Opinie o Elevator Plus GmbH w Szwajcaria

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Elevator Plus GmbH. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Elevator Plus GmbH o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elevator Plus GmbH w Szwajcaria

Jarek

Witam Pani Mario , ja nie jestem tu żeby komuś zaszkodzić ale nie jest pani firma tak do końca uczciwa , niech sobie pani przypomni jak wysłała mi pani lewy przelew który nigdy nie doszedł do mnie albo jak był nóż na gardle to za dźwig zapłaciła mi pani po ponad roku i to nie wszystko, przyjechała pani do Płocka, dała mi 500 franków i tysiąc złotych dokładnie i obiecała ze teraz będzie inaczej, dałem się nabrać. Czemu tak często kadra się wymienia ? Ludzie w Szwajcarii nas ostrzegali żeby jechać do domu, nawet kierownik budowy mówił że ta firma kaput i nie ma sensu tam dalej pracować . Niech pani nie zwala wszystkich niepowodzeń na Krzyśka on jest w porządku. Pozdrawiam Jarek Kowalczyk

Kancelaria prawna
@Jarek

. Pomówienie. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które: mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. Jeżeli sprawca dopuszcza się takiego czynu za pomocą środków masowego komunikowania kara jest surowsze, ponieważ sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. W razie skazania za przestępstwo określone powyżej sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego. Co istotne, ściganie tych przestępstw odbywa się z oskarżenia prywatnego. Podstawa prawna: art. 212 § 1-4 Kodeksu karnego (1997 r.)

Kancelaria prawna

Prawnik

Właśnie jak pan powiedział ostrzegali w Szwajcarii i właśnie to jest nagonka. Jeśli ktoś się wypowiada negatywnie na temat firmy to jest działanie na szkodę firmy

Profesjonalizm

Profesjonalizm i kompetencje oraz potężne doświadczenie zdobyte przez ponad 15 lat zwycięży i nawet taka zorganizowana akcja zaszkodzenia dobru firmy się nie powiedzie. Zapewniam was że firma się rozwija i wasze wysiłki nie przyniosły zamierzonego skutku. Przykro że wam nie wyszło niestety

Firma Elevator Plus GmbH poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Chłopcy z placu broni

Ciechanów też go szuka

Zadowolony

Sper firma, nie ma się do czego przyczepić , 100 franków na tydzień , i to nasza zapłata za zapierdol . Ale to nic , oszukala mnie baba 2 razy i niech nikt (usunięte przez administratora)o ze płaci za dźwig po zakończeniu, nie da rady zakończyć bo znajduje tysiąc innych spraw żebyś się nie wywiązał z zadania . Polecam tą firmę wrogom i innym ciemnym elementów

Kaktus
@Zadowolony

Dzięki zadowolony za opinie , nie skorzystam z tej firmy

Do pseudo glutów
@Zadowolony

Cosanostra
@Kaktus

Ojej kaktusie zróbcie sobie dobrze z zadowolonym i poklepcie się po tyłku

Cosanostra

Niezadowolony pedale. To właśnie teraz stałeś się moim wrogiem. I kontroluj bajerę berecie. Ty możesz sobie polecać listy na poczcie. Ciekaw jestem jak masz na imię (usunięte przez administratora)

Company

Popieram właściciela. Żeby takie dziadostwo się panoszyło na takich portalach. Tępić i gonić taką hołotę. Proponuje zorganizować sobie dobrego informatyka i namierzycie państwo wszystkich tych oszczerców. Powodzenia

Właściciel

Zaczynam proces o bez podstawne zniesławienie firmy. Każdy kto pisze takie oszczerstwa i kłamstwa odpowie za to karnie. Koniec samowolki. Nie jesteście bezimienni i nienamierzalni. Do zobaczenia w sądzie

Do pseudo fachowców - berety

Wszyscy Ci co te brednie piszą na temat porządnej firmy. Odpowiedzą prawnie. Obiecuje. Już są Wasze IP namierzone. Pseudo fachowcy i zwykle berety. Nigdy więcej wjazdu do Szwajcarii mieć nie będziecie pomocna (0) odpowiedz

Profesjonalista

Panu S dziękujemy za współpracę , proszę o przykładanie się do obowiązków a nie obczerniac firmę ,,

Profesjonalista

Te dwa ostatnie wpisy nie zostaną tak pozostawione bez słowa przypuszczamy kto je napisał ,

Do konfidenta Michała z Płocka

Michał ty jesteś (usunięte przez administratora)

Mega profesjonalna firma. Wysoki standard oraz super warunki pracy

iki.windy

Złodzieje i oszuści wiszą mi ponad 3500 CHF nie polecam. Na początku wydaje się wporzadku ale później okazuje się inaczej. Lewe rachunki do podpisu aby stworzyć lewe koszty, brak legalnego zatrudnienia.

Haha
@iki.windy

A ile wind Pan złożył ? Może nawet jednej nie zaczął bo trzeba było się przyuczyć i zmarnować czas fachowcom z doświadczeniem...

Refleksyjny

Żal tyłek ściska i żółć się ulewa bo firmie w Szwajcarii prowdzącej przez Polaków się wiedzie to trzeba dołożyć swoje. Taka to już jest Polska mentalność. Zamiast się cieszyć że można w obcym kraju pracować dla rodaka to nie najlepiej wymyślić brednie i się dowartościować. Przykre ale niestety prawdziwe

Pracuję w tej firmie trzeci rok i jestem bardzo zadowolony. Nigdy nie narzekałem na płatności a często nawet jak skończyłem w terminie zlecone zadania to dostałem bonus lub premie. Negatywne opinie są wystawiane przez niekompetentych byłych pracowników, którzy nie mieli zielonego pojęcia o składaniu wind a już na samym początku wymagali płacy jak specjaliści

Firma

Trzeci rok tam nikt nie pracuje ponieważ byłam tam i widziałem co się dzieje.Dluższy czas nikt tam nie wytrzyma.Czytając pozytywne komentarze to jakbym słyszał Marie Durzyńska. W Polsce namiary na ludzi montujących windy dostaje od kuzyna Andrzeja Krawczyka ,który jest zatrudniony w firmie Schindler Polska Sp.z o.o. na wysokim stanowisku.Świadomie naraża ludzi na wyzysk i oszustwo ze strony tej pseudo firmy.Nie polecam

Krzysztof
@Firma

Pracuję tam od 15.03.2015 roku i proszę mi nie pisać że nie bo sam wiem najlepiej. Nie ma Pani/Pan żadnej świadomości na temat poszukiwania pracowników ze strony tej firmy.

Wkurzony fachowiec
@Firma

Właśnie takie kondony jak ten beret co się podszywa pod pracownika porządnych ludzi to wypisuje takie brednie bo nie ma jaj żeby się ujawnić. Takie gluty ja ty pseudo fachowcu to niech się gonią i (usunięte przez administratora) pracować na McDonadlsie albo KFC bo na tyle czereśniaku masz kompetencji. Gonić taką chołotę i jak najdalej od porządnych firm

Czy warto podjąć współpracę z Elevator Plus GmbH Maria Durzyńska? Jak to wygląda w praktyce? Czy ktoś mógłby opisać?

Profesjonalista

Rzeczywiście dobre podejście. Najlepiej zacząć kilka wind rozgrzebać, nie skończyć żadnej a co za tym idzie pracodawca nie dostanie za nie pieniędzy i wymagać zapłaty. Już ja widzę jak ta inna firma płaci za nieskończone windy. Mega profesjonalne podejście. Tak to tylko w Polsce się pracuje. Za granicą się wymaga efektywnej pracy a nie wypracowanych roboczogodzin. Równie dobrze można przestać i przespać 200 godzin i żądać zapłaty bo przecież się było w pracy. Szacunek i powodzenia z takim podejściem

jk

Praca nie jest ciężka, warunki do życia dobre. Zarobki ok.

Maciek

najwazniejsze że płaca tak jak trzeba

Zostaw merytoryczną opinię o Elevator Plus GmbH - Szwajcaria

Elevator Plus GmbH