Opinie o Mp-Trans Transport Maciej Pełka w Poddębice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Mp-Trans Transport Maciej Pełka. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mp-Trans Transport Maciej Pełka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mp-Trans Transport Maciej Pełka w Poddębice

Raf

Jescze kilka slow sory za literowke pisze z kom. Mianowicie jezeli macie umowe o prace to niema czegostakiego jak platne dniowki czy z kilometra jest stawka ogolna stala albo godzinowka to raz .Nie ma tez czegos takiego jak przerywany system pracy czyli 3/1itp kodeks pracy mowi wyraznie 8h dziennie 40 tygh przerywany system pracy stosuje sie w przypadku kierowcow zawodowych pojazdy powyzej 3.5t.po trzecie nie podpisujcie blankietow diet itp w stecz jezeli rzeczywiscie ich nie otrzymaliscie .po czwarte kasa za prace musi byc wyplacana terminowo a termin scisle musi byc okreslony w umowie i nie ma tu zadnego zmiluj sie.Jeszcze raz apelije do was drodzy kierowcy wszelkiej masci walczmy o swoje miejmy swoja godnosc jak co sluze rada 538547178 zaluzmy wspolne jednolite forum strone i wzajemnie wspierajmy sie pozdro

Rafał z Włocławka

Witam kilka słów od siebie dodam.Mlałem zacząć pracę jakoś w lipcu u nich na samym poczatku przylecial jakis spedek z morda do mnie ze mam w 30 h zrobic anglie a byla ok 12 a ja z Włocławka dymalem juz 3h .wiec ja mowie ze musze chociaz 3h sie zdrzemnac ten ze nie ma takiej opcji mam caly czas jechac bez snu wiec podziekowalem sami sobie zadajcie pytanie czy warto .Po drugie dlaczego majac umowe o prace nie domagacie sie zaplaty za nadgodziny i dni wolen od pracy przeciez to wam sie nalezy czy naprawde jesteaciw debile godzac sie na taki wyzysk poczytajcie sobie kodeks pracy czas skonczyc z patologia na busach szanujmy sie .Do pracodawcow jestescie bandziorami wyzyskiwaczami lajdakami zmuszkac ludzi do pracy po lolkanascie godzin dziennie a ci co sie godzicie na to to jestescie mniej warci niz przydrozne prostytutki bo one maja cjociaz staly taryfikator a wy nie pozdro

Mamba

Qwerty ty chyba nie wiesz co to znaczy dac słowo jeżeli do 5-go to do 5-go a może na załadunek,rozładunek zamiast 5 będę 8,7 to tylko 2-3 dni przecież prezes się nie obrazi bo przyzwyczajony. Wszystko i wszystkich maja w (usunięte przez administratora).e zjazdy tylko Francja i oczywiście dłużej sie jeździ jak obiecywali bo nie ma kierowców ciekawe dlaczego

szofer

Tez chyba tak zrobię. Tam nie ma z kim rozmawiać tel odbierają jak im się che. Nieraz nawet szef nie odbiera a co tu wymagać od spedycji. Wypłaty tez nie ma w terminie zawsze opóźnienia. Auta też zaczynają sie sypać i zero kontroli nad nimi.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Mp-Trans Transport Maciej Pełka? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Skuter

Panowie planuje pijąc do tej firmy jak to teraz wszystko wygląda jak z kasa jaki stan aut czy problemy z powrotami itp

@Skuter

Kasa?-auta?-powroty lepiej nie pytaj?

Wilk

A jak to jes tam na busach?

gonzo91911

może coś więcej o firmie : jakie sprzęty,trasy,czy ze zjazdami problem,gdzie podmianki,

@gonzo91911

Podmianki starają się robić w D Ale nie zawsze wychodzi.Namawiają żeby zostać dłużej ale nic na siłę. Sprzęt w miarę nowy i zadbany.

Chciałem pozdrowić wkurzoną żonę

Kierowca

Firma godna polecenia dobra współpraca pomiędzy kierowcą a spedytorem, dobre zarobki

@Kierowca

Tylko kasa nie na czas

@XYZ

Zbliża się 5 i aktywność na forum będzie większa :)

Edy

A Ja pracuje tu 1,5 roku i pomimo braku nie zawsze na czas wypłaty uważam że firma jest ok. Znam kierowców z xpo co się zwalniają już od kiedy zacząłem prace i dalej ich widze na bazach.

Kierowca ze scanii

Faaajnie usuwają nie wygodne komentarze. Pogratulować !!!

Ruski

Właśnie miałem dzwonić do firmy w sprawie pracy ale dobrze że wcześniej poczytałem o niej nie!!!!

kierowca

Proszę o kometarz jak wygląda praca na busach

Wertus

Widzę pieniążki już weszły i żony zadowolone. Do zobaczenia na forum za miesiąc po 5-tym.

@Wertus

Tobie weszły?

ODP
@Wertus

Do zobaczenia!? Czyli sam potwierdzasz, że nieterminowosc wypłat w tej firmie stała sie już regułą.

Żona kierowcy

Żony piszą na forum w imieniu mężów, dzieci i swoim włąsnym. Może dlatego, że to one płaca rachunki i odbieraja ewentualne wezwania do zapłaty. Szydera nieuzasadniona. Pewnie Wertus nie ma żony.

XPO II

Szef OK ale gdzieś się pogubił, a szkoda ...

Żona kierowcy

Mój mąż też nie...

Ja nie dostałem

Żona kierowcy...

Kolejny raz wypłata nie będzie na czas. Niestety banki raczej trzymają się terminów. Wypłata ma być niby dopiero 10.07., a kiedy dotrze na konto nie wiadomo. Panie Macieju z tej strony żona Pana kierowcy. Bardzo mocno odpiera Pan zarzuty ze strony kierowców, ale bardzo proszę o informację kiedy dokładnie wpłynie wypłata. Nie lubię obrażania się wzajemnie na forum, ale chyba traktowanie w ten sposób kierowców i ich rodzin, dzieci nie świadczy o Panu za ładnie. Chyba nie na tym polega wzajemna współpraca, że Pana pracownica wydzwania po kierowcach z informacją, że wypłata jak zwykle zresztą nie będzie na czas. Może szanujmy się nawzajem. To już nie czasy kiedy ludzie prosili się o pracę. Na szczęście czasy się zmieniają. I tak poproszę o informację o terminie wypłaty wynagrodzenia za miesiąc czerwiec.

Przemysław L.

Do mnie nie zadzwoni że 200 dniówki daje za drogi Byłem i tak go ZNiszczeee buuuubuuu

Zostaw merytoryczną opinię o Mp-Trans Transport Maciej Pełka - Poddębice

• Jak się pracuje w Mp-Trans Transport Maciej Pełka?

Zobacz opinie na temat firmy Mp-Trans Transport Maciej Pełka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Mp-Trans Transport Maciej Pełka
1.7/5 Na podstawie 238 ocen.
  • ul. Targowa 7B
    99-200 Poddębice