Opinie o Mariusz Barwiński Space Global w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Mariusz Barwiński Space Global. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mariusz Barwiński Space Global na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mariusz Barwiński Space Global w Katowice

Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Jakie wartości są cenione w Mariusz Barwiński Space Global?

krok Nowy wpis

Nie polecam tez pracowalem ze dostajesz 28-32zl poza tym nic wiecej.umowa najnisza krajowa.reszta pod stolem .Nie daje obuwia ochronnego.nie placi chorobowego .czy zastanowiles jaka bedzie emerytura.Znam tych posrednikow z pracy lub od kolegow (usunięte przez administratora)

@pracownik Nowy wpis

Jak czytam bzdety na temat Space Global to mnie krew zalewa pracuje u Barwinskiego i jakiś za urlop wypłacane mam za chorobowe też. A jeśli chodzi o więcej godzin powyżej 8h to dzwoni wcześniej i pytanie jest nikt zmuszany i widzę z wypowiedzi (usunięte przez administratora) to szybko się domyśliłem że byli pracownicy jka psioczyli na budowie których znałem tacy jesteście cwaniacy a prosto w twarz nie potraficie powiedzieć tylko piszecie. Centusie 35zl na godzinę u Barwinskiego to jest dobra stawka chyba że byliście ciulastymi operatorami albo chlaliscie na robocie i was pewnie wyrzucali z każdej budowy to teraz tak macie.

Czy w Mariusz Barwiński Space Global wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Mariusz Barwiński Space Global? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Kombinator i (usunięte przez administratora) Jak się postawisz to Cię będzie straszył kolegami bo sam jest leszczem i (usunięte przez administratora)! Nie polecam nikomu tego typa. Jak dostał w (usunięte przez administratora)na budowie to z płaczem uciekał żeby nikt nie widział. Ciągle problemy z wypłatą i większość ludzi pracuje na czarno. (usunięte przez administratora)

Jak długo czekaliście na odzew z Mariusz Barwiński Space Global? Oddzwaniają zawsze?

Operator007

Pan Mariusz B. Kawał wyszczekanego gnoja. Odgraża się wielu, szantażuje i zastrasza. Pracowałem jakiś czas ale w/w osoba to kompletny psychopata. Wiadomo idzie na pełną lewiznę ale wielu pracowników czeka na zmianę przepisów w nowym ładzie kiedy to wina pracodawcy będzie zaniżanie na umowach i za tych wszystkich 60 ludzi przyjdzie ci zasmarkany złodzieju wyrównać ZUS i cała resztę na co okradasz to Państwo. Najniższa krajowa (usunięte przez administratora) a reszta do ręki. Może 1 budowa za 40 jest po 8h na reszcie każe pracować 10-11 godzin co również jest niezgodne. Podrabia dokumenty itp. Nie masz prawa zejść. Inaczej nie zapłaci. Oczywiście za pobyt w szpitalu nie płaci, za nic finalnie nie płaci godziny liczy po swojemu (usunięte przez administratora) jak ich mało. Obyśmy my wszyscy pracownicy (usunięte przez administratora) zniszczyli tego Dziada w nowym ładzie.

@Operator007

Ciekawie się czyta tą treść, nie wiedziałem że czegokolwiek nie płacę. Po drugie nie widzę problemu z żadnymi godzinami u mnie w firmie żeby ktoś robił po jakiś nadzwyczajnych godzinach. Jeden by chciał robić 4h a drugie leżeć w domu i mieć zapłacone, drugi znowu pracować więcej, co człowiek to opinia. I nie rozumiem skoro ma Pan jakiekolwiek pretensje wylewa Pan żale na forum zamiast się do mnie zgłosić, ja nie gryzę, dziadem też się nie czuje. Pozdrawiam Pa(usunięte przez administratora)chopatę :)

Jasiek
@Operator007

Hehe oj jakie to straszne, każe pracować 10h ???? taka specyfika zawodu przyjacielu, nie będzie cała budowa stawać bo sobie operator chciał zejść po 8h :) tak jest w całej Polsce i w większości krajów na świecie, trzeba sobie było wybrać inny zawód, na produkcji zarobisz spokojnie swoje ozusowane 3k na rękę przy 8h, a pchasz się na budowę narzekać? wiesz co by było, gdyby budowy pracowały po 8h dziennie i płaciły wszystko na konto? Ceny budynków, w tym mieszkań, o połowę do góry, bo powstawałyby w ślimaczym tempie, przez co byłoby ich mniej i chętni czekaliby dłużej, przez to rosłaby kolejka chętnych a im więcej chętnych tym wyższa cena. Do tego wyższe koszty utrzymania pracowników, wynajmu maszyn itd ... Dlatego ty miej szacunek do budowlańców, że godzą się na takie warunki pracy, a nie przyłaź pracować na budowę po to tylko, żeby narzekać jak tam jest i obwiniać za to winą jakiegoś konkretnego pracodawcę.

Kolokokakolo
@Jasiek

W większości krajów cywilizowanych nie ma płacena pod stołem. Pracuje w Austrii po 10 h dziennie i mam całą stwakę ubruttowioną i płacone nadgodziny z dodatkiem 50%. Każdy w swoim zakresie wyrabia emeryturę. Jak ktoś się godzi za najniższą krajową to jego problem.

Maro
@Kolokokakolo

Co za (usunięte przez administratora)?!W Austrii jest wszystko na papierze,a w Polsce pod stołem i jakie nadgodziny wypłacane.

Maro
@Jasiek

Tylko ze sa przepisy ze Operator Zurawia może pracować maksymalnie 8h.Po upływie tych godzin pracuje niezgodnie z przepisami,a nie daj Boże stał by się wypadek na budowie.Na budowie normalnej zabezpiecza się zmianę operatorska.

Mariusz Barwiński-Space Global

Przykro czasem czytać takie posty i niewiem czym kierują się osoby które tak opisują naszą firmę i czy w ogóle u nas pracowali. Pracownicy w naszej firmie wynagrodzenie dostają 10-ego dnia każdego miesiąca, wypłacam również czasami zaliczki w trudnych sytuacjach. Świadczenia chorobowe są wypłacane zgodnie z lista płac Pracownicy w naszej firmie mają opłacane warunki szkodliwe - doliczane do wcześniejszego przejścia na emeryturę Strona naszej firmy będzie niebawem w nowej odsłonie i będą tam informacje o rekrutacjach Na chwilę obecną możecie sprawdzić nasze oferty pracy na takich portalach jak infopraca.pl, aplikuj.pl czy tez gratka.pl A jeżeli chodzi o kontrole urzędów Państwowych wszystkie przebiegły pomyślnie. Zatrudniamy ponad 60 osób w dwóch oddziałach firmy więc jakby było źle naszym pracownikom napewno przeszliby do innych firm, których na rynku jest mnóstwo. Z Poważaniem Mariusz Barwiński 730000372

prawdomówny
@Mariusz Barwiński-Space Global

Haha dobre ... niestety muszę się nie zgodzić z pańską wypowiedzią , są osoby którym Pan nie wypłacał należnego szpitalnego , jakby tego było mało to jeszcze ich straszono ???? więc proszę tu nie kłamać , serdecznie pozdrawiam

Rocco
@Mariusz Barwiński-Space Global

Jak można być taki zakłamany?

MariuszCweloza
@Rocco

Normalnie , trzeba być psychopatom i mitomanem

...

Jakie są Twoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Pracownik Budowlany w firmie Mariusz Barwiński Space Global?

Elektryk wysokich napięć

Na rozmowie rekrutacyjnej , Ksiegowa na moje pytanie czy nie ma możliwości o bruttowania stawki i nie płacenia pod stołem odpowiedziała że inaczej się nie da.

Jak wygląda praca w firmie Mariusz Barwiński Space Global? Czy można liczyć na premię?

Hydraulik

Jaką premie człowieku on nie płaci nadgodzin, sobót , nie daje ubrań roboczych. Daje minimalna resztę pod stołem , dopóki jesteś potrzebny i masz gdzieś zapchać dziurę to jest miły. (usunięte przez administratora)

Grzesiek

Pracodawca godny polecenia, wypłata zawsze na czas do 10-tego, o zaliczkę też można poprosić, staje w obronie jeżeli są jakieś problemy na budowie, a nie wymusza pracę w wiatry jak inni.

Witam, Oczywiście chętnie zatrudniamy osoby które się uczą. Prowadzimy budowy które pracują w II zmianowym trybie pracy po 8h, również jest możliwość dorywczej pracy.

W punkt

Nie wypłacił za nie wykorzystany urlop po czym przychodzi świadectwo pracy pocztą a tam? Wykorzystałem cały urlop ???? śmieszne rzeczy bo w tamtym okresie ciężko było załatwić sobie jeden dzień wolnego. Skandal i tyle. Niewiem czy od tamtej pory się coś pozmieniało na plus

Pozwol ze odpowiem
@W punkt

NIC

Cześć, nie udało mi się znaleźć na stronie ofert pracy ale widziałam, że jest dostępny formularz, poprzez który można aplikować o pracę do Space Global. Czy ktoś z niego korzystał? Po jakim czasie dostaliście jakąś odpowiedź? Czy zawsze się ją dostaje, nawet gdy firma nie jest nami zainteresowana? I jak dalej wygląda proces rekrutacyjny?

Operator
@Ewa

Jak chcesz pracować 10h i więcej to praca na żurawiu jest akurat dla Ciebie :-) Nie, to lepiej zmień branże bo lepiej nie będzie, a i na umowie czeka Cie minimalna więc nie licz na jakiś porządny urlop bądź l4 w razie choroby ;-) Pozdrawiam i powodzenia

Kazimierz
@Operator

Po jakim czasie można się starać o podwyżki? Mówisz że czeka tu minimalna pensja, a dodatki i premie? Ile wynosi całość wynagrodzenia na rękę w Space Global? :)

Obs

Niestety ale nie potrafią liczyć źle naliczyli urlop o 1000 zł. Płacenie pod stołem praca powyżej 8h.nie nie będę udowadniał tutaj bo nie mam zamiaru być zastraszany.

Radosław S.

Witam. Jeżeli chodzi o pracę w SPACE GLOBAL to : - wynagrodzenie zawszę na czas. - wolne gdy jest potrzeba bez żadnego problemu. - kontakt z pracodawcą o każdej porze. - auto służbowe. Nie pytałem... :) Pracuję juz jakieś 5lat i największy minus to to że stawki poszły w dół z powodu pandemi.... mam nadzieję że sytuacja szybko się unormuje bo do chwili obecnej nie mogłem narzekać. Pozdrawiam.

lubczyk
@Radosław S.

To nie z powodu pandemii poszły stawki w dół. To zwykłe (usunięte przez administratora) szefostwa i kierowników budów. Skoro budowa, pomimo pandemii w najlepsz trwa, a inwestor jest wypłacalny i wypłaca kasę wykonawcy na czas, to gdzie tu przyczyna kovidowa? Kovid, to tylko pretekst, aby operatorów i innych budowlańców jeszcze bardziej wykorzystać. Gdyby każdy powiedział, że nie będzie zapierniczał za obniżone stawki, albo bez żadnej dyskusji schodził z dźwigu po ośmiu godzinach pracy, tak jak nakazują przepisy, to całkiem inaczej, te wszystkie białe kaski by na budowie śpiewali, a razem pracodawcy operatorów. Sami operatorzy pozwalają z siebie (usunięte przez administratora) robić. A to trzeba stanowczo powiedzieć BASTA! Kto to widział, aby operator zapieprzał za 21-23 złote za godzinę za tak odpowiedzialną i męczącą pracę? To jest dopiero wyzysk!

@lubczyk

Popieram, stawki nie powinny być obniżone, niestety pracodawca nie miał w tamtym okresie na to większego wpływu. Sytuacja na rynku znowu zaczyna się robić gorsza bo ludzi brakuje wiec pewnie stawki się podniosą. Korzystają na tym budowy które podpiszą kontrakt za jak najniższe pieniądze to powinno być oczywiste

Były operaotr
@lubczyk

Jak się ludzie godzili wchodzić za 20 zł to ich problem...niestety tacy ludzi wraz z obcokrajowcami niszczą rynek pracy... Zresztą nie było żadnych obniżek na starych kontraktach, a i tak pracodawca w tym w/w Pan obniżał stawki (wiem bo znajomi u w/w Pana pracowali), jedynie nowe kontrakty mogły być podpisywane za mniejszą stawkę, aczkolwiek osobiście w to wątpię - ani właściciel żurawia, ani pośrednik nie da się okraść, niestety zwykły (głupi) pracownik tak... tak jak piszesz, gdyby ludzie schodzili z żurawi i w innych branżach to pracodawcy / pośrednicy nic by nie obniżali ;) Tragedią i głupotą jest pracować na żurawiu powyżej 100m za 24 zł - śmiech na sali ;) Poza tym jakimś dziwnym trafem, ludzie pod żurawiami w tym samym czasie nie mieli obniżek, wręcz przeciwnie, dostawali podwyżki! Teraz się wszyscy pośrednicy biją w pierś i chcą wstąpić do porozumienia z operatorami, a to tylko po to żeby dopchać się do jeszcze większej kasy... no i odzyskać chociaż część operatorów których stracili (normalni, szanujący się ludzie zmienili branże bądź wyjechali za granicę, co spowodowało wysokie braki kadr - praca min 10h dziennie, u 99% pośredników nie ma wielu budów po 8h, bo i nie ma ludzi, a ludzie głupi - wolą robić więcej godzin za małe pieniądze, niż mniej godzin za większe pieniądze)

@Były operaotr

Proszę żeby Ci operatorzy się tu wypowiedzieli którym "rzekomo zaniżyłem stawki na starych kontraktach" - ponieważ ani jednemu nie urwałem nawet 10 gr. Myślę że zbędna dyskusja na podkręcenie atmosfery. Co do stawek to każdy się zgodzi że są kiepskie, ale trzeba sobie jasno powiedzieć że w szybkim tępie rosną przez brak choćby operatorów. Nie zauważam u siebie budów gdzie operator by był zmuszany do pracy powyżej 8h. Prawo mamy jakie mamy ale 10h to nie jest jakiś szał pracy.

Były operator
@Mariusz Barwiński Space Global

Gdyby się mieli wszyscy wypowiedzieć to by nie było 26 opinii tylko o wiele więcej i pewnie nie wszystkie pozytywne ;) Większość ludzi ma na to wywalone i po prostu zmienia branże, bo nie zamierza się denerwować (ocenzurowano) ;) Jako pośrednik jest Pan jednym z nielicznych, których jeszcze szanuje ;) Bardzo dobre że Pan pisze że są budowy gdzie operator pracuje 10h, a nie 8 jak ma Pan w ogłoszeniach, już nawet pomijam że jest to nie zgodne z prawem - operator tyle pracuje bo musi - inaczej może poszukać innej pracy, bo budowa, ani właściciel żurawia nie chce płacić za 2 operatorów, nie oszukujmy się, takie są realia. Jako pośrednik ma Pan możliwości - albo płacą za 2x8h albo niech szukają innej firmy ;-) Przy dzisiejszym rynku miałoby to prawo zadziałać a i Pan jako pośrednik by zarobił więcej, zyskał w oczach pracowników i innych operatorów, może i przyszłych pracowników. Dobrze wszyscy wiemy jak wygląda ten rynek, więc nie oszukujmy się, patologia w tej branży była, jest i pewnie jeszcze przez długi czas będzie. Piszę tu zarówno o pracodawcach i pośrednikach. Oczywiście nie bije tu do Pana jako pracodawcy - stwierdzam tylko fakt. Zmienicie rynek (w pozytywnym tego znaczeniu) to i pracownicy się znajdą ;) Pozdrawiam

Do emerytury został mi rok. Ostatnie 4 lata pracuje w spokoju psychicznym jak nigdy w innej firmie mi sie to nie zdarzylo.Bywalem na chorobowym w szpitalu, mialem zalegle urlopy-, ale otrzymywalem za to nalezne mi pieniążki. Osobiscie nic zlłego nie moge powiedziec o Space Global. I co najważniejsze to płynność finansowa, dzieki ,której mozna zaplanowac wydatki. Ja polecam.

Maur operator żurawi wieżowych

Wynagrodzenie zawsze na czas, jeżeli jest się w trudnej sytuacji zaliczki również mogłem pobrać. Z całą pewnością mogę polecić pracodawcę, chciałbym napisać coś , aby za różowo komentarz nie brzmiał, tylko właśnie nie znajduję, wszystko ok

Krzysztof K.

Obecnie pracuje i polecam. Może kilka faktów z mojej strony. 1. Praca uzyskana dzięki ogłoszeniu na portalu aplikuj.pl - Rozmowa: Krótko, zwięźle i na temat. Warunki pracy, wynagrodzenie, czas pracy i miejsce pracy. 2. Wynagrodzenie 10-ego dnia każdego miesiąca. 3. Praca po 8h dziennie. 4. Kontakt z pracodawcą - bez zastrzeżeń.

Zostaw merytoryczną opinię o Mariusz Barwiński Space Global - Katowice

• Jak się pracuje w Mariusz Barwiński Space Global?

Zobacz opinie na temat firmy Mariusz Barwiński Space Global tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mariusz Barwiński Space Global?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 5 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mariusz Barwiński Space Global
2.6/5 Na podstawie 14 ocen.

Mariusz Barwiński Space Global