Opinie o Elevator Plus GmbH w Szwajcaria

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Elevator Plus GmbH. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Elevator Plus GmbH o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elevator Plus GmbH w Szwajcaria

pletttyyy

Nie będę się wypowiadał na temat tej firmy bo szkoda pisanie , ci co zostali oszukani to napisać pismo do AS czy Schidlera jak traktrują pracowników i myślę ze to będzie najlepsze rozwiązanie.

Jarek

Ja się teraz zdenerwowalem i idę na policję . Nie pozwolę na taką wolną amerykanke . Nie wolno tak traktować ludzi , niewolników już nie ma

jarek

pojechałem do baby bo mi obiecała złote góry , ale ja głupi byłem , zrobiłem jej 2 dźwigi , dała mi jakieś drobne , nawet nie mi tylko mojej żonie , tysiąc zł i 500 franków , reszta potem , potem to nie dokończyłem windy bo nie widziałem kasy , zrobiłem prowadnice , ramę i wstawiłem drzwi , pani stwierdziła że na straty ją wystawiłem bo winda nie skończona a ona za mnie mieszkanie zapłaciła . mieszkanie i tak stało puste czy ktoś mieszkał czy nie . nie widziałem takiej oszustki jak żyję

Jarek

Pewnie cały ten interes oprze się o sond . Są poszkodowani , świadkowie , dokumenty i nagrania

Firma Elevator Plus GmbH poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Jarek

No i dzwoni pani Marylka w środku nocy bo nie może przeżyć że strasze jej pracowników. Jej zdaniem tyle w Polsce się nie zarabia . Boi się że jej zrobić mogę konkurencję Nie dość że mi kasy nie zapłaciła to jeszcze uważa że ma jakieś straty prze ze mnie. Jej zdaniem dieta i mieszkanie to i dużo. Z tego co wiem ludzie się przewijają przez firmę w zawrotnym tempie i nikt kasy nie dostaje bo nie zakończył dźwigu Sami lenie i pijaki i narkomani a pani profity zbiera . Zakazala mi kontaktu z jej pracownikami i powiedziała żebym se kumpli w Polsce szukał.

Jarek

Takie moje przeanalizowanie tematu ze w Szwajcarii szał (usunięte przez administratora) nie urywa

Jarek

W Polsce montaż windy góra dół wynosi 9 tysięcy do ręki dla montera , do tego za każdy następny przystanek plus 1700 zł . Czyli winda 7 pięter wychodzi 9000+8500 = 17500zl

Adrian

Dobra firma. Normalni ludzie

Alex

Bardzo dobra i porządna firma

Zybi

Proszę się nie zajmować moją osobą firma państwa jest nie rzetelna a wszystkie pochwały piszecie sami . Brak wynagrodzeń i świadczeń to norma. W Szwajcarii przy wypłacie dostaje się odcinki kto u Was dostał. Firma krzak. Jak taka żetelna to dlaczego nazwę zmieniła z Glamur i to tak skutecznie że nie można w Internecie znaleźć.

@Zybi

W tym momencie nie wystawia Pan opini a zajmuje się oczernianiem firmy Elevator. Czy zdaje sobie Pan sprawę z tego co Pan pisze? Pisanie w internecie nie prawdy jest karalne i to bardzo surowo. Nie stoi Pan w kolejce w sklepie mięsnym aby rozpowiadać takie bzdury. Proszę się zastanowić nad swoimi poczynaniami bo to jest internet i wszyscy doskonale wiedzą kim Pan jest ( wystarczy sprawdzić IP)

@anonymous

Po IP ;) możecie znaleźć urządzenie a nie właściciela po pierwsze a po drugie raczej administrator musi je podac chyba zze strona slaba

@anonymous

Słaby to ty jestes Haha

Ci ludzie co nie dostali kasy za pracę po prostu są niezadowoleni z współpracy z tą pożal się bożą firmą . Byli pracownicy ostrzegają innych monterów żeby się nie przewieźli tak jak reszta . Nie pozdrawiam firmy .

Obiektywny

Normalna firma i normalni ludzie. Warunki Ok

Waldi

Normalna firma jakich wiele. A ludzie jak to ludzie. Rotacja jest zawsze i wszędzie.

Do zibiego

Zibi ty to skończ swoje przemyślenia jesteś niepoważny , lepiej zajmij się robieniem kawy i kręceniem papierosów na paczkach , twoje wypowiedzi nie zniszczą wizerunku firmy , bo tutaj jest bardzo dobrze ,

To jeżeli mają tylu zadowolonych fachowców na co im nowi pracownicy ;)

Przyjazny
@Zainteresowany

Bo jest coraz więcej zleceń

Nie chce mi się czytać

Dużo obcokrajowców zatrudnili

Elevatora popieram

Z całą stanowczością popieram tą firmę i oby tak dalej

Porządni ludzie. Porządna firma. Właściciel bardzo dobrze się zna na windach

Ja to nie rozumiem. Kojarzę tego Zybiego całego. Był sobie taki cwaniaczek co myślał że jest mądrzejszy od wszystkich i cwańszy. Ale nawet jak mu nie pasowało to sobie odszedł do innej firmy i po co to tutaj się udzielać i siać ferment. Wymyślać takie brednie to naprawdę sztuka. Ja pracuje turaj długo. Byłem w Polsce na święta. Wróciłem po nowym roku do pracy i jest wszystko w porządku w tej firmie

Bardzo dobra firma !!!!! Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Elevator Plus GmbH - Szwajcaria