Opinie o RENTA Personaldienstleistungen w Dresden

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy RENTA Personaldienstleistungen. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie RENTA Personaldienstleistungen o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RENTA Personaldienstleistungen w Dresden

keks

Witam,stanowczo odradzam współpracy .Dojazd do pracy bardzo daleki ,na wypłatę czekasz do ostatniego dnia (tj 15 dni roboczych ) i to dziadowskie pieniadze ,nie tyle co mówią .Jak chcecie coś wyjaśnić ,to następuje ciszaaaaa. Po złożeniu wypowiedzenia Pani rekruter już nie jest miła ,wręcz rozłącza się (oczywiście chodzi o filię BAUTZEN).Omijać ,omijać ................Nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zniesmaczony200
@keks

Podpinam sie pod post i z czystym sumieniem odradzam kazdemu wspolpracy z odzdzialem w Butzen. Starsza pani na stanowisku koordynatora to jakas pomylka - na rozmowie przepytanki z niemieckiego ktorego chyba sama powina sie poduczyc hahaha jest arogancka, rzuca sluchawka, nie daje dojsc do slowa bo stara sie Ciebie przekrzyczec.....mialem nieprzyjemnosc wspolpracowac z Nia........ i przyjmenosc ze zlozenia wypowiedzenia. Pieniadze przelewaja roznie, raz do 15 a niekiedy tydzien po terminie.

Daniel

A ja powiem tak. Pracuje przez firmę Rentę Hoyerswerda już 6 lat, Pani Gosia z biura jest bardzo sympatyczna i wszystko można z nią zalatwic.Pieniazki są na czas płacone i nie słuchajcie ludzi co piszą że są nie wyplacalni..... Tylko ci tak piszą którzy szukają nie wiem czego i jeszcze na dodatek nie umieją nic rozmawiać po Niemiecku... I tyle w temacie!!!!

Pablo

Ludzie, pieprzcie Wy tą robotę w tych Niemczech!!! Idźcie na kurs prawa jazdy C i C+E i macie na koncie 8tyś co miesiąc a nie zapieprzacie na darmozjadów, którzy szukają głupszych od siebie! Robiłem przez Rentę w Hoyerswerdzie i wystarczyła grypa żołądkowa trwająca dwa dni by mnie w sekundę zwolnić! Teraz nikt nade mną nie stoi i mam porządne pieniądze a nie 800 euro i robota raz jest, raz nie ma i czekanie na telefon bo nie wiadomo kiedy się pojawi!

Terry

Serdecznie nie polecam pracy u tego pośrednika. Pieniędzy nigdy nie ma na czas, ciągle coś sie nie zgadza, wszystko trzeba kontrolować i o wszystko się prosić. W dodatku jest problem z wypłaceniem kilku godzin z Zeitkonta. A dysponentki są niekompetentne, nie potrafią odpowiedzieć na proste pytania, dlaczego dane godziny zostaly zabrane. Praca u nich kosztowala mnie więcej nerwow niz to bylo warte.

logo firmy SPAWACZ AUTOGENEM spawanie gazowe rur
Dresden
LIMNUSWORK
logo firmy Elektryka Przemyslowego
Dresden
Arcon Personalservice GmbH
M.

Witam. czy ktoś pracuje przy pakowaniu mebli do Ikea przez agencje w sonneberg? Bardzo proszę o informację jak wygląda praca,wynagrodzenie itd. Pozdrawiam.

Babka

Nie polecam pracy w tej firmie. Nie wyplacaja pieniedzy na czas. Stracili plynnosc finansowa. Nie dokwalifikowana karda pracownikow biurowych i dysponentow. O wszystko trzeba sie prosic milion razy. Komunikacja miedzy pracownikami zerowa.

tikitaka

W tej firmie trzeba sie o wszystko prosic jak do papieza. Na dokumenty czeka sie miesiacami. ciagle jakies niezgodnosci w wyplacie. Raz liczone z wieksza iloscia godzin potem mniejsza... brak slow. Dwa razy zmieniali mi zaklad w ciagu 4 miesiecy. Czy oni nie wiedza ze jak sie wchodzi na nowy zaklad to zajmuje sporo czasu sie przyzwyczaic ? Po 17 juz nikt nie odbiera telefonu. Napiszesz sms to mowia ze nie dostali. Nie polecam wspolpracy. Szkoda ze maja takich slabych ludzi w biurach. To oni wszystko psuja. Brakuje ewidentnie jakiejs centralnej koordynacji. Odnosze wrazenie ze tam kazdy pracuje jako osobna firma bo jak ide do biura albo dzwonie to kazdy mowi cos innego. Bez sensu taka wspolpraca. Naprawde odradzam.

Beata
@tikitaka

Do tego każdego traktują indywidualnie , nie liczą się przepisy bo ich po prostu nie ma, jak im pasuje tak Ci mówią aby na swoją korzyść. Troje ludzi pyta o jedno i słyszymy trzy różne odpowiedzi. Wszystkie negatywne wypowiedzi tutaj odn9śnie siedziby w Bautzen są jak najbardziej prawdziwe .

Marzena
@Beata

Z Twojego wpisu wynika, że w RENTA są problemy z komunikacją pomiędzy zarządem a pracownikami. Napisałaś, że nie przestrzegają przepisów i każdemu mówią coś innego. Podasz przykład?

Wujek dobra rada

Każdy piszę,niema cudów z kasą ,ale pracuje,ale pytam się ile zarobicie przy 168 godzinach miesięcznie.Czy robi się po 7,5 godziny od poniedziałku do piątku.?Sobota niedziela wolna?Czy trzeba robić nadgodziny płatne w Niemczech np.3 euro za godzinę nadgodzin Zero ściemy kochani moi to ile można zarobić 1050-1300 euro max?Ile kosztuje wynajęcie mieszkania w Dreźnie,co z kaucja za mieszkanie?I jak z tego żyć samemu,a gdzie utrzymanie auta czy kupno biletu miesięcznego.Nie twierdzę,że Renta to zła lajfirma wbrew pozorom może być taka jak wszystkie w Niemczech.Pracowałem trochę po lajfirmach za granicą,więc wiem o czym piszę.Takze kochani moi proszę o konkrety w sprawie Renta.

Asia
@Wujek dobra rada

Pracuje w Maja Mőbel od 16 msc przez rentę w bautzen.mam na zeitkoncie 150 godz,pracuje 168 godz miesięcznie i zarabiam mąż 1100 euro na rękę przy stawce 9.66 za godz brutto. Do tego mam zwrot na paliwo 0.09 centów ta 50 km za każdy dzień. W (usunięte przez administratora) wala i tyle. Tyle samo zarabialam na początku gdy płacili mi za 130 godz A resztę na zeitkoncie. Byłam 2 tyg na chorobowym. Nie zapłacili mi za to.jak zaczęłam wojowac to zapłaciła, ale z moich godzin z zajtkata. Nie polecam

METAL

Bautzen i ich mloda dysponentka zenada , brak kontaktu po godzinach otwarcia biura zero wiedzy odnosnie wyplaty , totalna ignoracje ludzi

Aga

Wypłata co miesiąc inna, mimo tylu samo godzin, a jeden dzień wolnego to ogromny problem, wręcz nie do załatwienia.

Uwaga na ich oszustwa na wyplatach! Co miesiac inna wyplata pomimo tylu samo godzin pracy! Manipuluja stawka i sam czlowiek nie wie za ile pracuje!

Karola

Nigdy nigdy nigdy do tej firmy. Ile się naplakalam

Sir Vulcano
@Karola

Wypadaloby napisac dlaczego plakalas.. Czy tez nie?:)

Bogdan

Na jakiej zasadzie manipulują stawką? Jak się ma do tego podpisywana wcześniej umowa?

Jak jest z awansem w RENTA Personaldienstleistungen?

zadowolony

w Bautzen calkiem dobrze , to oni szukaja lepszego miejsca tak abys lepiej zarabial , ja zaczynalem od stawki najnizszej czyli pomocnik teraz pracuje jako pracownik wykwalifikowany , wazne to znajomosc jezyka , niestety to sa landy wschodnie

@zadowolony

Co masz na myśli pisząc: "niestety to są landy wschodnie"? Poza tym, nie miałeś problemów z terminowym wypłacaniem wynagrodzenia?

Bartolomeus XVII

Awansem jest kiedy firma w której pracujesz i fajnie Ci się w niej pracuje,zabiera Cię od Renty do siebie żebyś pracował na ich warunkach.

@Bogdan

co do wyplaty raz byla spozniona o 2 dni w ciagu 2,5 roku pracy

@Bogdan

piszac landy wschodnie mam na mysli wymagania znajomosci jezyka no i oczywiscie stawki , nie sa one takie jak np. w Bawari

metal

Ta mloda w baucen to kpina na niczym sie nie zna po co taka trzymaja ? do szkoly powinni ja wyslac , uwazajcie na nich

@metal

Proszę, abyśmy w wątku nie oceniali poszczególnych osób, które pracują za pośrednictwem tej firmy. Bardziej interesuje mnie to, czy firma zatrudnia osoby młode bez doświadczenia zawodowego? Jestem ciekaw, jak to wygląda w rzeczywistości.

mmmmmmmmmmmmmmmm
@metal

zgadzam sie o wszystko pyta a jak juz sama cos powie od siebie to i tak zle a i co do kontaktu z nia to nawet nie oddzwania , a miala byc caly czas pomocna .jest tam tylko jaka lacznik do przekazywania informacji

Maja

Nie szanuja pracownikow. Nas wywalili na bruk bez slowa. Tylko informacja ze koniec pracy i spadajcie. Czlowiek planuje a tu sie okazuje ze to oraca na kilka tygodni. (usunięte przez administratora)!

Robol
@Maja

Czy znasz jakieś agencję pracy w Dreźnie z podstawowym niemieckim?

Prawda

Uwazajcie na oddzial w Bautzen! Strasznie traktuja ludzi! Nie liczycie sie wy tylko wasze godziny! Agencja z tych co wyoraja cie po zakladach.(usunięte przez administratora)

Ostrzegam

Kolejna Agencja ktora cie wykorzysta i potem da ci kopa w tylek. Nie maja szacunku do ludzi po podpisaniu umowy. Obiecuja wysokie zarobki a potem wszystkie nadgodziny ida na zajtkonto.

Maro

Wyplata jak zwykle spozniona! My mamy rachunki i banku nie obchodzi spoznienie!!!

MLM

To nie pierwszy raz!(usunięte przez administratora) Uważajcie na ta agencje! Pilnujcie godzin bo często się nie zgadzają

Stefan

P (usunięte przez administratora)z bautzen robi wszystko pod górkę pracowniką cieszko pracować mając takiego posrednika totalna ignorancja

Joj
@Stefan

Pracowalem przez nich i nie polecam! Oszusci i klamcy! Ta Pani polka to nie polka tylko klamca. Obiecala mi inna stawke niz dostalem. Do podpisania umowy wszystko pieknie. Jak masz potem pytania to cie olewa.

הערה

Zacznę od tego, że są dwie strony medalu. Pozytywna jest taka, że można trafić na ciekawych ludzi i bardzo sympatycznych. Nawet jeśli chodzi o pracę, nie trzeba być jakimś tytanem intelektu by "ogarnąć". Jednak bez języka ludzie się nie da. Uczcie się języków, bo będziecie wykorzystywani i zahukani. Samo biuro nie jest samo w sobie złe, jednak trzeba uważać i podpisywać dokumenty TYLKO I WYŁĄCZNIE KTÓRE SIĘ ROZUMIE LUB JEST SIĘ PEWNYM W 100%. Nie dajcie się robić w bambuko, czytajcie dużo opinii, bo będziecie skakać z firmy do firmy. Jeden tydzień będziecie dojeżdżać np: na same nocki 50km a w drugi np: 100km.

Zostaw merytoryczną opinię o RENTA Personaldienstleistungen - Dresden

• Jak się pracuje w RENTA Personaldienstleistungen?

Zobacz opinie na temat firmy RENTA Personaldienstleistungen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RENTA Personaldienstleistungen?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 6 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RENTA Personaldienstleistungen?

Kandydaci do pracy w RENTA Personaldienstleistungen napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RENTA Personaldienstleistungen