Ren But Sp. z o.o.

Złotoryja

Ren But Sp. z o.o.

Opinie o Ren But Sp. z o.o.

Filipek

Dlaczego nie rozmawiacie o tych niezałatwionych sprawach z szefostwem tylko tu narzekacie?

@Filipek 18.11.2018 17:12

O czym tu gadać ? Szefostwo wie jak to wszystko wygląda i ma to głęboko w poważaniu.

janek

Pani prezes ma swich pupili.Młodym chlopaką wypłaca po 3 - 4 tys. wypłaty.A stary musi tyrać za grosze bo nie ma na chleb.Jeżdżą po Polsce i za granice na wystawy i targi za pieniądze pracowników.Totalny syf.Z panią prezes na czele.

anna
@janek 22.02.2016 13:29

W 100 % sie zgadzam.Pani prezes lubi tylko młodych pracowników a starszymi gardzi.Młodzi naprawdę mogą tam zarobić od 2,5 tyś w góre.Mój znajomy po 50 pracuje 4 lata zarabia najniższą krajową + 400 zł w kopercie a wyrabia po 230 godxzin miesięcznie.Nie wspomnę o tych nadgodzinach i nockach po parę nocy z rzedu.Masakra jak tam potrafią poniżyć człowika.

Basia
@janek 22.02.2016 13:29

Raczej tu chodzi o panią dyrektor produkcji. To że firma jeździ na targi to nic złego. W ten sposób prezentuje swoje wyroby i zyskuje odbiorców. Najgorsze w tej firmie jest to, że pani dyr. nie potrafi zarządzać a Prezes zapatrzony jest w nią jak w obrazek. Jej kiepskie decyzję są wybaczane, mimo że pociągają za sobą duże koszty. Firma nieusystematyzowana, bałagan ogromny i brak nowatorskich pomysłów. Uznają, że jak 15 lat temu zarządzanie się sprawdzało to i teraz się sprawdzi. Nie polecam firmy.

Ruspol

Firma wyzyskująca pracownika. Narzucone odgórnie nadgodziny i praca w sobotę. Stawki za nadgodziny są takie same jak za normatyw. Nieprzestrzeganie podstawowych przepisów BHP i P.POŻ. Pracownicy nie dostają ubrań roboczych. Na szwalni za przepracowanie w miesiącu 200 godz. i więcej pracownik nagrodzony jest poprzez podniesienie stawki o 1 zł/godz. Pani dyrektor produkcji bez odpowiednich kompetencji oraz bez umiejętności analitycznego myślenia. Mało profesjonalna. Niepowodzenia produkcji i sprzedaży zrzuca na brak chęci do pracy swoich podopiecznych. Prezes człowiek o niskim poczuciu własnej wartości. Wydaje mu się, że pracownik to jego własność i bardzo ciekawy ich życia prywatnego. Nietaktowny i zbyt śmiały w stosunku do kobiet, uważając że to takie normalne a nawet zabawne.

Czy ktoś może opisać, jak w tym momencie] prezentuje się pracodawca na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Złotoryja.

kongik

na produkcji nie zawsze jest łatwo, ale pieniądze są dobre

hela

Zgadzam się z tym wszystkim , tam pracowała moja mama. Obecna pani Dyrektor produkcji jeżdzi służbowym samochodem nawet w swoich prywatnych celach a ludzie pracują ponad normy za najnisze stawki.Elita jeżdzi na targi zamiast zapłacić uczciwie tyrajacym pracownikom. Pani prezes i pani dyrektr produkcji są chyba przyjaciółkami bo nikt inny nie wykorzystywał by tak uczciwych ludzi.Niech same siedzą po godzinach zamiast jedzić w czasie pracy na obiady.

ewa

Mój mąż tam pracuje , ale już kończy swoją przygodę w tej firmie.Niestety wykorzystują ludzi czas pracy podpisują od pon. do piątkuw godz.7.oo do 15.oo a pracują po 12 godz. od poniedziałku do NIEDZIELI !!!Wypłata na fiszce najniższa średnia krajowa a w kopercie 300 zł na lewo!!! Ciekawe skąd ??? Zdarza sie ze na nocki muszą chodzić po 4 dni z rzędu po 12 godz.W dzień wolny pan "majster" dzwoni że trzeba przyjść do pracy na" nadgodziny" tylko że nadgodzin nie wypłacają tylko manipulują cenami za buty !!! TYLKO INSPEKCJĘ PRACY TAM WYSŁAĆ

Masz nowe wiadomości na temat firmy Ren But Sp. z o.o. oraz wiesz czy obecnie poszukują kogoś do pracy? Dodaj swoją opinię i pomóż innym znaleźć pracę!

Zostaw opinię o Ren But Sp. z o.o. - Złotoryja

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ren But Sp. z o.o.