Opinie o Elevator Plus GmbH w Szwajcaria

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Elevator Plus GmbH. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Elevator Plus GmbH o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elevator Plus GmbH w Szwajcaria

Zadowolony

Bardzo rzetelna firma. Porządni ludzie i super warunki pracy. Polecam

R

jeśli mam być szczery to problem tam jest z pracownikami, piją, wyjazd do pracy traktują jak wakacje i przez takie akcje ciagle są problemy. Warunki współpracy na wysokim poziomie. Szwajcaria jest specyficzna i trzeba się dostosować do wymogow. Wypłacają pieniądze. Nie wypłacili komuś kasy ? No to mieli powód. Bylem świadkiem tego co się dzieje i powtarzam ze to nie jest problem w prowadzeniu firmy tylko w pracownikach.

Oszukany
@R

Po mojej interwencji mieli kontrole i okazało się,że nie odprowadzali składek za pracowników -Zwykli OSZUŚCI którzy na cudzej krzywdzie się dorabiają NIE POLECAM .Wszystkie pozytywne komentarze wystawiane są przez TYCH OSZUSTÓW.

@Oszukany

Jaką kontrolę ? Nic Nam o tym nie wiadomo

Koniak

A jak się z nimi skontaktować, jakiś adres, telefon, email, cokolwiek

Zadowolony

Pracowałem w tej firmie. Firma nalezy do starszych ludzi, placą na czas, mieszkanie, samochod, na jedzenie i zycie daja pieniadze. Polecam , w koncu wykonczylem dom po 10 latach.

Firma Elevator Plus GmbH poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Zostaw merytoryczną opinię o Elevator Plus GmbH - Szwajcaria

Elevator Plus GmbH