Opinie o Grupa Carbon w Łęczna

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Grupa Carbon. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Grupa Carbon o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Górnictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Carbon w Łęczna

Tenmądry.

Byłem dzis na rozmowie. 20zl brutto na początek na godzine???????????? technikum górnicze i 3 lata doświadczenia na kopalni mam hahah śmiech na sali.

@byly pracownik

Hej, ale właśnie zastanawiam się, ta pensja 6-7 tys to na jakiej posadzie? No bo nie wiadomo jaka jest kasa. I jeszcze co do premii uznaniowej, mnie interesuje, kto decyduje i kto przyznaje taką premię, no wiecie np. przełożony, osoba z HR.

Tenmądry.

@Tenmądry.

Na jakim stanowisku tyle proponują, górnika, sztygara elektrycznego, mechanika? A skoro minimalna to dziś 27,7 zł brutto, to jaką chcieli dać umowę?

Byyly Pracownik

Co ty gadasz za glupoty. Jak ja odchodzilem od nich pare miesiecy temu to mialem na umowie 28zl

@Byyly Pracownik

28 zł a 20 zł na h to spora różnica. A może miałeś tyle ponieważ sporo czasu z nimi spędziłeś albo starałeś się o jakieś podwyżki? Macie ogólnie dodatek stażowy? Tzn miałeś bo rozumiem, że już nie pracujesz.

Byyly Pracownik Nowy wpis

Zwolnilem sie bo skonczylem studia i poszzzedlem do wojska. A u firmie carbon pracowalem z 6 lat. O zadne podwyzki nigdy sie nie staralem bo nie bylo potrzeby. Zawsze najlepiej placili i nadal placa w stosunku do innych firm.

@Byyly Pracownik

Sami dawali te podwyżki czy od początku pensja była zadawalająca? Bo myślę, że przez 6 lat ta sama pensja może mieć różną wartość....Będąc studentem to pracowałeś na zleceniówce?

byly pracownik Nowy wpis

pracowalem na normalna umowe o prace bo na inna umowe nikt w gornictwie cie nie zatrudni. studiowalem zaocznie. a jaka ty masz stawke na godzine to jest bez roznicy bo kazdy pracodawca musi ci dac najnizsza krajowa jaka teraz obowiazuje. A w Carbonie dostaniesz stawka podstawowa + premia uznaniowa = 6-7 tys na reke. Tak robi kazda firma. A ostateczna suma jaka zarobisz zalezy czy jestes pracowity czy len. jak pracowity to sami beda brali cie na lepsza robote i beda lepiej placic. jak len to bedziesz siedzial na kneflu i moze 4,5 zarobisz

@byly pracownik

Kasiek

Jak pracuje się na lampowni? Ciężkie fizycznie chyba nie jest ? Miałam rozmowę , o co chodzi z pracą w weekend, że wtedy praca pod inną firmą na zlecenie . Czy to jest obligatoryjne ? Zmuszają?

Arteks
@Kasiek

Ja pracuję na Lampowni czyszczę ja maszynowo

Czy w firmie Grupa Carbon są regularne szkolenia pracownicze?

Na stronie firmy widziałam ogłoszenie dla górników, sztygarów elektrycznych, mechaników, ale nie ma żadnych ofert do pracy biurowej i w administracji. Ktoś wie, gdzie są takie oferty do biura? W innym miejscu są publikowane, czy po prostu obecnie nie ma wakatów w biurach? Czy trzeba mieć doświadczenie w pracy górniczej, aby dostać pracę w biurze??

Firma Grupa Carbon poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Górnik z LW Bogdanka

Ciekawe jak długo będziemy czekali na obiecane pieniądze jakie firma nam wisi w związku z niewykozystanymi urlopami, odszkodowaniami i odprawami!!! znowu ci sami ludzie doprowadzają do upadku kolejna firmę...

Marzena
@Górnik z LW Bogdanka

Odprawy? Były jakieś grupowe zwolnienia? Z tym upadkiem to jakaś pewna informacja? Czy poza tym, że firma nie wypłaciła jeszcze tych pieniędzy to z wynagrodzeniami wszystko ok i zostały wszystkim wyplacone?

Maniek
@Marzena

Upadłość firmy tak pieniędzy nie dostał nikt za odszkodowanie jeszcze

Izabela

Mąż chce aplikować na elektryka, widzieliśmy na stronie firmy że jest taka możliwość. Ale pytanie czy warto? Jak się tu zarobki kształtują? Czy na umowę o pracę na czas nieokreslony można liczyć? Będziemy wdzięczni za informacje

Marian$1977

Czy ktoś dostał jakis przelew z carbonu na święta?

Natalia
@Marian$1977

Miały być jakieś przelewy na święta? Jak tak to w jakiej wysokości? Pytam, bo akurat interesuje mnie temat pracy i takie informacje też bym chciała znac.

@Natalia

To zatrudnij sie to pewnie sie dowiesz. Nikt publicznie nie bedzie sie chwalil dobrymi warunkami pracy

Natalia

A czemu? Mnie akurat to interesuje. Jesteś w stanie od siebie coś powiedzieć jak tu się pracuje? Ile wynosi wynagrodzenie? Jestem ciekawa.

Jo

Kani, Szydło, Biskupek to największe przekłamania tej firmy. Że im języka nie pokrziwiło za to co mówią załodze. Prezes też gorol zakłamany, obiecujący złote góry. Firma (usunięte przez administratora) nie pecam

Kamila
@Jo

To co firma obiecuje, a nie spełnia? O co chodzi z tymi przekłamaniami, co mówią załodze?

Bolo555

Witam. Panowie czy ktoś składał papiery na powierzchnię do LW na przeróbkę? Odezwali się do kogoś?

Wanda
@Bolo555

jak dawno wysylales papiery do tej pracy ?

Bolo 555
@Wanda

Wysłałem 14 do 19 maja można było składać.

Roman
@Bolo 555

I co? Odezwali się do ciebie i zostałeś przyjęty? W razie co umowę dają normalną na czas określony? wiesz coś?

kandydat
@Roman

Daj normalną umowę tak słyszałem.

@kandydat

Od kogo? To potwierdzone info?

Bezrobotny

Jakie roboty obecnie ma kwk pniowek?

Gornik

Warto się przyjąć do tej firmy? Ponoć są przyjęcia.

Darek
@Gornik

Szkoda czasu i pary.

Gornik
@Darek

Czemu? Polecisz jakąś inną firmę? Najlepiej na Budryku.

Aleksandra
@Darek

Możesz podac konkrety czemu? :)

@Darek

Właśnie mi dzwonili z carbonu i w poniedziałek rozmowa .

@Nowy

To daj znać w poniedziałek co zaproponowali.

@Nowy

I jak kolega po rozmowie? Coś ciekawego zaproponowali?

@Górnik

3500 na ręką na start i kartki 21 zl

W przodku?

@Górnik

Nie, mają robić jakieś nowe roboty drązeniowe, powiedzieli że w przodku to już później większą kasa ale na początek tyle. Właśnie się zastanawiam czy to brać.

@Nowy

A teraz co mają i na jaką grube?

Agata
@Nowy

taka kasa 3500 na rękę to w wymiarze pon-pt czy tez trzeba w weekendy robić?

Emil

Cześć, jak wygląda teraz robota panowie jak kasa i atmosfera poprawiło się coś ? Czy sam są opinie jakiś nie roboli ?

Prezesie miną rok gdzie pieniądze ktore mialy byc oddane terminy sie zmieniały przekladanie z miesiąca na miesiąc zbiera pan czy moze odda pan na 10 lecie firmy za 3 lata hahaha

Wanda
@Adam

O jakich pieniądzach mowa? Dużo tego się nazbierało?

Roman

Dostał się ktoś w ostatnim czasie do pracy w Grupie Carbon? Chciałbym zapytać co firma zapewnia nowemu, młodemu pracownikowi i czego się spodziewać podczas rozmowy kwalifikacyjnej, o ile oczywiście nie jest ciężko się dostać.

tadko
@Roman

od siebie mogę Ci powiedzieć ze naprawde nieźle się zarabia, są dodatki np za każdy zjazd pod ziemie, pracuje sie tylko na umowie o prace i z tego co wiem rekrutacja właściwie trwa cały czas i caly czas ktoś tam jest potrzebny, a rozmowy są z kimś z działu BHP. Czy ciężko sie dostac? nie wiem jak jest teraz, pewnie są różne czynniki które na to wplywaja

dzięcioł
@tadko

w moim przypadku nie było ciężko

robson
@dzięcioł

w moim też nie ale już pracowałem gdzie indziej także mialem jakby doswiadczenie i obycie w temacie, wiec moglem byc inaczej traktowany. uwazam jednak, ze to nie jest tak ze przyjmuja tylko takich ja ja. takich calkowicie zielonych tez przyjma i przyucza zeby miec dobrego, przyszlosciowego pracownika, takze trzeba probowac bo nie ma reguły

@robson

a jak wyglądają rozmowy?

maker
@Kadi

rozmowa jest z osoba z bhp

@maker

okej, bardziej chodzi mi o to jakich pytań można się spodziewać

maker
@Kadi

no raczej tak standardowo o doświadczenie, oczekiwania itd żadnych dziwnych rzeczy

dzięki

@maker

A długo trzeba czekać na odpowiedź? czy to zależy od czegoś

@Marcin

Nie, ale może w moim przypadku po prostu potrzebowali na już, cieżko powiedzieć

@gość

aha no to wiadomo ze jak potrzebowali to poszło szybciej, no nic dzięki i tak

@Marcin

Ale wydaje mi się, że nie powinni tego ciągnąc, zwykle biorą dosyć szybko, przynajmniej na te podstawowe stanowiska, na które nie trzeba spełniać dużo wymagań

Dom
@gość

no na podstawowe tak, na wyższe już niekoniecznie. tak czy tak szukajac pracy zawsze trzeba sie nastawic ze nie przyjdzie ona do nas od razu

@Dom

No tak, pytanie na co kolega, który pytał chce startować, bo to też istotna kwestia

Dom
@gość

no dokładnie to miałem na myśli, ale Roman to juz chyba sobie stąd poszedł ;p

Umęczek z N16
@Roman

Nie polecam firmy, traktują cię jak (usunięte przez administratora)z górnikiem w przodku zarobisz 3000 po tyłach 2500 (usunięte przez administratora) Team Brojacz

Jerzy
@tadko

Nie źle to ile tak mniej więcej u ciebie to jest?

Damian
@Roman

Daj sobie spokój w carbonie się zwalniają ta firma to pomyłka

@Damian

Ale to jakieś pojedyncze osoby się zwalniają czy większość?

Ta firma to jedna wielka (usunięte przez administratora) na budryku ludzi wysyłają na przymusowy urlop bo nie mają roboty... wypłaty po marne 3000zl... szkoda czasu i słów... ludzi na przebudowie było mało... wszyscy na wypowiedzeniach... ale białe kaski tylko pretensje i poganiają robotę której się nie pogoni... brak szacunku do ludzi... omijajcie szerokim łukiem

Ryliusz
@Andrzej

To tylko patrzec jak prezes wam obieca ze wszystko zwróci juz to bylo przerabiane muszą byc slabe wyplaty zeby firma nie padla wszystko odda ciezki czas dla firmy ble ble ble .W maju firma bedzie miala 7 lat i jeszcze nie slyszalem zeby bylo dobrze na to wygląda ze firma prezesowi przynosi same straty haha nie ma pienidzy chlopina zeby pracowników docenic tak p prezesie firma sklada sie nie tylko z białych i prezesów ale przedewszystkim z pracowników ktorzy ciezko pracują

@Ryliusz

@Ryliusz ja te spotkania powinny być wieczorem żeby po bajkach się dobrze spało... teraz przeciepuja finanse na inne kopalnie bo jak to mówią na budryku że my są na plusie ale bogdanka i pniowek są na minusie bo tam nie szła robota bo tam są kłopoty to tam musimy dać pieniądze... ta firma to już kleczy i kieruje sie ku położeniu...

Mario13
@Ryliusz

bo to prawda

Górnik z LW Bogdanka

Słyszeliście, że w Łęcznej w biurze leży sterta wypowiedzen? że ludzie uciekają... Prezio naobiecywal jak PiSiory w Polskim Ładzie ???????? ludzie na zwolnienia uciekają... Prezesy i dyrektory z panami ???? nadsztygarami udają że problemu nie ma!!!

Jojo34
@Górnik z LW Bogdanka

Może i prawda z tymi wypowiedzeniami i rewirami. Każdy ma już dość (usunięte przez administratora)szczególnie młodzi .zostaną tylko ci którym brakuje po kilka lat to emerytury.

Rob
@Jojo34

Na Budryku też naobiecywane było i jak się skończyło?

@Górnik z LW Bogdanka

Ja tam nic nie slyszalem zeby ktokolwiek zlozyl wypowiedzenie

Elo

Dobry prezes docenił swoich pracowników zafundował swojej białej szlachcie i wielkim przodowy talony na pobyt w hotelowym spa(usunięte przez administratora) mówią mu że niema z czego zapłacić żygać się chce ludzie mijajcie tą firmę widmo z daleka

siwy 66
@Elo

ja pierniczę powaznie pierwsze słyszę skąd takie info

@Elo

Tak to prawda.... Bezczelnie postąpił i potraktował ludzi!!! za to co zrobił poniesie karę... Panie prezesie dziękujemy za potwierdzenie tego czym są dla pana pracownicy, i za kogo ich pan ma... Najpierw zrobiłeś człowieku ludzi w (usunięte przez administratora) z podwyżkami, później na tym że będziesz rekompensował to obniżenie etatu, a jak się okazuje pourywałeś znowu pieniądze... Nie jesteś człowiekiem któremu można wierzyć... A wracając do przodowych bo to pewnie chodzi o przodkowcow,,, powinniście się wstydzić że zostaliście wyróżnieni a o ludziach zapomnieli... Bo przecież faktycznie to wy z białymi nosicie żelazo, to wy jedziecie kombajnem, to wy kotwicie, to wy wrzucacie prostki i w końcu to wy stawiacie po 6,7 albo jak ostatnio podobno w piątek jeden postawił 10 V... No idioci ale cóż... Oby tak dalej...

lulu55
@Górnik z LW Bogdanka

no nie mogę to sie nigdy nie skonczy(10V)ILE WASZE kręgosłupy to wytrzymają, dobrze ze juz za kilka miesiecy nie będę tam pracował ,a dozorowi i przodowym życzę udanych wczasów heheheh

@lulu55

Na szczęście nie brałem w tym udziału,,, a takie info bardzo szybko idzie w świat... tu pewnie jeszcze biały raportu nie znał a już cała kopania wiedziała ze brygada pana XXXXXXX tyle pojechała.... nie chcę pisać nazwiskami ale w końcu trzeba będzie chyba zacząć....

XXX
@Górnik z LW Bogdanka

No tak przodowi mają się za najlepszych... I cały czas (usunięte przez administratora) ja pojadę ja zrobię... A ludzie są nie potrzebni bo po co?? Jak ja wycina ja buduję....

lulu55
@XXX

tak jest wszystko w liczbię pojedyńczej JA , ja sam sztygarze ja sam:) ciekawe jak dzisiaj ROR Zobaczymy ,a po za tym co ciekawego słychać w firmie jakie nowosci????

Gwarek

Kiedy ci super prezesino odniosą ludziom stawki na umowach bo obecnie obowiązujące wynoszącej 19,40 zł czyli troskę ponad 3100 zł. za przepracowane nominalne 160 godzin w miesiącu... Co na to inspekcja pracy... Zastanawiam się czy nie zgłosić tego faktu... Przedstawię im swoją umowę jako dowód, i tam rzucam to goooowno bo jesti wstyd przed rodziną że takie nędzne pieniądze przynoszę do domu....

RM

Są przyjęcia na Budryk? Jak tak to czy warto? Na jakie wynagrodzenia można liczyć?

Darek
@RM

Ani tu nie prziłaź, wyplaty po 3100..

Gdzie są flapsy!!! Podwyżki ludziom dajcie a nie jakiś (usunięte przez administratora)wymyślił żeby za święta podnieść żeby flapsy podnieść.... A i jeszcze jedno!!! Co się tak wuja boicie białasy!!! hehehe żaden (usunięte przez administratora)nie podskoczy oczywiście o dozór chodzi... (usunięte przez administratora) może mi naskoczyć albo co on może mi zrobić... ale jak tupnie to (usunięte przez administratora)po gaciach... tak fachowcem z dozoru co tylko wyslugiwac się potrafią... Ale już niedługo.... Weź sie pan Panie Dyrektorze za tych (usunięte przez administratora)bo oni nic nie potrafią a tylko opinię Ci psują.

Ryl

Dlaczego nie przejdziesz do innej spółki tylko się żalisz

Górnik z LW Bogdanka

Bardzo dobrze to napisałeś!!! Jak tak to jadą po panu N. a jak tylko wspomnisz że "to ja dzwonię" albo idę na do biura z Nim porozmawiać to się zaczyna sraczka!!! cwaniaczki bo mają dobre umowy które gwarantują im stałe zarobki...

@Ryl

Bo prawdę chłop napisał!

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Carbon - Łęczna

• Jak się pracuje w Grupa Carbon?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Carbon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Carbon?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 3 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grupa Carbon
3.9/5 Na podstawie 434 ocen.
  • Stefanii Pawlak 30
    21-010 Łęczna