posiada kilkaset zakończonych realizacji.

Zacząłem od niedawna pracować u nich i dziwne są dla mnie te komentarze. Bo wszystko jest tutaj w porządku

Pracownik Shindlera

Super firma. Godna polecenia

Obiektywny

Zdecydowanie polecam tą firmę

Zdecydowanie polecam tą firmę Zdecydowanie polecam tą firmę Zdecydowanie polecam tą firmę Zdecydowanie polecam tą firmę Zdecydowanie polecam tą firmę Zdecydowanie polecam tą firmę

Jeba. Konfiidentow

Jaarek Krzysiek i Zibi maja Racjee

Obiektywny

Powiem Wam wszystkim jedno. To dodawanie na GoWorku opinii to jest jedna wielka farsa. Sam mam firmę i jak chciałbym zniszczyć konkurencję to skrzyknałbym się z kilkoma kolegami i wypisywałabym tak negatywne opinie aż doprowadziłbym do tego że nikt by nie chciał z nimi współpracować. Właśnie to jest teraz praktykowane. Dlatego opinie na tym profilu nie są w ogóle rzetelne i nie jest możliwe zweryfikowanie wiarygodności

Zdecydowanie polecam tą firmę!

Zdecydowanie polecam tą firmę ! Zdecydowanie polecam tą firmę ! Zdecydowanie polecam tą firmę ! Zdecydowanie polecam tą firmę ! Zdecydowanie polecam tą firmę ! Zdecydowanie polecam tą firmę ! Zdecydowanie polecam tą firmę ! Zdecydowanie polecam tą firmę ! Zdecydowanie polecam tą firmę ! Zdecydowanie polecam tą firmę ! Zdecydowanie polecam tą firmę !

Od Elevatora

Były prowadzone rozmowy z potencjalnym pracownikiem i wszystko było na tak. Warunki dogadane i dopięte. Nagle potencjalny pracownik zaczął się zastanawiać i chce zrezygnować bo zasięgnął opinii. Jest to celowe działanie pewnych osób żeby ta osoba (kolejna w bardzo krótkim czasie) przyszła do nich. Jakoś dziwnym trafem te osoby trafiły i trafiają do konkurencji działajacej od roku na tym samym terenie

Don PRL
@Od Elevatora

Tak ja wiem nawet o kogo chodzi. Będę w Szwajcarii od nowego roku to opowiem jakie propozycje od złamanej nogi dostałem. Ten polaczek z broda z chudą szkapą to nieźli krętacze. Do zobaczyska koledzy

Zostaw merytoryczną opinię o Elevator Plus GmbH - Szwajcaria

Elevator Plus GmbH