Opinie o Eurofins GSC Poland Sp. z o. o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Eurofins GSC Poland Sp. z o. o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Eurofins GSC Poland Sp. z o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurofins GSC Poland Sp. z o. o. w Katowice

Doswiadczenie wylacznie z rekrutacji, rozmowy pozytywne i nie mozna sie przyczepic, natomiast brak feedbacku to mega slaby punkt, zapowiedz odzewu i potem zero informacji, smutne bo zepsulo to cale pozytywne wrazenie, firma powinna odrobic lekcje z czesci swojej filozofii ktora glosi na stronie, Treat others respectfully! Pomimo wszystko pozdrawiam ;)

Po co obiecywać???
@Kandydat

Wiem, że można się domyślić, że brak kontaktu telefonicznego po rozmowie to brak oferty pracy, ale po co te puste słowa podczas rozmowy online, a potem brak nawet automatycznego maila …

Zakupy

Taki pokaz sztuczek psychologicznych odnośnie odmowy podwyżki, lepszej organizacji pracy to naprawdę można tylko podziwiać. Podziękowałam i wcale nie żałuję, bo wpajane jest jaka to jest świetna praca i za jaką świetną stawkę ;) Korpopranie mózgu na wysokim poziomie.

@Zakupy

A to nie byłeś zadowolony z zarobków, że poprosiłeś o podwyżkę? To powiedz chociaż, ile ci płacili, bo ja właśnie nigdzie się dowiedzieć nie mogę, a przecież oczekiwania są różne. Do podstawy dochodzą jeszcze jakieś premie? To też mnie ciekawi.

Kandytat

Brałem udział w rekrutacji. Rozmowa online. Osoby reprezentujące nie miały włączonych kamerek. Kompletny brak szacunku. Może warto dla kadry kierowniczej i managerskiej opłacić kurs z savoir-vivru?

Katy
@Kandytat

I to był jedyny etap tej rekrutacji, potem już nie było spotkania na żywo? O czym rozmawialiście podczas rekrutacji, pamiętasz jakieś konkretne pytania? Da radę już podczas rekrutacji negocjować pensje, poruszaliście ten temat?

@Katy

Miałam taką samą sytuację, wszystkie etapy przez internet. Zaproponowali mi posadę, ale odmówiłam przez to że Szef i Pani kierująca laboratorium nie włączyli kamerek.

Kandytat

Szanowny Eurofinsie! Chyba ominęli Państwo zajęcia z podstaw kultury osobistej, bo jak prowadzi się rozmowę rekrutacyjną przez internet to w dobrym tonie jest aby nie tylko kandydat miał włączaną kamerkę. Dlatego odrzuciłam Państwa propozycję - kierownictwo już na początku pokazało brak szacunku dla drugiego człowieka.

Firma Eurofins GSC Poland Sp. z o. o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Commercial Contracts Counsel. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
Korek

Eurofins został z tyłu, patrzac na widełki wynagrodzen na pracuj.pl. Stawka benefitu w kafeteri od lat taka sama można coraz.mniej kupić.Praca żmudna, zamiast księgować to ciągle coś testujesz a jak nie testujesz to piszesz instrukcje do instrukcji i tak wkółko. Większość czasu spędza się na testowaniu albo usuwaniu usterek z którymi trzeba sobie samemu poradzić. Jeśli chcesz nauczyć się księgowości to nie tutaj.Firma na okres przejściowy co widac po rotacji pracowników. Młodzi pracownicy uciekają szukając samorozwoju a nie szkolenia z IT.

@Korek

Na jakąś wypłatę może liczyć w księgowości?

Euromobbing

Opinia dotyczy filii w Łodzi - laboratorium mikrobiologicznego. Ta praca była jakimś żartem, począwszy od organizacji po atmosferę i kierownictwo. Ruda kierowniczka i jej ruda pomocnica z biura, okropne kobiety, wyklinające do pracowników i (usunięte przez administratora). Wdrożenia do stanowiska nie było, bo nie było na to czasu. Patrzenie ludziom na ręce podczas pracy. Popełnienie błędów kończyło się krzykiem. Hitem było chodzenie na przerwę tylko o wyznaczonej porze, np. kierowniczka zarządziła, że przerwa jest o 10 (!) a do 16 już nic. Nigdy się nie wyrabiali przez 8 h, więc były przymusowe nadgodziny. A jeśli ktoś musiał wyjść o godzinie 16 to patrzyli się krzywo. Nie przedłużyli umowy nie informując wcześniej o zamiarach i osoba została z dnia na dzień bez pracy. Bardzo wrogie nastawienie do nowych osób, wykluczanie z grupy i jawne obgadywanie po kątach. Komentowanie jak często ktoś chodzi do toalety... Tragedia. Jeśli chcecie zachować zdrowie psychiczne, to nie myślcie o pracy w Eurofins Łódź w Bionanoparku. Dowodem jest to, że ciągle kogoś szukają bo ludzie po prostu stamtąd uciekają, często po kilku tygodniach.

Witam Jak wyglada praca na stanowisku kierowca-próbkobiorca, w jakich godzinach się pracuje i standardowo jak z zarobkami ??

lucy

uciekajcie póki możecie. szefostwo traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora) przymusowe kilkugodzinne nadgodziny to standard. praca nawet i 11h bez żadnej przerwy. dlaczego? bo szefowie uwielbiają przyjmować zamówienia po zakończeniu pracy pracowników. godzina 17, wszyscy "kończą", ale pojawiają się zamówienia które muszą zrobić. a szefostwo do domu oczywiście. (usunięte przez administratora)jest notoryczny. szefowa pewnego razu nie chciała przekazać należnych kapci bo życzyła sobie odpytywania z normy jak w podstawówce. kompletnie nie patrzą na bardzo poważne sprawy prywatne o których się mówi. widmo zwolnienia ciąży nieprzerwanie. nigdy nie spotkałam się z tak źle działającą placówką. obiecaną możliwością rozwoju okazało się otrzymanie umowy o prace na rok a nie podpisywanie co trzy miesiące nowej. wielki rozwój naprawdę trzeba przyznać. życzę szefom (usunięte przez administratora) się i rozwalenia sobie głupiego (usunięte przez administratora). zakompleksione apodyktyczne narcyzy niewidzące nic poza pieniędzmi i czubkiem własnego nosa. nigdy w życiu tam nie idźcie bo wyniesiecie stad jedynie problemy psychiczne i skierowanie do terapeuty

Halina
@lucy

Naprawdę przerwy nie ma? Jak przysługuje powyżej 6 godzin, chyba że was kodeks pracy nie obowiązuje czy coś, ale piszesz o umowie o pracę. Nigdzie tak w firmie nie miałam. Były próby zgłoszenia tego gdzieś?

Czy firma szuka obecnie analytical service managera? Czy oferty na stronie pracodawcy są aktualne?

Karaluch

pracuje już tutaj jakiś czas, czas się wypowiedzieć. Firma średnia i płacą średnia, konkurencja wabi naszych pracowników dużo lepszymi stawkami.Na wysokim poziomie jest rotacja ludzi. O awans trzeba walczyć jak lew ale zawsze jest powód by go nie dostać, nieliczni awansują jeśli rozbijają się łokciami.Brak możliwości szkolenia językow, dofinansowań do kursów czy szkol, chyba że wybranym.cisnienie ma kipijaje za to ma sens i na tym się skupiają.brak paczek czy bonów na święta, brak wczasów pod gruszą. elastyczny czas pracy jest ok.

Emilia
@Karaluch

Inni mogą obiecywać wyższe stawki, ale jak w praktyce będzie? Właśnie jestem ciekawa, czy ktoś ma jakieś porównanie z różnymi miejscami pracy. Na którym etapie rekrutacji się poznaje stawkę?

obiecanki
@Emilia

muszę przyznać, że nigdy nie spotkałem się z sytuacją, że firma obiecywała cokolwiek. Zawsze pytają o oczekiwania, a ewentualna oferta jest na końcu. Są jakieś firmy w tej branży, które już na początku mówią o zarobkach?

@Karaluch

Można dowiedzieć na jakim poziomie jest wynagrodzenie? Trudno gdzieś znaleźć info

Gabriela
@obiecanki

Generalnie przystają na warunki kandydatów czy trzeba spotkać się gdzieś pośrodku? Rozumiem, że te oczekiwania to głównie kwota wynagrodzenia? Wiesz jaką kwotę maksymalną są w stanie zaoferować?

Jpracownik

Nie wszystko działa tutaj idealnie, typowe korporacyjne środowisko. Wiele rzeczy trzeba samemu zrobić, zależy czy ktoś lubi taki styl pracy. Hybryda nadal jest, da się pracowac 8h dziennie i nikt nie ściga. Praca w angielskim. Ludzie są ok, przynajmniej w Kato, raczej młode, da się wytrzymać kilka lat. Podwyżki typowe kilka procent, więcej przy awansie. Mam porównanie z typowymi korpo, jest podobnie.

Tpk
@Jpracownik

Mam odmienne odczucia i zgadzam się z wieloma negatywnymi opiniami tutaj. Od pewnego czasu jest coraz gorzej. TLki prawie nie mają czasu na jakiekolwiek budowanie zespołu i ograniczają się tylko do rozdzielania zadań. Podwyżki bardzo symboliczne. Bonus roczny baaaardzo uznaniowy i zawsze się znajdzie powód aby uciąć troche tu, troche tam. Awanse od czasu do czasu się zdarzają ale wypłata nieznacznie rośnie, chyba, że wybranym. Ogólnie dobre miejsce na chwilę bo ani praca na systemie przyjemna ani wynagrodzenie w stostunku do obowiązków "konkurencyjne". Na plus atmosfera ale to też kwestia bardzo subiektywna. Mam porównanie z "typowym" korpo i nie, nie jest podobnie.

jpracownik
@Tpk

ja nie pracuje w strukturach z TL tylko pod managerem, wiec nie jestem w stanie powiedziec jak w innych zespolach moje doswiadczenia nie były o wiele lepsze w innych firmach, nadgodziny niepłatne i o wszystko trzeba formalnie wnioskować, obijać się kartami na każdą przerwę i liczyć minuty pracy - akurat tu tego nie mam

DeeDee

Jak długo czekaliście na odpowiedź rekruterki/a po wysłaniu CV?

Kamila

Pracowałam jakiś czas, przeleje swoją opinie tutaj, mam nadzieje, że będzie pomocna: -Rekrutacja(kontakt z rekruterką, kultura osobista, punktualność - wszystko Ok, -Dostałam 1 dzień na podjęcie decyzji, mimo tego że pozytywna opinia przyszła w środku miesiąca, uważam że to stanowczo za mało, -Atmosfera w pracy - na 10 osob w teamie z 8 miałem bardzo dobry kontakt, więc na plus, -Technologie - bardzo słabe, w większości excel i access, -Nie istnieje żadna baza wiedzy ( confluence czy coś podobnego), wiec jeśli trafisz na samodzielne stanowisko dostaniesz jakieś pliki po kimś i będziesz musiał sam ogarnąć o co chodzi, - wiele rzeczy działa jeszcze siłą woli - nikt nie wie jak i po co, ale działają, - Słaba organizacja, - Wdrożenie do pracy - brak, prawdopodobnie dlatego, że w moim zespole była duża rotacja więc nie miał kto go zrobić, dostawałam same wrzutki na asap do zrobienia, - Team leaderzy ( raczej spoko, choć nastawieni na kompetencje miękkie) - kasa- Nie jest źle - Mozliwosci rozwoju - w aspektach technicznych raczej brak, jeśli widzisz się w roli PM, to pewnie są Ogólna ocena- dobre miejsce jeśli jesteś na początku kariery i chcesz zobaczyć jak pracuje się w korpo. Aczkolwiek trzeba mieć na uwadze, że w moim dziale średni czas pracy wynosił 1,5 roku, potem ludzie uciekali. Jeśli masz już jakieś doświadczenie i oczekujesz ambitnych zadań, jest dla Ciebie ważna dokumentacja projektowa, dobre praktyki tworzeni rozwiązań to raczej powinieneś poszukać czegoś innego Mam nadzieję, że pomogłem jeśli ktoś zastanawia się nad dołączeniem .

Maja
@Kamila

Piszesz, że z kasą nie jest źle, a ja tu przyszłam własnie poszukać jakichś konkretów. Chcę się zorientować bo nie wiem czy aplikować. Te 3500 powiedzmy, można spokojnie tu mieć? Czy poza tym jakieś dodatki albo benefity się zdarzały?

Izabela
@Kamila

Byłam niedawno na rozmowie aczkolwiek nie wiem ile się zarabia na danym stanowisku, czy takie informacje są podawane dopiero po pozytywnym rozpatrzeniu kandydatury? Zadano mi tylko pytanie o moje oczekiwania finansowe i to tyle. Dodam, że aplikowalam na stanowisko Młodszego specjalisty do rejestracji prób.

Majkus
@Kamila

A jeśli można wiedzieć na jakie zarobki można liczyć i na jakim stanowisku?

Nowa
@Kamila

@kamila A w jakim dziale pracowalas? IT? Jakie byly glowne obowiazki?

Olkus

Pytanie o księgowość SSC, wszyscy piszą, że stawki słabe, czyli mniej więcej jakie. Na ile może liczyć junior w AR lub AP?

ssc
@Olkus

srednia krajowa jako min

@ssc

7000 brutto dla juniora?????

taki jeden z Katowic
@Olkus

nie, to chyba jakaś pomyłka... a może nie... wcześniej ktoś pisał o nierynkowych stawkach a tu 7k na juniora?

Misuu
@taki jeden z Katowic

tak 7k na juniora ale chyba junior managera... w księgowości to niewiele wiecej niż minimalna krajowa, śmiechu warta firemka a w nagrodę dostaniesz raz na jakiś czas maila jak to znowu dużo milionów firma zarobiła

taki jeden z katowic
@Misuu

to ile może zarobić junior na rynku? 7k to realne? minimalna krajowa, to chyba też jakaś pomyłka, bo żadna firma nie utrzymałaby się płacąc tak mało wykwalifikowanym ludziom. Chyba, że zatrudniają niewykwalifikowanych i dlatego tyle płacą.

Aaa

Jaka wyglądają godzinowo zmiany na stanowisku laboranta?

Emilia
@Aaa

A co, jest rekrutacja? Patrz, ich strona mi się akurat nie ładuje i nie mogę przejrzeć ofert pracy, a zależy mi na czymś w okolicy. Ciekawe, czy szkoła średnia wystarczy?

Katarzyna

Widziałam na stronie internetowej firmy ofertę czterotygodniowych praktyk w laboratorium. Czy ktoś był? Możecie dać znać czy one są płatne? Pisali, że potem jest możliwość podjęcia pracy. Jak w praktyce to wygląda? Na prawdę dają możliwość zatrudnienia później?

Niesmak

Od kiedy praca zdalna gdy ludzie tego potrzebuja stała się problemem????? Czy HR może to wyjaśnić?

@Niesmak

ja chodzę 2 razy w tygodniu do biura, nic nie wiem o zmianach

pracownik2
@pracownik

bo nie ma żadnych zmian. praca jest w trybie hybrydowym

Ściema

Firma wystawia lewe oferty pracy bez pokrycia.

no tak
@Ściema

jak firma kogoś odrzuca, to nie znaczy że wystawia lewe oferty.

Katarzyna
@no tak

A ty brałeś udział w tej rekrutacji? Odezwali sie? Kilka osób zostawiło tu komentarz, że wysłali CV ale bez odpowiedzi. Ciekawa jestem czy są tu jacyś kandydaci do których zadzwonili?

@Katarzyna

Tak sa kandydaci do ktorych oddzwonili a nawet zatrudnili - np mnie. To ze do Ciebie nie zadzwonili to moze znaczy ze nie pasowalas do danego stanowiska i rozmowa byla przeprowadzona z innym kandydatem.

Pytająca

Ciągle wiszą ogłoszenia na laboranta mikrobiologicznego, zastanawia mnie dlaczego tak jest. Pracował ktoś jako laborant mikrobiologiczny i może opowiedzieć jak wrażenia? Inne stanowiska laboratoryjne też mnie interesują :) Czy ciężko jest się wdrożyć, jak z zarobkami i atmosferą w pracy? Pozdrawiam

Pytająca
@Pytająca

Zapomniałam dodać, że interesują mnie opinie o pracy w Łodzi :)

Emp

Firma zarabia biliony, a ucina pracownikom roczne premie… Nie dziwne, że szef jest miliarderem, jeżeli oferuje pracownikom dosyć niskie stawki i jedzie na stażystach pracujących za najniższą krajową.

@Emp

Nic takiego nie miało miejsca. Bonus składa się z trzech elementów: wyników indywidualnych, wyników twojego zespołu i wyniku finansowego firmy. Komunikacja o wynikach finansowych firmy przełożyła się na zaliczenie trzeciej części bonusu na 100%.

Zostaw merytoryczną opinię o Eurofins GSC Poland Sp. z o. o. - Katowice

• Jak się pracuje w Eurofins GSC Poland Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurofins GSC Poland Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurofins GSC Poland Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 7 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eurofins GSC Poland Sp. z o. o.