Opinie o Elevator Plus GmbH w Szwajcaria

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Elevator Plus GmbH. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Elevator Plus GmbH o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elevator Plus GmbH w Szwajcaria

Firma godna polecenia

O Zybim

Zybi to u Vogla pracuje. Niezły cwaniak z niego. Jak mu się u niego nie spodoba to pójdzie na następnego i będzie na niego gadał. Stary kombinator. Vogel prędzej czy później się na nim pozna

@O Zybim

Słyszałem że już na niego narzekają u Vogla. On bardzo krótko wszędzie pracuje bo nie radzi sobie

Darek ze Śląska

Dobra firma i kase dają. Dużo odłożyłem pieniędzy

Darek
@Darek ze Śląska

A pracujesz tam jeszcze ? Masz jakiś kontakt

@Darek

Pracuje pracuje teraz dużo nowych ludzi zatrudnili ale o dziwo to nie polacy

@anonymous

Ze mną robi dwóch Niemców od dzis podobno za pół ceny, zaczynam się pakować

Zybi to chyba myśli ze w Szwajcarii dachów nie maja, pewnie nawet tam nie był...

Firma Elevator Plus GmbH poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Zybi

Kto tam przepracował trzy lata hahaha . I kto w Szwajcarii kryje dachy blachodachówką

Zabawny
@Zybi

Zbysiu jaki Ty zabawny jesteś. Widzę że jesteś oblatany w Szwajcarii. Może byś jakąś robotę załatwił. Może być przy betoniarce. Byłbym zaszczycony gdyby taka persona mi pomogła

Zybi Eternit
@Zabawny

Hahah No tak bo przciez tylko w Polsce wszyscy tacy bogaci że blachodachówką kryją dachy

Szacunek Zybi. Wszystkie Zbyszki to fajne chłopaki

O Zbigniewie ps. Zybi

Uważam że musi to być jakiś naprawdę gruby gracz, który się liczy i ma poszanowanie w branży. Widać że ma facet pojęcie a przede wszystkim jaki obeznany

Zybi

Pracowałem rok i żadnego Darka nie widziałem

@Zybi

A gdzie pracowałeś ? Może nie w elevatorze

Sławek

Bardzo porządna firma i uczciwi ludzie. Pozdrawiam

Obeznany

Pracuje tam 3 lata i żadnego Zibiego tam nie widziałem. Zapewne ktoś się podszywa. Jeden taki Zybi mieszka w Amden ale kładzie blachodachówki a nie składa windy

Zadowolony

Porządna firma. Zapewnione mieszkanie, auto do dyspozycji i dojazdy do pracy, diety na życie. Praktycznie całą pensje 4000 - 4500 CHF odkładałem nawet nie dotykałem tego. Polecam

Doświadczony pracownik

Doszły mnie słuchy że ktoś tutaj uprawia hejt i próbuje zaszkodzić porządnej firmie. To zaświadczam że znam tych ludzi od lat miałem możliwość kilkakrotnie współpracować z nimi i uwierzcie mi żeby tak każdy był wypłacalny i porządny. Proszę nie brać nawet pod uwagę osób, które tak negatywnie się wypowiadają bo miałem nieraz do czynienia z takimi osobami pracując razem z nimi to nawet nie potrafili słuchać ani się nauczyć a co tu mówić o kompetencjach.

Statystyki

Firma Elevator Plus to jest firma, która jest od 20 lat na rynku szwajcarskim. Bardzo łatwe jest sprawdzenie ile mają profesjonalnie i pozytywnie zaliczonych realizacji i zleceń. Posiada kilkaset zakończonych realizacji.

Pracownik Kone

Wymagająca to fakt ale jak skończysz windę to są fajne pieniążki nawet i premie się zdarzały. Polecam

Do statystyk

To najprawdziwsza prawda firma elewator ma zakończonych kilkaset realizacji problem polega na tym że za połowę nie zapłaciła monterom .

Do statystyk
@Do statystyk

Widać że bardzo mądry Pan musi takie komentarze wpisywać. Wystarczyłoby jednej pensji nie zapłacić i nikt by kolejnej windy nie zmontował. Łatwo jest pisać tutaj brednie. Nikt tego nie zweryfikuje

Zwykły monter

Bardzo dobrze płacą. Dają jeszcze dietę co tydzień na jedzenie i życie. Ja z tej diety to niezłe pieniążki sobie odłożyłem

Pracownik Schindlera

Firma z bardzo dużą ilością zleceń a co za tym idzie ze sporymi wymaganiami i obowiązkami. Za to super zarobki. Polecam

@Pracownik Schindlera

Miły Pan, który pomoga ze wszystkim nawet opony w samochodach sam osobiście wymienia. Pozytywni ludzie.

Pracownik Kone

W porządku firma. Godna polecenia

Zacząłem od niedawna pracować u nich i dziwne są dla mnie te komentarze. Bo wszystko jest tutaj w porządku

O opiniach na GoWork

Powiem Wam wszystkim jedno. To dodawanie na GoWorku opinii to jest jedna wielka farsa. Sam mam firmę i jak chciałbym zniszczyć konkurencję to skrzyknałbym się z kilkoma kolegami i wypisywałabym tak negatywne opinie aż doprowadziłbym do tego że nikt by nie chciał z nimi współpracować. Właśnie to jest teraz praktykowane. Dlatego opinie na tym profilu nie są w ogóle rzetelne i nie jest możliwe zweryfikowanie wiarygodności

Zostaw merytoryczną opinię o Elevator Plus GmbH - Szwajcaria

Elevator Plus GmbH