Opinie o Krzysztof Góralczyk Fill w Zator

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Krzysztof Góralczyk Fill. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Krzysztof Góralczyk Fill o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krzysztof Góralczyk Fill w Zator

Natalia Kołodziej

Witam, Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Wynagrodzenia oraz świadczenia oferowane w firmie FILL - producent rolet i żaluzji Krzysztof Góralczyk, są ustalane podczas podejmowania pracy przez kandydata. Zachęcamy do śledzenia portali zewnętrznych na których zamieszczamy oferty pracy. Nadmienię również, iż w przypadku zainteresowania ofertą proszę o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: rekrutacja@fill.com.pl Pozdrawiam serdecznie, Natalia Kołodziej Dział marketingu

Zainteresowana

Czy planowane są przyjecia do pracy w najbliższym czasie?

Natalia Kołodziej
@Zainteresowana

Witam, W obecnej chwili trwa rekrutacja na stanowisko: pracownik produkcji rolet zewnętrznych. Zachęcam do złożenia dokumentów aplikacyjnych na adres e-mail: rekrutacja@fill.com.pl. Pozdrawiam serdecznie, Natalia Kołodziej Dział Marketingu

Czy Krzysztof Góralczyk Fill zapewnia kartę multisportu?

Krzysztof Góralczyk

Na ten moment nie dysponujemy pakietem Multisport. Niemniej jednak staramy się gwarantować najlepsze warunki pracy, w oparciu o inne systemy premiowania. Pozdrawiam serdecznie, Krzysztof Góralczyk

Chętna do współpracy

Witam, czy na produkcji znajdzie się również praca dla kobiet ?

@Chętna do współpracy

Witam Tak, na produkcji rolet wewnętrznych pracuje większość kobiet. W tej chwili właśnie rozpoczęliśmy przyjmowanie aplikacji na to stanowisko.

Chętna do współpracy
@Krzysztof Góralczyk

Na jakiego maila można przesłać Cv??? :)

@Chętna do współpracy

Proszę przesłać CV na mail: ksiegowosc@fill.com.pl Pozdrawiam i życzę powodzenia w procesie rekrutacji :)

Proszę o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@fill.com.pl Pozdrawiam

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Krzysztof Góralczyk Fill spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Chętna do pracy

Czy są może przyjęcia do pracy na produkcje.

@Chętna do pracy

Witam Ciesze się z zainteresowania pracą w mojej firmie. Tak, ze względu na bardzo dużą ilość zamówień wznowiliśmy rekrutację pracowników na stanowisko pracownik produkcji. CV można przesyłać na adres: rekrutacja@fill.com.pl Życzę powodzenia w procesie rekrutacji.

niezadowolona

atmosfera super ale po paru dniach pracy zadzwonili i powiedzieli że mam już nie przychodzić

@niezadowolona

Witam, W związku z prowadzoną rekrutacją, a późniejszym okresem próbnym podjęliśmy decyzję o zatrudnieniu osoby, która w najlepszym stopniu spełniała kryteria wymagane dla danego stanowiska. Staramy się, aby podjęte decyzje były rzetelne oraz profesjonalne. Doceniamy to, iż pomimo negatywnego dla Pani wyniku procesu rekrutacyjnego, próbny okres pracy upłynął w przyjaznej atmosferze. Jest to dla nas bardzo ważne. Dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. Życzymy realizacji na przestrzeni zawodowej oraz wszystkiego dobrego. Z wyrazami szacunku, Krzysztof Góralczyk

@Krzysztof Góralczyk

Oczywiście. Atmosfera i podejście do drugiego człowieka jest bardzo zadowalająca. Dla osób nowych lub w okresie próbnym staramy się rzetelnie wyszstko wytłumaczyć.Jednak przychylam się do odpowiedzi firmy. Zależy nam aby klient byl zadowolony z zamowienia. Produkt sprawdzony a wysylka dostatczona na czas. Musze przyznać ze zespół w 100% spełnia te warianty.

niezadowolona
@Krzysztof Góralczyk

Mam nadzieję że jak będą państwo potrzebować pracownika chodziby na umowę zlecenie to może domnie zadzwonią

Praca bardzo dobra. Spokojna i przyjazna załoga. W dzisiejszych czasach to rzadkość. Na wszystkie pytania firma tutaj odpowiada zgodnie z prawda. W sytuacji pandemi firma zachowuje środki ostrożności i dezynfekcji. Polecam pracodawcę.

Krzysztof Góralczyk

Witam, Ciesze się, iż pracownicy chętnie dzielą się spostrzeżeniami dotyczącymi funkcjonowania firmy z innymi osobami na forum publicznym. Jak zawsze podkreślam: firmę tworzą ludzie :) Pozdrawiam serdecznie, Krzysztof Góralczyk

Max

Witam firma w czasie wirusa dalej prosperuje? Szukam pracy na terenie Zatora bo że swojej pracy zostałem zwolniony po 7 latach z braku zamowien6z Włoch.

@Max

Witam Dziękuję za zainteresowanie ofertą Pracy w mojej firmie. Tak, firma nadal prosperuje, na tą chwilę wprowadziliśmy szereg zabezpieczeń i dzięki temu niezmiennie działają biura, produkcja oraz montaże. Ze względu na niepewną sytuację na rynku nie planujemy w najbliższym czasie przyjęć. Zapraszam do kontaktu jak tylko sytuacja nieco się uspokoi. Tak czy inaczej można przesłać CV na mail biuro@fill.com.pl Pozdrawiam

Gg

Czy będą przyjęcia do pracy?

@Gg

Witam! Cieszę się, że interesują się Państwo pracą w mojej firmie. Właśnie zakończyła się rekrutacja na stanowisko montażysta rolet i bram. W chwili obecnej nie prowadzimy rekrutacji na pozostałe działy. Proszę zaglądać na naszą stronę na FB lub na OLX z pewnością tam będziemy ogłaszać rekrutację na poszczególne działy. Z pewnością przed sezonem letnim będziemy wzmacniać nasze siły i potrzebować kogoś do pracy. Zapraszam także do kontaktu z naszym biurem zawsze można podpytać czy nie pojawiło się coś nowego. Pozdrawiam!

Czy można liczyć w Krzysztof Góralczyk Fill na prywatną opiekę medyczną?

Krzysztof Góralczyk

Witam Na chwilę obecną taka forma nie jest dostępna w naszej firmie.

Ciężko jest w systemie 12/12 w Krzysztof Góralczyk Fill? Ktoś coś?

FILL Krzysztof Góralczyk

Dzień dobry. Miło nam, że wykazują Państwo zainteresowanie naszą firmą. Pracujemy w systemie jednozmianowym w godzinach 6:00 - 14:00 lub 8:00 - 16:00 w zależności od pełnionego stanowiska. W trakcie sezonu, gdy występuje wzmożona ilość pracy, zdarza się utworzenie drugiej zmiany - popołudniowej, jednak nie jest to bardzo częsta sytuacja. Pozdrawiam!

qwerty

Typowy polski pracodawca duże wymagania małe zarobki

Lula

Jakie są zarobki,czy praca jest akordowa czy płacona godzinowo za jaką stawkę.Na ile zmian się pracuje?

było_mineło89

Właściciel nie docenia wkładu pracy pracowników a jedynie swoich pupili. Nadgodziny to konieczność, spora szansa ze odbierzesz je w urlopie (zależy od "widzimisię"). Pracownicy produkcji nie zgrani nie umieją się przeciwstawić....

FILL
@było_mineło89

Autor opinii jest nam znany. To osoba, która nie pracuje już w naszej firmie, a jej wypowiedzi są dyktowane emocjami. Tak się zdarza gdy pracownik opuszcza firmę. Zdarza się, że nie każdy jest w stanie poradzić sobie z zadaniami mu powierzonymi, to prowadzi do rozstania, a w efekcie do rozgoryczenia. Przykro nam z powodu tej nieprawdziwej opinii. Jesteśmy wobec naszych pracowników uczciwi i takie sytuacje nie mają miejsca. Gdyby było inaczej nie pracowali by u nas na produkcji, w biurach i na montażu ludzie, którzy są z nami od początku to jest od 2008 r. Za to z tego miejsca im serdecznie dziękujemy!! Z tego miejsca pozdrawiamy także autora wiadomości, jeżeli kiedykolwiek zdarzyła się sytuacja, że nie poczuł się doceniony to PRZEPRASZAMY! Jesteśmy tylko ludźmi, właściciel jest tylko jeden, a w firmie pracuje w sezonie nawet ponad 50 osób.

Zostaw merytoryczną opinię o Krzysztof Góralczyk Fill - Zator

• Jak się pracuje w Krzysztof Góralczyk Fill?

Zobacz opinie na temat firmy Krzysztof Góralczyk Fill tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krzysztof Góralczyk Fill?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Krzysztof Góralczyk Fill
3.7/5 Na podstawie 32 ocen.
  • Stanisława Staszica 7
    32-640 Zator